Skocz do zawartości

Codziennie JEDNO zdjęcie 2017-2020


Zalas

Rekomendowane odpowiedzi

Moderowany przez Admin:

Regulamin:
W tym temacie wstawiamy jedno zdjęcie dziennie. Posty zawierające więcej niż jedno zdjęcie lub kolaż zdjęć będą usuwane.

Pomysł zaczerpnięty z innego forum.

Codziennie wrzucamy jakieś swoje jedno zdjęcie związane z rowerem.

Może to być wypad do lasu, serwis, wymiana części. Wszystko to co obecnie robicie na lub ze swoimi maszynkami :) Preferowany krótki, 1-2 zdaniowy opis :).

Ja zacznę. Zdjęcie z ostatniego wypadu z @Puncu. Do niedawna nawet nie wiedziałem, że mam własną miejscowość :D Około 80km nabite :)

20170528_172715.jpg

  • Lubię to! 1
  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Iwona napisał:

No i jak Ty tam "wlas"  :) ?

 Fajny pomysł i fajna fotka :)

Tak jak jest to na focie tylko rączkami sobie jeszcze pomogłem :P Pokazał bym ale naruszył bym zasady regulaminu napisanego wyżej :P Więc ewentualnie dodam to jutro :)

Dzięki ;)

Edytowane przez Zalas
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Zalas napisał:

Zdjęcie z ostatniego wypadu z @Puncu. Do niedawna nawet nie wiedziałem, że mam własną miejscowość

Jakbyście dojechali jeszcze do Puncu, to byście mi zaimponowali. ;) (Puncu leży w Indonezji) 

A tak swoją drogą, to w tym Zalasie jest kopalnia porfiru "Zalas". Ciekawy jestem czy to jest jeszcze czynna kopalnia. Bo jakby była zamknięta, to... Polecam wpisać to w googlach - wygląda na niesamowitą miejscówkę do pośmigania... :D 

Odnośnik do komentarza
Jakbyście dojechali jeszcze do Puncu, to byście mi zaimponowali.  (Puncu leży w Indonezji) 



Wiem...

Kopalnia wygląda na czynną. Ogrodzona i ochrona pilnuje.

Tak czy inaczej od strony Zalasa nie da się wjechać.
Odnośnik do komentarza

Dom Turysty "Pod Wieżycą" w Sobótce. Trasa Wrocław-Sobótka-Wrocław - około 80km. Zjazd spod Wieżycy na dół pokazał 54km/h na liczniku, więc mogłam sprawdzić czy poprawnie zamontowałam nowe klocki hamulcowe :) Działają!

 

sobotka.jpg
Odnośnik do komentarza

Takie same mam odczucia. Teraz mogę jechać i jechać. Byle co kilkanaście dziesiąt km coś przygryźć ( banan, jakiś baton, czy żel) i dużo pić, szczególnie w upale.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Pomógł 2
Odnośnik do komentarza

@Jerzy Bardzo fajna wycieczka, rowerek też mi się podoba etc ale trzymajmy się zasady, że codziennie jedno foto. Tak to inaczej zrobi się spam bo ludzie zaczną dodawać po 20-30-80 zdjęć z wycieczki, a to nie o to chodzi ;) Tu chodzi o to, żeby zrobić bardziej taką szybką prezentację tego "co tam u nas rowerowego" :) I za razem jest to też jakaś motywacja aby z sobotniej wycieczki wybrać foto "to najlepsze" :D

A tym czasem w moim szczurze którym śmigam do roboty pierwsza awaria od 2,5 roku. P.s. w tym biku mam tylko jeden hebel. Dobrze, że miałem możliwość obrócenia koła na "ostre koło" bo inaczej bez hebla to ciężko :P 

18949090_1098103710290228_704540312_o.jpg
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Zalas napisał:

że codziennie jedno foto

ok. sorki jakoś mnie poniosło :) 

No to miałeś szczęście , teraz tylko wymiana linki i będzie ok.pozdro

 

10 godzin temu, revolta1 napisał:

116Km po Warmi bylo pieknie

piękna wycieczka , dołączyłbym się do takiej wyprawy ale gdzie tam Las Warmiński :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, revolta1 napisał:

Moze masz racje ostatni post nie koniecznie na temat . to zaproszenie dla Jerzego i zdjecia na zachete 9_9

 

 

No i o tym właśnie pisałem. Żeby wybrać jedno najlepsze, najładniejsze :) Możesz zawsze otworzyć temat z własną wyprawą, dopisać się do jakiegoś i oznaczyć kolegę albo dosłać mu fotek na Pw ale nie rób bajzlu "bo ja chciałem". "A ja chce gwiazdkę z nieba"....

 

2 godziny temu, Puncu napisał:

Jak się bawić to się bawić!

damper wyjąć - drewno wstawić :D

 

Najlepiej :D Fox drewinka :v 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...