Eldo

Sigma ROX 7.0 / 11.0 GPS recenzja porównanie

Rekomendowane odpowiedzi

dfq
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, lukasz.przechodzen napisał:

Tak, ja Roxa porównywałem na zdjęciu ze zwykłym licznikiem Sigmy BC 16.12 i też Rox wypadał blado. Mi wyświetlacz w Roxie podczas jazdy aż tak nie przeszkadza, idzie się przyzwyczaić. Ale jak się spojrzy na Twoje zdjęcie i porównanie z Wahoo, to jest kosmos!

O BT/ANT i co łączymy z czym dopisałem, faktycznie taka informacja się przydaje. WiFi w Wahoo też brzmi dobrze, ciekawe czy wyłącza się automatycznie, gdy zaczynamy zapisywać aktywność, żeby nie żarło baterii.

Zastanawiam się nad Elemnt'em (może tym większym...), tylko nie chciałbym, żeby się okazało, że kupię coś troszkę lepszego, a zamiast bugów z Sigmy, pojawią się inne niedostatki. Może tylko przy Wahoo jest większa szansa, że projektanci słuchają propozycji do poprawy różnych rzeczy w oprogramowaniu.

Rox 7.0 domyślnie zapisuje co 5 sekund i tego się nie da zmienić. Mi to w niczym nie przeszkadza. Być może przy zapisie 1-2 sekundowym, trasa na zakrętach byłaby lepiej zaznaczona. Może zmierzony dystans byłby trochę dokładniejszy. Być może przy jakichś dogłębnych analizach treningów, robiłoby to różnicę, ale w samej jeździe, czy po prostu zapisywaniu przejazdów na Stravie - raczej nie.

Tak czy siak, nie wiedziałem, że to tak długo trwa. Nawet jakby zapisywać co 5 sekund, to dłuższa trasa faktycznie przesyłałaby się i tak długo.

No jest kosmos. Ten monochromatyczny wywietlacz Wahoo jest niezwykle czytelny.

Oczywiście ma autopauzę, kiedy się zatrzymujemy licznik po chwili stopuje, kiedy ruszamy uruchamia się. Można też samemu zapauzować.

Podświetlanie można ustawić  na on/off/10sekund.

Czy Wifi wyłącza się automatycznie to nie wiem ale podejrzewam że tak bo licznik po 2h nawigacji z GPS ma 78-80% baterii. Czyli na ok 10h powinno starczyć. Pewnie włącza się tylko przy niektórych funkcjach (np przy zakończeniu trasy).

Wiekszy Wahoo jest trochę starszy technologicznie. Bolt podczas nawigacji  pokazuje kierunek skretu na ekranie, 15-20 m przed zakrętem wydaje sygnał dzwiekowy a potem zaczyna sygnalizować diodami kierunek skrętu (w prawo lub w lewo). Standardowo na diodach mam ustawione strefy pulsu.

Umieszczenie Wahoo na wysięgniku przed kierownicą też jest bardzo wygodne. Podczas jazdy nie potrzeba mocno opuszczać głowy by zerknąć na licznik.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z niego i raczej nie potrzebuje nic lepszego. Do nawigacji (exploracji) w nieznanym terenie i włóczegi po leśnych ostępach i tak używam Locusa Pro + słuchawki BT bo to najlepsze narzędzie.

Wahoo zapisuje ślad GPS standardowo co 1 sekunda bez możliwosci zmiany. Jakość GPSa jest mniej wiecej  porównywalna z GPS w rox 11

Dużo zaawansowanych funkcji licznika ustawia się w aplikacji na smartfonie.

Edytowane przez dfq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukasz.przechodzen
Napisano (edytowane)
40 minut temu, dfq napisał:

No jest kosmos. Ten monochromatyczny wywietlacz Wahoo jest niezwykle czytelny.

Oczywiście ma autopauzę, kiedy się zatrzymujemy licznik po chwili stopuje, kiedy ruszamy uruchamia się. Można też samemu zapauzować.

Podświetlanie można ustawić  na on/off/10sekund.

