Skocz do zawartości

Diabeł jedyny w swoim rodzaju [Składak]


szary_wolf

Rekomendowane odpowiedzi

To był żarcik oczywiście ;) rower waży na pewno 12 kg, albo więcej (nie ważyłem), ja ważę 90 kg, więc poprosiłem o takie koła, które wytrzymają te 110 kg z zapasem :) nie latam rowerem, ale wychodzę z założenia, że lepiej mieć zapas materiałowy :D

Nie wiedziałem, że tak wygląda sprawa z tymi piastami, panowie powiedzieli mi, że nie ma ich w sprzedaży i faktycznie ciężko było mi o nich coś znaleźć. Dzięki za taką informację ;)

Odnośnik do komentarza

Ortodoksi marki DT powiedzą, że prawdziwe piasty zaczynają się od 350-tki wzwyż ;) Dla mnie 370-tki spełniają wszystkie wymogi dobrej piasty, dlatego sam się na nie zdecydowałem. Składałem koła w ubiegłym roku i też chciałem żeby były wytrzymałe, ale również lekkie. Dlatego zdecydowałem się na obręcze XR361.

Edytowane przez cieq
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jest w sam raz, tylko brakuje kadencji czasami, bo są duże skoki między kolejnymi biegami. Kaseta 11-42, tak żeby było i szybko z góry i lekko pod górę ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2019 o 20:00, yacek _b napisał:

przed kościołem to jeszcze bym się nie dziwił jak ludzie wychodzą po mszy

tzw. stan łaski... lub po prostu świete krowy...

Udział w jakimkolwiek zgromadzeniu religijnym nie zwalnia z myślenia. DDR to DDR... Ale to nie jest temat na tę dyskusję, to możemy omówić w wątku co mnie dziś wkurzyło...

Odnośnik do komentarza
Teraz, Marceliszpakbike napisał:

Muszę właśnie zainwestować w ten mostek od Accenta, z tym, że dam go negatywnie.

Ale to dopiero jak wyrobie elastyczność pleców :D

Świetna maszyna, fajny projekt.

Ja też jestem z niego bardzo zadowolony, szkoda tylko, że pod spodem też nie ma napisu Accent, bo wtedy z mojej perspektywy wyglądała by atrakcyjniej :P a tak tylko od dołu :) 
Dla mnie mocno pochylona pozycja była bardzo niewygodna i musiałem go odwrócić i trochę podnieść kierownicę na podkładkach :)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, szary_wolf napisał:

piszczy przy hamowaniu :P 

Przybrudziłeś klocki. Zdemontuj je i podgrzej nad palnikiem dopóki nie zaczną śmierdzieć.Odtłuść tarczę i po problemie.

23 minuty temu, Marceliszpakbike napisał:

Muszę właśnie zainwestować w ten mostek od Accenta,

Mam takiego na sprzedaż stan jak nowy.Jak będziesz chciał to napisz na priv ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...