Skocz do zawartości

Pik'TA 29 - składak Accent Peak


ahaja

Rekomendowane odpowiedzi

Są węższe,ale to ma wpływ na odprowadzanie temperatury i wagę tarczy
No właśnie odprowadzenie ciepła ważna sprawa... dodatkowo niektóre tarcze z niektórymi zaciskami tym samym klockami kiepski się układają.. ale Shimano z Shimano pewnie będzie spoko
No, będą sobie musiały radzić .
Jedna jest 66 a druga chyba 56.
Tył nasz 56 zwykła 160 jak u mnie s przód 180mm rt66
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Teraz wszystko tak zrobione że jak zmieniasz jedno to musisz zaraz cały pakiet kupować... już deore się podzieliło żeby zaspokoić bardziej i mniej zamożnych...grupy, podgrupki normalny cyrk się robi...i nic z niczym nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Wszystko pasuje,tylko trzeba bardziej olewacze podkręcić .
Mam podkręcone na maxa a i tak tęsknię za czasami jak były inne standardy i XT to było XT...i wszystko było proste...teraz niby lepsze ale gorsze...jak to mówią "lepsze wrogiem dobrego"... Ale wracając do tematu, ja też stroje przed wyborem hamulców, bo swoje 395 sprzedałem i chciałem dobre mechaniki , ale rynek jest słaby i chyba będę musiał zmiksować jakieś klamki z zaciskami... ahaja będzie zdawał relację z pracy zacisków i klamek trza będzie coś przez zimę zakupić, covid szaleje, dzieciaki w domu szaleją niektóre komponenty zdrożały więc chyba trzeba się spieszyć...
Odnośnik do komentarza





Teraz masz okazję na forum M6000 [mention=11596]Gophfer[/mention] sprzedaje.
Coś się podziało z giełdą na forum i widzę że mój amor też znikł


Ano mam takie hebelki na sprzedaż, jeszcze nawet na gwarancji do 10.2021

Mam też nówki nieśmigane MT400

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, przynajmniej dla mnie:

hamulce odpowietrzone, odsunięta klamka na maksimum - po wciśnięciu twarda i sztywna. Po regulacji by była bliżej kierownicy już taka twarda i sztywna zauważalnie nie jest.

Pytanie czy to normalne?   Taka sytuacja ...

Odnośnik do komentarza

No to się wczoraj wziąłem do zmiany opon. Założyłem sobie 1,5 godziny na operację ... w razie gdyby aby coś było/poszło nie tak jak powinno ... 😉

Opony ściągnięte z obu kół, oczyszczenie z 'mleka' (bo już było wszystko suchutkie ... po 16 miesiącach 😉 ) poszło błyskawicznie - dzięki zapewne temu, że to był Pit Stop od Vittorii. Przód poszedł na tył, na przód nowa. Wstrzelenie, dopompowanie, kilka 'bzdęków' i siedziały. Wlanie mleka napompowanie. Gotowe. Czas opracji: 27 minut. 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...