Skocz do zawartości

Jaki plan na początek w Trainer Road

pawcyb15954

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie zakończyłem swój ostatni plan treningowy na Zwifcie i teraz zaczynam trenować przy pomocy Trainer Road (tak doradzono mi również na tym forum). Chciałbym prosić was o radę/sugestie z jakim planem zacząć. Prosiłbym tutaj również o krótki opis jak sugerowaną propozycję wprowadzić do samej aplikacji (bo jak już pisałem jestem nowy w tym temacie). Otóż chodzi mi o ogólny trening który pozwoli mi być lepszym (szybszym i wytrzymalszym). Nie przygotowuje się na razie do żadnego konkretnego celu. Ogólnie mogę w tygodniu na treningi poświęcić 6-8h (5 razy w tygodniu) . Do marca będzie to tylko trenażer a potem raz w tygodniu dłuższy wyjazd ok. 100km (grubo ponad 100TSS) po którym będę pewnie potrzebował 2 dni odpoczynku. Czy będzie lepiej ustawić z góry plan ogólny na cały rok, czy najpierw plan ogólny do marca a potem jeszcze raz nowy uwzględniając moje wyjazdy. Chciałbym również oprócz trenażera raz w tygodniu dorzucić silownie (tylko nogi dla wzmocnienia mięśni które mniej pracują podczas pedałowania) - jak to mądrze rozwiązać i czy będzie to miało wogóle jakieś wymierne korzyści czy ryzykuje w ten sposób przetrenowanie. Z góry dzięki za sugestie i pozdrawiam. 

Cześć, myślę, że najlepiej byłoby skontaktować się z obsługą TrainerRoad, opisać im swoja sytuację niech Ci doradzą, jak uwzględnić te trasy 100km, płacisz za to w końcu :).