Wymiana widelca na sztywny.

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• revolta1

41

• elmapeto

38

• Kruk

15

• jermak

12

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Stary,ja ważę 120 i latam na tym Mosso od dłuższego czasu i jest ok

No ba, dokładnie ten sam model i rozmiar, tylko troche gratów zmieniłem. A tak sie prezentuje ukończony. Zjechałem z waga do 11,8 kg. Org widelec waży 2,3 kg. Ten 550g.  

Nic z force nie  polecę ,gdyż dokonałem innego wyboru:-) MOSSO M3 PRO   Exotic fajny,ale drogi na maksa

Posted Images

Cos nowego sie pojawilo w temacie sztywnych widelcow ? Mosso . force . przerobiony temat force wyglada zbyt delikatnie . mosso m3 pro nie do kupienia choc by byl dobry . m5e za niski ma 460mm

Szukam pod kolo 29" amor 100mm . os 9mm. Musi miec od biezni do osi 475mm jak bedzie mial 485 bedzie super . chce alu lub stal cena do 500zl 

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dzisiaj przyszedl,to szybkie fotki.Alu I karbon waga 1005g z zaciskiem pod kolo29cali.Czekam na nowe stery I podziele sie wrazeniami z jazdy 

IMG_20190314_170236.jpg IMG_20190314_170300.jpg IMG_20190314_171641.jpg IMG_20190314_171721.jpg
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wymiar idealny :o

Wyczytalem ze carbon ma limit wagowy 100kg 

Edytowane przez revolta1
Odnośnik do odpowiedzi

Noo te widły od Exotica są ładne. Jak Daniel zaprezentował 2 modele od Exotica tak z ciekawości pogooglowałem i od exotica są bardzo ładne 

Odnośnik do odpowiedzi

Drogie i dobre łożyska po wypasie, mam Cane Creeki 70 i sobie chwalę polecam każdemu takie łożyska.:) 

Edytowane przez Kruk
Odnośnik do odpowiedzi

U mnie widelec zamontowany mosso m5e. Niestety nie nacieszyłem się jeszcze zmianą bo jestem chory. zrobiłem na nim tylko 3 km, ale już jestem zadowolony ta lekkość wow.

Zauważalna różnica w budowie mojego roweru to krótsza rura sterowa 23 cm w poprzedniku była 25 cm.

W tej chwili pozostało mi wyregulować siodełko i ciąć kierownice.

photo_2019-03-16_09-30-54.jpg photo_2019-03-16_09-31-08.jpg photo_2019-03-16_09-31-11.jpg

Edytowane przez set
poprawa błędów
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

No i elegancko . ja pisalem do force i mosso i jak przycisnalem temat ze chce jezdzic po szutrach z ich widelcem i waze 108 kg to sie wycofali z sprzedazy a force zaproponowal widelec za 900zl wygladajacy jak powyzej exotic 

I to by bylo na tyle chyba w moim przypadku jezeli chodzi o sztywne widelce . trzeba naprawiac amor i dalej jezdzic 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, elmapeto napisał:

Stary,ja ważę 120 i latam na tym Mosso od dłuższego czasu i jest ok

Ja mowie co mi mosso odpowiedzialo i force . moze przyjsc taki dzien ze przy jakims zjezdzie widelec zlozy ci sie a ty padniesz na twarz no i niestety ....

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego piszesz nie na temat ?

Poprawię się

Edytowane przez revolta1
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do odpowiedzi
elmapeto
4 godziny temu, revolta1 napisał:

Ja mowie co mi mosso odpowiedzialo i force . moze przyjsc taki dzien ze przy jakims zjezdzie widelec zlozy ci sie a ty padniesz na twarz no i niestety ....

Może tak być jak mówisz... Nie mówię ,że nie masz racji. Co więcej muszę powiedzieć,że rzadko który producent daje gwarancję na sprzęt przy takiej wadze jak ja mam:-)

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, elmapeto napisał:

Może tak być jak mówisz... Nie mówię ,że nie masz racji. Co więcej muszę powiedzieć,że rzadko który producent daje gwarancję na sprzęt przy takiej wadze jak ja mam:-)

Trek . 130kg :D

Wiem bo mam :D

Odnośnik do odpowiedzi

Przy mojej wadze są to ważne sprawy . wybór jest dużo mniejszy 

Np tu widelec fajny ładny itd limit 97kg na końcu opisu ....

https://sklep.szajbajk.pl/pl/p/Widelec-karbonowy-sztywny-eXotic-29/189

Ważyłbym 75 kg to pewnie szukałbym widelca sprężynowego a tak zostaje powietrze lub sztywniak . koła kolejny problem . zaplotłem w daveo.pl dopiero problem sie skończył z cętrowaniem itd.

Odnośnik do odpowiedzi
elmapeto

Ja koła kupiłem w całości i od roku ani razu nie centrowane. Wiadomo, nie skacze na nim:-D

Jak ja  bym ważył 75 kupiłbym szosę:-D

Edytowane przez elmapeto
Odnośnik do odpowiedzi

Też kiedyś myślałem nad szosa ale jak mówisz dupa cieżka. pojawiły sie gravele mówie może to jest to . ale przeszło mi na szczescie 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Kruk pinned this temat