Skocz do zawartości

Książki o treningu kolarskim.

eldomello

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno każdy Ci napisze ,,Biblia treningu kolarza górskiego" Friela, kolejna to ,,Program Mistrza. W siedem tygodni do doskonałości" Lance'a Armstronga, ,,Trening rowerowy" Danielle Kosecki.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Dnia 18.02.2018 o 17:10, oska napisał:

kolejna to ,,Program Mistrza. W siedem tygodni do doskonałości" Lance'a Armstronga,

Polecam przeczytać "Wyścig tajemnic" Tylera Hamiltona - kolegi Lance'a. Również opisuje program mistrza ;)

Polecam przeczytać "Wyścig tajemnic" Tylera Hamiltona - kolegi Lance'a. Również opisuje program mistrza
Wyścig też przeczytany, ale jeszcze nie jestem gotowy na ten rodzaj programu

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

"Kolarstwo zaawansowane" - kupiłem w empiku, ale to książka dla tych co już mają dobrze opanowane treningi. Dla mnie trochę za ciężka. Pół książki to o treningu z miernikiem mocy. Rozdział poświęcony ustawieniom pozycji na rowerze to porównanie metod bikefitingu ;p

Zastanawiam się nad zakupem książki o podstawach kolarstwa mam na oku dwie pozycje: Kolarstwo. Podstawy treningu oraz Biblia treningu rowerowego. Którą pozycję byście bardziej polecali? Możecie jeszcze polecić inna pozycje książkowe dotyczące postawy treningu kolarskiego dla osoby zielonej w tych tematach. 

Jedna z piekniejszych, moim zdaniem książek: "Most na Drinie" Ivo Andric; "Powrót do Missing" Abraham Verghesse; "Na wschód od Edenu," John Steinbeck, "Wyznaję" Cabre; "Hotel New Hampshire John Irving

Lub po prostu sięgnij po odmienny gatunek, niż ten który zwykle czytasz; może literatura popularno-naukowa np "Odliczanie: ostatnia nadzieja na przyszłość naszej planety" lub reportaże albo książki oparte na faktach, mnie bardzo podobala sie "W ogrodzie bestii" Eric Larson.  Jeśli chcesz coś lżejszego, to moze zainteresują Cię komiksy Marvela https://egmont.pl/seria/MARVEL-NOW,s,625684  -  wszystko zależy od tego, co Cię interesuje i na co masz w tym momencie ochotę...

Edytowane przez ntr