Czy Wifi wyłącza się automatycznie to nie wiem ale podejrzewam że tak bo licznik po 2h nawigacji z GPS ma 78-80% baterii. Czyli na ok 10h powinno starczyć. Pewnie włącza się tylko przy niektórych funkcjach (np przy zakończeniu trasy).

Wiekszy Wahoo jest trochę starszy technologicznie. Bolt podczas nawigacji  pokazuje kierunek skretu na ekranie, 15-20 m przed zakrętem wydaje sygnał dzwiekowy a potem zaczyna sygnalizować diodami kierunek skrętu (w prawo lub w lewo). Standardowo na diodach mam ustawione strefy pulsu.

Umieszczenie Wahoo na wysięgniku przed kierownicą też jest bardzo wygodne. Podczas jazdy nie potrzeba mocno opuszczać głowy by zerknąć na licznik.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z niego i raczej nie potrzebuje nic lepszego. Do nawigacji (exploracji) w nieznanym terenie i włóczegi po leśnych ostępach i tak używam Locusa Pro + słuchawki BT bo to najlepsze narzędzie.

Wahoo zapisuje ślad GPS standardowo co 1 sekunda bez możliwosci zmiany. Jakość GPSa jest mniej wiecej  porównywalna z GPS w rox 11

Dużo zaawansowanych funkcji licznika ustawia się w aplikacji na smartfonie.

Duży Wahoo też pokazuje skręty. Z tego co poszperałem po necie, oprócz wielkości, kształtu i większej liczby diodek w dużym modelu, Bolt ma ponoć trochę lepiej działające przyciski. Ale funkcjami chyba się nie różnią.

A możesz napisać, tak w kwestii porównania z Rox'em, czy występują te problemy, które trapią moją siódemkę?

- Czas jazdy jest równy całkowitemu czasowi po przesłaniu na Stravę
- Możliwość przypadkowego niezapisania aktywności (w Sigmie gdy trwa zapis, można przypadkowym kliknięciem zmienić to na "skasuj", mimo, że 0,5 sek wcześniej wybrało się zapis)
- Brak informacji o przypadkowym zapauzowaniu aktywności (mi się tak zdarzyło zdejmując na chwilę licznik w rękawiczkach i potem jechałem bez rejestrowania jazdy)
- Brak dłuższego niż kilka sekund komunikatu o zjechaniu z trasy, czy jeździe pod prąd (zwłaszcza to drugie, bo na mapce tego nie zobaczymy, bo nadal będziemy na trasie)

Dzięki za podpowiedź!

Edytowane przez lukasz.przechodzen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns

Nie ma żadnego z tych problemów

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PawelN

- Możliwość przypadkowego niezapisania aktywności (w Sigmie gdy trwa zapis, można przypadkowym kliknięciem zmienić to na "skasuj", mimo, że 0,5 sek wcześniej wybrało się zapis)
- Brak informacji o przypadkowym zapauzowaniu aktywności (mi się tak zdarzyło zdejmując na chwilę licznik w rękawiczkach i potem jechałem bez rejestrowania jazdy)
- Brak dłuższego niż kilka sekund komunikatu o zjechaniu z trasy, czy jeździe pod prąd (zwłaszcza to drugie, bo na mapce tego nie zobaczymy, bo nadal będziemy na trasie)

Dzięki za podpowiedź!

1. Ja mam ROX 11 i pierwszy problem nie występuje. Moving time i Elapsed time po uploadzie do Stravy jest inny. Możliwe ze musisz zaktualizować Roxa i Sigma link do najnowszych wersji i będzie działało
2. Drugi problem nigdy mi się nie zdażył, wiec moze miałeś pecha
3. Problem rozwiązuje Auto pauza. Korzystam i nie narzekam
4. Masz na myśli pod prąd na wyznaczonej trasie czy jak jedziesz pod prąd na dwupasmówce

Generalnie z Roxa 11 jestem bardzo zadowolony. Wybierałem pomiędzy Rox 11 SET i Wahoo Bolt w wersji Bundle oba z czujnikami. I różnica w cenie wygrała - Rox 11: 690pln vs 1400pln Wahoo.

