Rekomendowane odpowiedzi

Łabędź
52 minuty temu, nctrns napisał:

brevet na 200km

Ja jestem już gotowy. ;)

Bardzo chętnie, jestem jak najbardziej na tak. 19 lipca co prawda moja córeczka ma urodziny, więc weekend 20-21 może mi się fatalnie ułożyć, ale wpisałem to wydarzenie w kalendarz i jak żona to dojrzy, to zacznę negocjacje. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars

Ja jeszcze tak optymistyczny nie jestem (w końcu nigdy tyle nie jechałem, więc nie wiem czy jestem gotowy), ale nie wykluczam udziału. Zwłaszcza, że jak piszą - to nie wyścig tylko coś w rodzaju przejażdżki? Skoro tak, to wydaje się to fajną okazją do zrobienia wreszcie tych 200 km. A nawet więcej bo do Niepołomic też trzeba dojechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns

Ja też nie wiem jak z formą, na razie przy 100 zaczynam mieć kryzys. Ale chyba się zapiszę.

Tapatalk'd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

W większej grupie zawsze znajdzie się jakieś koło, na które można siąść, a wtedy dystans nie ma aż takiego znaczenia. Jako, że to nie wyścig, to tempo pewnie nie będzie przerażające i będzie to można przejechać komfortowo, jak pogoda będzie dobra. Po tych Tatrach jestem pewien, że spokojnie jest do zrobienia coś takiego. Idealna okazja na zrobienie 200, ciężko o lepszą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars

Też mi się tak wydaje. I tak miałem w planach 200 w tym roku, a lepszej okazji może nie być. Dobrze by się było spotkać w naszym szajbajkowym gronie i przejechaĆ to ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns

@SzpiceR @IOO Chętni? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

Wstępnie się piszę, kuszą mnie bufety 😜

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars

Szykuje się zacna ekipa, ,może jeszcze @Eldo się skusi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

On pewnie jest wśród organizatorów nawet. :D

Co do startujących. Nie mówię, że @Antyszprycha, bo ma chłop naprawdę daleko, ale może i @zibi_j1 by wystartował? Z Kielc nie jest daleko, z półtorej godziny samochodem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

A może i @Cris92?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1
On pewnie jest wśród organizatorów nawet.
Co do startujących. Nie mówię, że [mention=1484]Antyszprycha[/mention], bo ma chłop naprawdę daleko, ale może i [mention=2170]zibi_j1[/mention] by wystartował? Z Kielc nie jest daleko, z półtorej godziny samochodem. 
Wiesz, że zaszczepiłeś mi to bardzo bardzo głęboko w głowie? Poczytam o tym w wolnej chwili ;)
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cris92

[mention=973]Łabędź[/mention] ja to chyba jako statysta, albo jako ozdoba przydrożna. Ewentualnie na 4 dni Ja w życiu więcej jak 68km nie zrobiłem, po których ledwo wyczłapałem po schodach do domu.

Wysłane z mojego P10 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns

Opłata startowa 60 zł. Jutro wieczorem na spokojnie siądę i się zapiszę, jestem w zasadzie zdecydowany.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

Dlaczego to znowu tak daleko :( Po eskapadzie na Tatry zdecydowałem, że na tak daleki wypad zdecyduje się już jedynie jeśli będę miał przynajmniej jednego kompana aby wyszły do podziału koszty a przede wszystkim abym miał do kogo odezwać gębę po całym dniu jazdy na rowerze :) 

Dwa noclegi nie wchodzą w grę bo brakuje jak zwykle czasu więc musiałbym przyjechać do Niepołomnic 19 lipca i nocować aby 20 lipca skusić się na te 200 km i potem wsiąść do auta i wrócić do domu 500 km ;/ 

Samemu - nigdy więcej !!!

Panowie ! Dziś podejmę rozmowy z moją drugą połową a potem zacznę szukać kompana :)

• Lubię to! 1
  • Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stryjek

Mam 300km od siebie, ale pomyślę nad tym :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

Na fb wydarzenia zdjęcia "z trasy", piekiełko, coraz mniej mi się podoba😎 wożenie mojej tłustej dvpy po pagórkach do najprzyjemniejszych nie należy

Zamawiam dzisiaj nową kasetę i chyba jakieś 11-30 wleci😅;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns

Ja zamówiłem nową korbę i kasetę - 50/34, 11-30. Jak wszystko dobrze pójdzie to pod koniec tygodnia będzie post w wątku Konsumpcjonizm ;).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szymon12

ja jusz jestem zapisany 

Teraz, Szymon12 napisał:

ja już  jestem zapisany  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
waldi_8027

Ja jeszcze się zastanawiam może jak uda mi się poskładać mój nowy rower to tez wezmę udział. Po za tym będę musiał jakoś dojechać z Warszawy chyba pociągiem do Krakowa a potem już rowerkiem do Niepołomic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

Nachylenie sięgające 12%. Suma przewyższeń prawie 2000. No, będzie się działo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns

Łooo panieeee, właśnie patrzę na tracka. Pojechali trochę... Musi być ekipa forumowa i wspieranie bo inaczej tego nie widzę :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lepkareka

dla niezdecydowanych - Niepołomice i okolice to świetne miejsce do uprawiania kolarstwa. 

Dość pagórkowato, lasy, zadbane asfalty. 

Ja rozważam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

Coś czuję, że na tę "pierwszą dwusetkę" istnieją jednak bardziej odpowiednie trasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns

Oj tam, 12-13h, na spokojnie i damy radę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi