Skocz do zawartości

Zwift 4wk PRL czy to nie przeginka?


mareq

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy to nie przegięcie z treningiem codziennie przez 4 tygodnie? Pierwszy tydzień poszedł mi bardzo łatwo ale w drugim zaczynam odczuwać, że coraz trudniej mi wycisnąć tyle co wcześniej. Nie powinno tu być jakiś przerw? Są tu oczywiście dni typu "just ride 60min" ale jakoś trudno mi się powstrzymywać, żeby tego nie przejechać mocniej.
Wogóle co uważacie na temat tego planu? Jest sens go dokończyć?

Odnośnik do komentarza

Nie znam planu, ale generalnie ZWIFT nie ma ich specjalnie rewelacyjnych. Pod tym kątem już lepszy jest TrainerRoad. 
Problemem może być to, że nie potrafisz przejechać luźniej tych 60 min, a to jest często kluczowe. Czasem trzeba jechać wolniej, żeby jechać szybciej ;)

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza

Założenie (nie tylko w zwift) jest generalnie takie, że trzeba przynajmniej raz w tygodniu zrobić regenerację (czyli maks 50% mocy FTP,  i tylko w tlenie), a jeśli miało się faktycznie ciężkie i długie treningi to nawet dzień przerwy.

Odnośnik do komentarza

No.. przeszkadzają inni użytkownicy. Mimo wszystko to gra i chęć rywalizacji bierze górę, dopiero po dłuższej chwili przychodzi refleksja, że może jednak zwolnić :) . Tam gzie mam narzuconą moc i kadencję to jadę jak program każe ale jak tego nie ma to budzi się we mnie zwierzę :) .
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...