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukasz.przechodzen
53 minuty temu, PawelN napisał:

Dzięki za podpowiedź!

1. Ja mam ROX 11 i pierwszy problem nie występuje. Moving time i Elapsed time po uploadzie do Stravy jest inny. Możliwe ze musisz zaktualizować Roxa i Sigma link do najnowszych wersji i będzie działałoemoji3.png
2. Drugi problem nigdy mi się nie zdażył, wiec moze miałeś pechaemoji53.png
3. Problem rozwiązuje Auto pauza. Korzystam i nie narzekamemoji3.png
4. Masz na myśli pod prąd na wyznaczonej trasie czy jak jedziesz pod prąd na dwupasmówceemoji6.pngemoji6.pngemoji6.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Generalnie z Roxa 11 jestem bardzo zadowolony. Wybierałem pomiędzy Rox 11 SET i Wahoo Bolt w wersji Bundle oba z czujnikami. I różnica w cenie wygrała - Rox 11: 690pln vs 1400pln Wahoo.

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

1. Mam najnowszą Sigma Data Center. Sigma Link też. Przez Sigma Link już dawno nie robiłem synchronizacji, podłączam licznik do komputera. Ale spróbuję następnym razem.
Sam rok ma firmware 2016, ale pytałem już kilka osób i nikt nie dostał nowszego.

2. Tak, tak, to pech. Ale da się bez problemu to powtórzyć nawet w domu. Startujesz aktywność, potem wciskasz Pauza -> Stop -> Zapisz i w momencie gdy wyświetla się obrazek dyskietki z napisem "Trening zapisane" (pisownia oryginalna), wciskasz dolny lewy przycisk. Wtedy "w tle" z dyskietki przeskakuje na kosz na śmieci i zapis przejazdu trafia szlag. Zdarzyło mi się tak ze dwa razy, gdy kończyłem jazdę i nie ściągnąłem grubych rękawiczek. Palec się omsknął przy wciskaniu przycisków. To duperela, ale bardzo łatwa do poprawienia w oprogramowaniu. Tylko nie dla Sigmy.

3. Korzystam z auto-pauzy, nie o to mi chodzi. Co prawda zdarzyło mi się to tylko raz, ale też można byłoby to jakoś ogarnąć. Na postoju ściągałem licznik z uchwytu, żeby podłączyć go do powerbanku do podładowania (jechałem 24h). I wtedy przypadkowo wcisnąłem przycisk do pauzowania aktywności (wtedy już licznik sam nie wystartuje jak ruszysz) i zorientowałem się dopiero po kilku kilometrach, że nie przybywa mi tych kilometrów. Przydałaby się możliwość włączenia ostrzeżenia (jako opcja), które non-stop wyświetlałoby się w takim przypadku. Znowu - pierdółka, ale łatwa do wdrożenia.

4. Pod prąd na wyznaczonej trasie. Albo gdy trasa przecina się sama ze sobą, źle skręcisz i też pojedziesz pod prąd.

Większość niedociągnięć, które znalazłem przez rok używania Roxa 7, to są pierdółki, które tylko sporadycznie mnie denerwują. Ale właśnie dlatego, że są to rzeczy, które w większości da się łatwo wyeliminować - tym bardziej irytują. Generalnie jestem z niego zadowolony, ale już przestałem liczyć na to, że Sigma cokolwiek będzie w nim poprawiać (pisałem do nich w tej sprawie już dwa razy).

PS Tego, że nie da się podzielić ekranu na cztery równe części, nadal nie rozumiem. Tego, że nie poprawili ewidentnych błędów w tłumaczeniu, też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vangi
W dniu 24.02.2019 o 19:57, PawelN napisał:

Generalnie z Roxa 11 jestem bardzo zadowolony. Wybierałem pomiędzy Rox 11 SET i Wahoo Bolt w wersji Bundle oba z czujnikami. I różnica w cenie wygrała

Też zdecydowałem się na Roxa 11, ale jestem mocno rozczarowany, że synchronizuje mi tylko 30 segmentów Stravy. W instrukcji do Roxa 11 jest napisane, że potrafi zapamiętać do 100, a tu taka niemiła niespodzianka. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukasz.przechodzen
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Vangi napisał:

Też zdecydowałem się na Roxa 11, ale jestem mocno rozczarowany, że synchronizuje mi tylko 30 segmentów Stravy. W instrukcji do Roxa 11 jest napisane, że potrafi zapamiętać do 100, a tu taka niemiła niespodzianka. Też tak macie?

