Skocz do zawartości

Brevet 200km Niepołomice


Rekomendowane odpowiedzi

Haha to już wtedy Brevet by mi nie był potrzebny 😀. Jadę autem, ale w Krk ze znajomymi jestem umówiony na jakąś kolację. W piątek trzeba sporo węgli wrzucić, przynajmniej ja tak mam.

A co do roweru, to w czwartek myślę jeszcze delikatnie nogę przepalę, bo po dłuższej przerwie będę miał klocki. 

Odnośnik do komentarza

PK1 (54 km) - punkt lotny przy trasie. Betonowy parking po prawej stronie jezdni, naprzeciwko kościoła. Samochód, z którego będzie można dodatkowo uzupełnić braki jedzeniowo-napojowe. Podbijamy karty brevetowe!

To jest ten kościół w Wilkowisko? Nie widzę tam na Google Maps żadnego betonowego parkingu.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, nctrns napisał:

ma miejsce na osoborower

Raczej będę miał, bo najprawdopodobniej pojadę sam. Mam jeden uchwyt rowerowy na bagażnik dachowy, więc wykorzystując przestrzeń bagażnika kabinowego i ewentualnie tylne siedzenia, drugi rower wejdzie. Plus właściciel roweru na miejscu pasażera z przodu. Jak coś, to zapraszam. :)

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to Zibi, że będzie trzeba coś jednak sobie samemu zrobić 😅

Sprawdzałem rano pogodę i wyglądało to obiecująco. 29 stopni i zachmurzenie. Aktualnie pokazuje 29 stopni i pełną lampę. Tak już lepiej, niż deszcze 🙃

0B32FC7A-1C3C-4B4B-A2C0-D7FE1066272D.jpeg
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Łabędź napisał:

Ostatecznie, jakby co, wiadro owsianki mogę przywieźć, zjemy na spółkę. 😃

A pogoda faktycznie zapowiada się niezła. Będzie super, zobaczycie. To o której i gdzie się spotykamy? 

Właściwie, to jest to całkiem spoko opcja, bo martwię się że jak zabiorę z domu to do rana mi sfermentuje. Ciemny makaron z białym serem i dżemem tez dobrze przed jazda wchodzi :) Dogadamy się jeszcze!

21 godzin temu, Łukasz_P napisał:

My z Zibim będziemy czekać w szkole od piątku hehe. 7:30 chyba otwarcie biura jest, tak chyba gdzieś tak.

A co z rowerem w nocy zrobimy? Mam nadzieję że będzie można oprzeć o ścianę gdzieś i spać obok...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, zibi_j1 napisał:

Właściwie, to jest to całkiem spoko opcja, bo martwię się że jak zabiorę z domu to do rana mi sfermentuje. Ciemny makaron z białym serem i dżemem tez dobrze przed jazda wchodzi :) Dogadamy się jeszcze!

A co z rowerem w nocy zrobimy? Mam nadzieję że będzie można oprzeć o ścianę gdzieś i spać obok...

Myślę, że to przewidzieli i będzie możliwość wrzucenia ich do szkoły. Bo jakby miały w autach zostać, to różnie mogłoby być przez noc. Zawsze można się do niego przytulić na materacu 😀

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2019 o 15:37, Łabędź napisał:

To o której i gdzie się spotykamy? 

Skoro otwarcie o 7:30, to proponuję nie zwlekać i stawić się tam z grubsza o tej właśnie godzinie (bo jak rozumiem - nikt nie jedzie rowerem z Krakowa?)

Odnośnik do komentarza

No dobrze byłoby tam być trochę wcześniej żebyśmy my się przede wszystkim odnaleźli i zebrali w grupkę. Byłaby niezła lipa, jakbyśmy na starcie wylądowali w różnych "piętnastkach". Po to się tu tyle z Wami ugaduję, żeby z Wami jechać, a nie, żebyśmy sobie w niedzielę na forum opowiadali, jak w naszych grupkach było. ;)

Pamiętajcie, żeby mieć oświetlenie na swoich szosach! 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Łabędź napisał:

No dobrze byłoby tam być trochę wcześniej żebyśmy my się przede wszystkim odnaleźli i zebrali w grupkę. Byłaby niezła lipa, jakbyśmy na starcie wylądowali w różnych "piętnastkach". Po to się tu tyle z Wami ugaduję, żeby z Wami jechać, a nie, żebyśmy sobie w niedzielę na forum opowiadali, jak w naszych grupkach było. ;)

Pamiętajcie, żeby mieć oświetlenie na swoich szosach! 

Śpij z nami w szkole! :D A tak na serio musimy się tam zameldować razem. I wyjechać w max drugiej grupie ;) Jak się wyrwiesz w pierwszej to będę Cię musiał gonić. 15 minut straty jest do odrobienia. Zwłaszcza jak gonisz ... czterdziestolatka :D

Odnośnik do komentarza

Generalnie z tego co pisali na FB, to grupy będą startować co ok. 4  minuty, tak żeby wszyscy wyruszyli do 8:30.
Ale jakbyśmy mieli się umówić o 7:15 przy biurze, gdziekolwiek ono dokładnie będzie, to chyba byłoby ok. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, de Villars napisał:

Skoro otwarcie o 7:30, to proponuję nie zwlekać i stawić się tam z grubsza o tej właśnie godzinie (bo jak rozumiem - nikt nie jedzie rowerem z Krakowa?)

 

5 godzin temu, Łukasz_P napisał:

Generalnie z tego co pisali na FB, to grupy będą startować co ok. 4  minuty, tak żeby wszyscy wyruszyli do 8:30.
Ale jakbyśmy mieli się umówić o 7:15 przy biurze, gdziekolwiek ono dokładnie będzie, to chyba byłoby ok. 

"Biuro będzie czynne od 6.30 do 7.50 w sobotę 20 lipca. Odprawa techniczna o 8:00 i start w 15 osobowych grupkach."

Panowie 7.15 to dosłownie chwila przed zamknięciem biura. Ja proponuję 6.45 co by się nie spinać...

Odnośnik do komentarza

Drodzy forumowicze ;)

Z racji tego, że z Kielc jadę do Krakowa pociągiem w piątek, w sobotę o której muszę wyjechać aby dojechać do Niepołomic rowerem? Chyba że jest dobra duszyczka co będzie miała jedno wolne miejsce w aucie aby podrzucić do Niepołomic. Z Niepołomic planuję już rowerem wracać do hostelu.

Nocleg mam w sprawdzonym hostelu Express Hostel przy niedaleko Grzegórzeckiej.

Odnośnik do komentarza
Drodzy forumowicze
Z racji tego, że z Kielc jadę do Krakowa pociągiem w piątek, w sobotę o której muszę wyjechać aby dojechać do Niepołomic rowerem? Chyba że jest dobra duszyczka co będzie miała jedno wolne miejsce w aucie aby podrzucić do Niepołomic. Z Niepołomic planuję już rowerem wracać do hostelu.
Nocleg mam w sprawdzonym hostelu Express Hostel przy niedaleko Grzegórzeckiej.
Panie kochany ja jadę samochodem z Kielc i mam wolne miejsce na dachu. Odezwij się do mnie to pojedziemy razem ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...