Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, nctrns napisał:

brevet na 200km

Ja jestem już gotowy. ;)

Bardzo chętnie, jestem jak najbardziej na tak. 19 lipca co prawda moja córeczka ma urodziny, więc weekend 20-21 może mi się fatalnie ułożyć, ale wpisałem to wydarzenie w kalendarz i jak żona to dojrzy, to zacznę negocjacje. :P

Odnośnik do komentarza
de Villars

Ja jeszcze tak optymistyczny nie jestem (w końcu nigdy tyle nie jechałem, więc nie wiem czy jestem gotowy), ale nie wykluczam udziału. Zwłaszcza, że jak piszą - to nie wyścig tylko coś w rodzaju przejażdżki? Skoro tak, to wydaje się to fajną okazją do zrobienia wreszcie tych 200 km. A nawet więcej bo do Niepołomic też trzeba dojechać ;)

Odnośnik do komentarza

W większej grupie zawsze znajdzie się jakieś koło, na które można siąść, a wtedy dystans nie ma aż takiego znaczenia. Jako, że to nie wyścig, to tempo pewnie nie będzie przerażające i będzie to można przejechać komfortowo, jak pogoda będzie dobra. Po tych Tatrach jestem pewien, że spokojnie jest do zrobienia coś takiego. Idealna okazja na zrobienie 200, ciężko o lepszą. 

Odnośnik do komentarza

Też mi się tak wydaje. I tak miałem w planach 200 w tym roku, a lepszej okazji może nie być. Dobrze by się było spotkać w naszym szajbajkowym gronie i przejechaĆ to ;)

Odnośnik do komentarza
On pewnie jest wśród organizatorów nawet.
Co do startujących. Nie mówię, że [mention=1484]Antyszprycha[/mention], bo ma chłop naprawdę daleko, ale może i [mention=2170]zibi_j1[/mention] by wystartował? Z Kielc nie jest daleko, z półtorej godziny samochodem. 
Wiesz, że zaszczepiłeś mi to bardzo bardzo głęboko w głowie? Poczytam o tym w wolnej chwili ;)
Odnośnik do komentarza

[mention=973]Łabędź[/mention] ja to chyba jako statysta, albo jako ozdoba przydrożna. Ewentualnie na 4 dni Ja w życiu więcej jak 68km nie zrobiłem, po których ledwo wyczłapałem po schodach do domu.

 

Wysłane z mojego P10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Antyszprycha

Dlaczego to znowu tak daleko :( Po eskapadzie na Tatry zdecydowałem, że na tak daleki wypad zdecyduje się już jedynie jeśli będę miał przynajmniej jednego kompana aby wyszły do podziału koszty a przede wszystkim abym miał do kogo odezwać gębę po całym dniu jazdy na rowerze :) 

Dwa noclegi nie wchodzą w grę bo brakuje jak zwykle czasu więc musiałbym przyjechać do Niepołomnic 19 lipca i nocować aby 20 lipca skusić się na te 200 km i potem wsiąść do auta i wrócić do domu 500 km ;/ 

Samemu - nigdy więcej !!!

Panowie ! Dziś podejmę rozmowy z moją drugą połową a potem zacznę szukać kompana :)

Odnośnik do komentarza

Na fb wydarzenia zdjęcia "z trasy", piekiełko, coraz mniej mi się podoba😎 wożenie mojej tłustej dvpy po pagórkach do najprzyjemniejszych nie należy

Zamawiam dzisiaj nową kasetę i chyba jakieś 11-30 wleci😅;)

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem nową korbę i kasetę - 50/34, 11-30. Jak wszystko dobrze pójdzie to pod koniec tygodnia będzie post w wątku Konsumpcjonizm ;).

 

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze się zastanawiam może jak uda mi się poskładać mój nowy rower to tez wezmę udział. Po za tym będę musiał jakoś dojechać z Warszawy chyba pociągiem do Krakowa a potem już rowerkiem do Niepołomic.

Odnośnik do komentarza

dla niezdecydowanych - Niepołomice i okolice to świetne miejsce do uprawiania kolarstwa. 

Dość pagórkowato, lasy, zadbane asfalty. 

Ja rozważam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...