Właśnie sprawdziłem, że na moim Roxie 7 pokazuje się tylko 19 segmentów. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale wydawało mi się, że było ich więcej :(

Na stronie "Strava Live Segments on Sigma ROX" podają w artykule z 2016, że "Your starred segments will show up automatically in the Strava Live Segments folder on your ROX after you connect your accounts (limited to 30 segments)" (dotyczy to zarówno Roxa 7 jak i 11).

Czyli stąd może być te 30 u Ciebie, ale czemu u mnie jest tylko 19, tego nie wiem. Grrr kolejny bug do kolekcji.

PS Wysłałem zgłoszenie do Stravy, ale szczerze wątpię, żeby udało się coś z tym zrobić. A do Sigmy chyba w ogóle nie ma sensu pisać.

PPS W maju 2017, na stronie Stravy było info o 100 segmentach, co doczytałem tu na forum. Ale musiało się w którymś momencie zmienić na 30.

"Your starred segments will show up automatically in the Strava Live Segments folder on your ROX after you connect your accounts (limited to 100 segments)."

Edytowane przez lukasz.przechodzen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vangi
54 minuty temu, lukasz.przechodzen napisał:

PS Wysłałem zgłoszenie do Stravy, ale szczerze wątpię, żeby udało się coś z tym zrobić. A do Sigmy chyba w ogóle nie ma sensu pisać.

Od Stravy dostałem taką odpowiedź: “As of now, we only so 30 segments on the Rox 11.0 GPS. Sorry about that."

Miło że odpowiedzieli, ale szkoda że tak jest, a chyba największy żal do Sigmy że wprowadza ludzi w błąd swoimi reklamowanymi 100 segmentami Stravy. Jak widać współpraca na linii Sigma - Strava do najlepszych nie należy.

Tym samym przestrzegam potencjalnych kupców, że obsługa 100 segmentów przez Roxa 11 jest czysto teoretyczna, a w tej chwili można liczyć na synchronizację maksymalnie 30.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukasz.przechodzen
1 godzinę temu, Vangi napisał:

Od Stravy dostałem taką odpowiedź: “As of now, we only so 30 segments on the Rox 11.0 GPS. Sorry about that."

Miło że odpowiedzieli, ale szkoda że tak jest, a chyba największy żal do Sigmy że wprowadza ludzi w błąd swoimi reklamowanymi 100 segmentami Stravy. Jak widać współpraca na linii Sigma - Strava do najlepszych nie należy.

Tym samym przestrzegam potencjalnych kupców, że obsługa 100 segmentów przez Roxa 11 jest czysto teoretyczna, a w tej chwili można liczyć na synchronizację maksymalnie 30.

Ja choćbym nie wiem jakie czary odczyniał (format licznika, odlubienie segmentów i polubienie jeszcze raz), nie mogę wgrać więcej niż 19 sztuk. Coś czuję, że jak za jakiś czas Matka Boska Pieniężna się uśmiechnie, to zmienię Roxa na zachwalanego Wahoo Bolta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaczy_pl

Witam, posiadam licznik Sigma ROX 11. Mam taki problem, mieszkam w miejscowości położonej 120 m.n.p.m . Po wgraniu treningu ukazuje się wysokość początkowa ponad 600 m.n.p.m. Jak mam to skalibrować zęby pokazywało poprawnie?

https://www.strava.com/activities/2185761526

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eddek

A robiłeś kalibrację wysokości? W ROX 11 jest podobnie jak w ROX 6.0, musisz w opcjach ustawić ciśnienie powietrza i bieżącą wysokość, wtedy będzie pokazywać prawidłowo. Mało wygodne jest, że trzeba to powtarzać w zasadzie przed każdym treningiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaczy_pl
Napisano (edytowane)
48 minut temu, Eddek napisał:

A robiłeś kalibrację wysokości? W ROX 11 jest podobnie jak w ROX 6.0.

