Skocz do zawartości

Codziennie JEDNO zdjęcie 2017-2020


Zalas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, egzo23 napisał:

Testuję nową zabawkę

A ja doradzam trening na szosie przy tak pięknej pogodzie :) a trenażer testuj w zimie ....bo będziesz żałował że nie wykorzystałeś takiej pogody jak można było.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
A ja doradzam trening na szosie przy tak pięknej pogodzie  a trenażer testuj w zimie ....bo będziesz żałował że nie wykorzystałeś takiej pogody jak można było.

Ależ dziś jechałem trasę 40 km :)
Na trenażer wleciała tylko na 10 min

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Remigiusz Banach napisał:

Popołudniowe solo, sprawdzenie bolącej łydki, piękna pogoda i uwolnienie endorfin ?☉

IMG_20170609_190103_864.jpg

Taki czas przejazdu zachęca do kupna szosy. Ja na góralu potrzebuję godziny więcej na taki dystans.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Remigiusz Banach napisał:

Popołudniowe solo, sprawdzenie bolącej łydki, piękna pogoda i uwolnienie endorfin ?☉

IMG_20170609_190103_864.jpg

Jak robisz te zdjęcia, że tak fajnie wrzuca Ci dane jako napisy na zdjęciu? W czym to to tak? :)

 

34 minuty temu, Sziva napisał:

Taki czas przejazdu zachęca do kupna szosy.

Dokładnie o tym samym pomyślałem.

Odnośnik do komentarza
Remigiusz Banach
11 godzin temu, Łabędź napisał:

Jak robisz te zdjęcia, że tak fajnie wrzuca Ci dane jako napisy na zdjęciu? W czym to to tak? :)

W pierwszej kolejności musisz w Stravie do danego przejazdu dodać zdjęcia. Potem wchodzisz do tego przejazdu i klikasz udostępnienie (Share Activity) a następnie wybierasz konkretne zdjęcie (Choose Activity Photo) z tych co dodałeś wcześniej. Klikasz Share i wybierasz gdzie to chcesz udostępnić, np. Zapisz na Dysku ?

Odnośnik do komentarza
Remigiusz Banach

Dziś mała wycieczka w teren pofałdowany  (Beskid Śląski) do Koziej Zagrody w Brennej na kawę, szarlotkę  i napój izotoniczny ?? Dodatkowo test trening podjazdów. Niedziela udana ?

IMG_20170611_134420_978.jpg

Dnia 9.06.2017 o 21:01, Sziva napisał:

Taki czas przejazdu zachęca do kupna szosy. Ja na góralu potrzebuję godziny więcej na taki dystans.

@Sziva w poprzednim roku dokładnie taki argument spowodował że kupiłem szosę ? Kolega namówił mnie na start w maratonie rowerowym i stwierdziłem że jazda góralem po drogach asfaltowych mnie wykończy, tak więc kupiłem szosę ?

Edytowane przez Remigiusz Banach
korekta tekstu
Odnośnik do komentarza

fec25b16-7eeb-4677-8d2a-346d62362c82.jpeg?height=630&hl=en-US&unit_system=metric&width=1200

Miałem dziś okazję wziąć udział w testach Meridy. Wziąłem sobie Scultura Disc 5000. Wrażenia super. Sztywny, ale komfortowy i ładnie wybiera nierówności. Przednia przerzutka w Ultegrze działa lepiej niż w 105. Podjazdy i jazda pod wiatr - miodzio. Łyse opony to to, czego brakuje mi w mojej przełajówce. Na szczęście już mi przyszły 28c, jutro zmieniam ;) Zobaczę czy zbliży się do tego.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Tejot napisał:

Wrocławskie Święto Rowerzysty. Miasto jest nasze, choć przez kilka godzin w roku :D

IMG_20170611_130237.jpg

Mam mieszane uczucia co do blokowania miasta ze względu na biegi, maratony, jazdy czy propagowanie czegokolwiek. Każdy, kto przez taki spęd musi stać np. 2 godziny, żeby wyjechać z miasta będzie przeklinać ile wlezie (wiem, bo sama raz tak stałam, gdy bieg zablokował kompletnie miasto, a ja musiałam pilnie gdzieś pojechać). Protest taksówkarzy w Warszawie też nie wpłynął pozytywnie na ich wizerunek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...