Skocz do zawartości

Zakup koszulki kolarskiej ( jaką firmę wybrać?)

bialy1245

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam kupić koszulkę kolarską najlepiej do 250zł. Czy znacie jakieś dobre firmy, które szyją dobrej jakości ciuchy za przyzwoitą cenę? Zależy mi na dopasowanym kroju.

Prosiłbym o pomoc osoby znające temat :)

1 minutę temu, Kufir napisał:

Jesli nie chcesz wydać duzo,  a chcesz byc zadowolony pomyśl o 4f. 

Na tej stronie masz taniej niz na allegro :

http://m.sportowybazar.pl/firm-pol-1308137286-4F.html

To odzież dla średniozaawansowanych lub początkujących. Bardziej zaawansowani powinni poszukać jednak czegos z wyższej półki. 

Miałem ciuchy tej firmy i nie byłem zadowolony. Masz jakieś propozycje odzieży z wyższej półki? 

GORE BIKE WEAR
mam tę koszulkę 2gi rok i jest najlepsza jaką mogłem kupić ( cena była  około 250zł )
porównanie mam z takimi koszulkami z lidla i innych biedronek . Wszystko co miłem bije na łeb ta firma. Bez kitu :) ciągle jest sucha nie śmierdzi wentyluje i naprawde ładna .
 mam coś podobnego to tej z fotki
gore-bike-wear-alp-x-pro-jersey-231865-15.jpg.5077889fe45c268110e502a701a1b415.jpg
w praniu nie farbuje, szybko schnie . Jedno co mam to też jak w tej koszulce z fotki to też mam  białe ramiona i uwaga taka, że od mojego plecaka z czarnymi szelkami po dłuższej jeżdzie mam tam szare ślady ( po wypraniu jest OK . ale to wina  gównianego plecaka :) )

Ludzie chwala sobie ubrania Rogelli te jednak nie wszystkie sa takie dopasowane i przylegające do ciala. Koszulka Accenta :) dla przykladu jest super dopasowana i strasznie obcisla. 

Edytowane przez Gość
Mi w BCM i Quest nie odpowiada niestety design.

Teraz Quest wprowadza nowe modele. Seria Fanatic przypadla mi bardzo do gustu... w Środę jadę mierzyć .

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

• Pomógł 1

Ja polecam Pearl Izumi. Może nie najtańsze ale bardzo dobre jakościowo. No i co najważniejsze maja normalna rozmiarówkę. Można kupować przez internet bez żadnego ryzyka. Mają różne grupy cenowe i jakościowe. A wszystko również świetnie wyglada. :)

Ja od pewnego czasu używam wszelkich ubiorów szkockiej firmy Endura i ze wszystkich rzeczy jestem zadowolony - jakość i projekty jak dla mnie mega. Jak chcesz coś przylegającego to zerknij na serię FS260...  

lukasz_pabis

Jeszcze nie padła w wątku, a warta uwagi jest firma VERGE - Pl producent. Odzież naprawdę wysokiej jakości, obsługa klienta jak z podręcznika CRM, ceny, zwłaszcza jak są obniżki, baaaardzo korzystne

Wawrzyniec Wiór

Ja jestem zadowolony z bluzy Berknera (koszulki nie mam, ale myślę, że jest równie dobrze zrobiona) jedyna wada jest taka, że za dużo tam czarnego koloru, za którym raczej nie przepadam.

Dnia 20.05.2017 o 18:07, lukasz_pabis napisał:

Jeszcze nie padła w wątku, a warta uwagi jest firma VERGE - Pl producent. Odzież naprawdę wysokiej jakości, obsługa klienta jak z podręcznika CRM, ceny, zwłaszcza jak są obniżki, baaaardzo korzystne

Szkoda tylko, że dostępność rozmiarów lipna. Szukałem u nich spodenek i w praktycznie każdym fasonie tylko s/m pomimo tego, że często możliwość wyboru jest aż do 3-4-5xl.

lukasz_pabis
17 godzin temu, Qane napisał:

Szkoda tylko, że dostępność rozmiarów lipna... 

Na stronie faktycznie rozmiarówka jest uboga, jednak strona to outlet - zazwyczaj ostatnie sztuki, stąd też śmieszne za taką jakość ceny. Oni zajmują się głównie produkcją na zamówienie z projektu.  Polecam kontakt telefoniczny - powiesz, że potrzebujesz nawet 6xl i coś znajdą, za mikrokase. Tak jak pisałem CRM na wysokim poziomie. 

Dnia 21.05.2017 o 15:34, adambike napisał:

A jak wieje polecacie bluzę z długim rękawem czy dołożenie rękawów do koszulki ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak wieje to najlepiej ubrać wiatrówkę, ale bluza moim zdaniem lepsza niż rękawki. Rękawki mogą sie zsuwać.