nctrns Opublikowano 9 Maja 2019 Opublikowano 9 Maja 2019 (edytowane) 20 lipca w Niepołomicach brevet na 200km, trochę więcej info w linku https://www.facebook.com/events/328171754514574/ @Łabędź, @de Villars ? Tapatalk'd Edytowane 9 Maja 2019 przez nctrns
Gość Opublikowano 9 Maja 2019 Opublikowano 9 Maja 2019 52 minuty temu, nctrns napisał: brevet na 200km Ja jestem już gotowy. Bardzo chętnie, jestem jak najbardziej na tak. 19 lipca co prawda moja córeczka ma urodziny, więc weekend 20-21 może mi się fatalnie ułożyć, ale wpisałem to wydarzenie w kalendarz i jak żona to dojrzy, to zacznę negocjacje.
de Villars Opublikowano 9 Maja 2019 Opublikowano 9 Maja 2019 Ja jeszcze tak optymistyczny nie jestem (w końcu nigdy tyle nie jechałem, więc nie wiem czy jestem gotowy), ale nie wykluczam udziału. Zwłaszcza, że jak piszą - to nie wyścig tylko coś w rodzaju przejażdżki? Skoro tak, to wydaje się to fajną okazją do zrobienia wreszcie tych 200 km. A nawet więcej bo do Niepołomic też trzeba dojechać
nctrns Opublikowano 10 Maja 2019 Autor Opublikowano 10 Maja 2019 Ja też nie wiem jak z formą, na razie przy 100 zaczynam mieć kryzys. Ale chyba się zapiszę. Tapatalk'd
Gość Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 W większej grupie zawsze znajdzie się jakieś koło, na które można siąść, a wtedy dystans nie ma aż takiego znaczenia. Jako, że to nie wyścig, to tempo pewnie nie będzie przerażające i będzie to można przejechać komfortowo, jak pogoda będzie dobra. Po tych Tatrach jestem pewien, że spokojnie jest do zrobienia coś takiego. Idealna okazja na zrobienie 200, ciężko o lepszą.
de Villars Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Też mi się tak wydaje. I tak miałem w planach 200 w tym roku, a lepszej okazji może nie być. Dobrze by się było spotkać w naszym szajbajkowym gronie i przejechaĆ to
de Villars Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Szykuje się zacna ekipa, ,może jeszcze @Eldo się skusi?
Gość Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 On pewnie jest wśród organizatorów nawet. Co do startujących. Nie mówię, że @Antyszprycha, bo ma chłop naprawdę daleko, ale może i @zibi_j1 by wystartował? Z Kielc nie jest daleko, z półtorej godziny samochodem.
Gość Opublikowano 11 Maja 2019 Opublikowano 11 Maja 2019 On pewnie jest wśród organizatorów nawet. Co do startujących. Nie mówię, że [mention=1484]Antyszprycha[/mention], bo ma chłop naprawdę daleko, ale może i [mention=2170]zibi_j1[/mention] by wystartował? Z Kielc nie jest daleko, z półtorej godziny samochodem. Wiesz, że zaszczepiłeś mi to bardzo bardzo głęboko w głowie? Poczytam o tym w wolnej chwili
Cris92 Opublikowano 11 Maja 2019 Opublikowano 11 Maja 2019 [mention=973]Łabędź[/mention] ja to chyba jako statysta, albo jako ozdoba przydrożna. Ewentualnie na 4 dni Ja w życiu więcej jak 68km nie zrobiłem, po których ledwo wyczłapałem po schodach do domu. Wysłane z mojego P10 przy użyciu Tapatalka
nctrns Opublikowano 11 Maja 2019 Autor Opublikowano 11 Maja 2019 Opłata startowa 60 zł. Jutro wieczorem na spokojnie siądę i się zapiszę, jestem w zasadzie zdecydowany.
Antyszprycha Opublikowano 11 Maja 2019 Opublikowano 11 Maja 2019 Dlaczego to znowu tak daleko Po eskapadzie na Tatry zdecydowałem, że na tak daleki wypad zdecyduje się już jedynie jeśli będę miał przynajmniej jednego kompana aby wyszły do podziału koszty a przede wszystkim abym miał do kogo odezwać gębę po całym dniu jazdy na rowerze Dwa noclegi nie wchodzą w grę bo brakuje jak zwykle czasu więc musiałbym przyjechać do Niepołomnic 19 lipca i nocować aby 20 lipca skusić się na te 200 km i potem wsiąść do auta i wrócić do domu 500 km ;/ Samemu - nigdy więcej !!! Panowie ! Dziś podejmę rozmowy z moją drugą połową a potem zacznę szukać kompana
SzpiceR Opublikowano 13 Maja 2019 Opublikowano 13 Maja 2019 Na fb wydarzenia zdjęcia "z trasy", piekiełko, coraz mniej mi się podoba😎 wożenie mojej tłustej dvpy po pagórkach do najprzyjemniejszych nie należy Zamawiam dzisiaj nową kasetę i chyba jakieś 11-30 wleci😅
nctrns Opublikowano 13 Maja 2019 Autor Opublikowano 13 Maja 2019 Ja zamówiłem nową korbę i kasetę - 50/34, 11-30. Jak wszystko dobrze pójdzie to pod koniec tygodnia będzie post w wątku Konsumpcjonizm ;).
Szymon12 Opublikowano 14 Maja 2019 Opublikowano 14 Maja 2019 ja jusz jestem zapisany Teraz, Szymon12 napisał: ja już jestem zapisany
waldi_8027 Opublikowano 14 Maja 2019 Opublikowano 14 Maja 2019 Ja jeszcze się zastanawiam może jak uda mi się poskładać mój nowy rower to tez wezmę udział. Po za tym będę musiał jakoś dojechać z Warszawy chyba pociągiem do Krakowa a potem już rowerkiem do Niepołomic.
Gość Opublikowano 15 Maja 2019 Opublikowano 15 Maja 2019 Nachylenie sięgające 12%. Suma przewyższeń prawie 2000. No, będzie się działo.
nctrns Opublikowano 15 Maja 2019 Autor Opublikowano 15 Maja 2019 Łooo panieeee, właśnie patrzę na tracka. Pojechali trochę... Musi być ekipa forumowa i wspieranie bo inaczej tego nie widzę
lepkareka Opublikowano 15 Maja 2019 Opublikowano 15 Maja 2019 dla niezdecydowanych - Niepołomice i okolice to świetne miejsce do uprawiania kolarstwa. Dość pagórkowato, lasy, zadbane asfalty. Ja rozważam.
SzpiceR Opublikowano 15 Maja 2019 Opublikowano 15 Maja 2019 Coś czuję, że na tę "pierwszą dwusetkę" istnieją jednak bardziej odpowiednie trasy.
nctrns Opublikowano 15 Maja 2019 Autor Opublikowano 15 Maja 2019 Oj tam, 12-13h, na spokojnie i damy radę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się