Nie, bo nie wiem gdzie się robi 😞 nie rozumiem dlaczego nie bierze wysokość z gps. Dla mnie to się mija z cele kalibracja przed każdym treningiem. Skąd mam wiedzieć na jakiej wysokości się aktualnie znajduje

Edytowane przez Kaczy_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
svoboda

W ustawieniach można zapisać 3 wysokości początkowe. Ja np. mam ustawioną wysokość u mnie pod domem oraz przed domem teściów bo to dwa najczęstsze punkty startowe. Wystarczy ustawić jeden z tych punktów na początku treningu (nie trzeba wpisywać wysokości tylko wybrać zapisaną), a różnice w wysokości ROX już sobie policzy.

Wysokość sprawdzić możesz np. tutaj -> http://www.wysokosc.mapa.info.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaczy_pl

O to chodzi ze mam wpisane wysokości, powiedz mi jak mam je wybierać przed treningiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukasz.przechodzen
15 minut temu, Kaczy_pl napisał:

O to chodzi ze mam wpisane wysokości, powiedz mi jak mam je wybierać przed treningiem?

Startujesz trening, następnie przytrzymujesz prawy dolny klawisz (+), aby wywołać podręczne menu. Tam wchodzisz w wysokość i możesz wybrać jedną z trzech zaprogramowanych wysokości, skalibrować wysokość na podstawie znanego ciśnienia, manualnie wpisać zadaną wysokość, albo wybrać kalibrację na podstawie położenia GPS.

Z tego co mi się wydaje, przy kolejnym treningu, zostanie wybrana ta sama wysokość startowa co poprzednio.

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaczy_pl
Napisano (edytowane)
strava.png
endomondo.png

Dziekuje za odpowiedz, juz mam mialem ustawiona 665 metrow :/ to dlatego mi tak pokazywalo... jeszcze raz dziekuje

Edytowane przez Kaczy_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakub88

Czy możecie mi wytłumaczyć jak wybrać te 30 segmentów w rox 11? Mam ich szukać na urządzeniu, czy może gdzieś w data center? I druga sprawa:czy do live segments wystarczy subskrypcja strava "analysis"? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukasz.przechodzen
2 godziny temu, Jakub88 napisał:

Czy możecie mi wytłumaczyć jak wybrać te 30 segmentów w rox 11? Mam ich szukać na urządzeniu, czy może gdzieś w data center?

Znajdujesz je na Stravie, oznaczasz gwiazdką. Potem włączasz Sigma Data Center i synchronizujesz Strava Segmenty pomarańczowym przyciskiem na głównym ekranie.

2 godziny temu, Jakub88 napisał:

I druga sprawa:czy do live segments wystarczy subskrypcja strava "analysis"? 

Tak.

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel2208

Ktoś wie co może być powodem rozbieżności w maksymalnych prędkościach po wczytaniu treningu na stravę i endomondo z plików o różnych rozszerzeniach?

Zgrałem trening do SDC z licznika i Vmax w tym programie jak i na liczniku to 33.91km/h. 

Po wyeksportowaniu treningu na Stravę z poziomu DC Vmax podczas jazdy to 29,5km/h. Zapisałem trening do pliku ".tcx" i wrzuciłem ponownie na Stravę i Vmax to już 32,4km/h. W endomondo 30,5km/h.

Jak wyeksportowałem do ".gpx" to w endomondo Vmax to już ponad 44km/h. Na Stravie już nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Dobra, mimo opisywanych wad kupiłem sobie Rox 11. Doszedłem do wniosku, że o 250pln droższe Lezyne Mega C nie oferuje nic więcej poza kolorowym wyświetlaczem a dwukrotnie droższe Garminy, Wahoo itp nie są dwukrotnie lepsze. Potrzebowałem loggera trasy i w tej roli Sigma sprawdza mi się znakomicie.

Przewinęła mi się tutaj nie raz i nie dwa informacja, że zgrywanie treningu przez BT trwa wieki. Dwie trasy za mną na Rox 11, obydwa około 1:15 z rozdzielczością co 2 sekundy. Jeden i drugi zrzucał mi się do Sigma Link w telefonie około minuty. Taki pi razy oko niecałe półtorej minuty.

Podejrzewam, że ma na to wpływ protokół BT. Telefon mam z BT 5.0 i wszystkimi duperelami, zapewne dlatego jest szybciutko.

Synchronizacja ze Stravą działa, w stravie GPSa wyeksportowałem i wrzuciłem na Endomondo, wszystko elegancko działa. Koniec z wyciąganiem telefonu przy każdym ruszaniu, koniec odblokowywania. Koniec z magnesem na kole (używam tylko CAD Magene przyklejonego od wewnątrz korby).

Generalnie jest PE TAR DA.

Wada jest jedna dla mnie - wzrok mam dobry a ten zegarek na górze to jednak za maleńki jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
svoboda
Godzinę temu, vvti napisał:

ten zegarek na górze to jednak za maleńki jest

To faktycznie jest nie do odczytania. Można sobie oczywiście na jednym z wielu ekranów zainstalować zegar i wtedy jest OK. Tak sobie zrobiłem. Jeden ekran mam taki czysto informacyjny - godzina, temperatura, procent baterii i coś tam jeszcze.

Podejrzewam, że ma na to wpływ protokół BT. Telefon mam z BT 5.0 i wszystkimi duperelami, zapewne dlatego jest szybciutko

Przy następnej okazji zliczę faktycznie czas od momentu pojawienia się paska postępu do końca procesu i dam znać jak u mnie. To nie trwa tyle ile tu wcześniej opisywano, ale fakt - idzie to na tyle wolno, że tel. wyłącza ekran, a w iPhone powodowało to zatrzymanie zrzucania - o tyle jest to denerwujące dla mnie.

Potrzebowałem loggera trasy i w tej roli Sigma sprawdza mi się znakomicie

I mi również, a decyzja o kupnie podjęta była również zupełnie świadomie, po głębokiej analizie bardzo wielu opcji w szerokim przedziale cenowym. Za te pieniądze robi to co ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Powiadomienia działają mi jak złoto, zarówno połączenia jak i smsy, whatsapp. W telefonie oczywiście musi być włączona aplikacja sigma link,  może być zminimalizowana ale nie może być ubita. Jeśli macie telefon agresywnie zarządzający ramem to musicie dodać program do białej listy żeby aplikacja nie była ubijana.

Na liczniku pojawia się wtedy logo BT i to oznacza, że powiadomienia będą działały bo aplikacja jest połączona z licznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dwakolkaija
13 minut temu, vvti napisał:

Powiadomienia działają mi jak złoto, zarówno połączenia jak i smsy, whatsapp. W telefonie oczywiście musi być włączona aplikacja sigma link,  może być zminimalizowana ale nie może być ubita. Jeśli macie telefon agresywnie zarządzający ramem to musicie dodać program do białej listy żeby aplikacja nie była ubijana.

Na liczniku pojawia się wtedy logo BT i to oznacza, że powiadomienia będą działały bo aplikacja jest połączona z licznikiem.

A dużo baterii zżera ta appka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Nie sprawdziłem w statystykach a teraz mam telefon świeżo odpięty od ładowarki. Dam znać za parę dni jak będę miał dwa treningi na jednym ładowaniu telefonu.

Ale tak "pozastatystykowo" to raczej znikome, bo telefon wytrzymał mi tyle co zawsze, dwa dni od ranka do wieczora a baterii miałem tyle samo wczoraj wieczorem co zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakub88
Napisano (edytowane)

Z 30 segmentów jakie wgrałem na roxa 11 poka0zuje mi 24. Wszystkie 6 segmenty, które się nie wczytały na roxa to te w których nie można ustawić opcji "set a goal" na stronie stravy w My Segments. Też tak macie? 

Edytowane przez Jakub88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi