Accent_Szaj Opublikowano 26 Sierpnia 2020 Opublikowano 26 Sierpnia 2020 Godzinę temu, Dr Burbon napisał: idę do sklepu Jeszcze zawsze możesz kuknąć na poprzednie strony,żeby wiedzieć jakie rowery się przewijały i do jakiego sklepu iść.
Atoom Opublikowano 26 Sierpnia 2020 Opublikowano 26 Sierpnia 2020 (edytowane) Jeżeli nie stanie się żaden cud i nie spadną ceny innych rowerów najprawdopodobniej skuszę się na tę indianę x7. Myślę, że nie ma sensu dopłacać do x8 i x9, nie wykorzystam możliwości takiego sprzętu, ponadto serwis sprzętu o 2 klasę wyższego jest zapewne droższy. Do tej ramy karbonowej w x10 też nie jestem przekonany, chociaż przyznam że na żywo robi ogromne wrażenie w porównaniu do x7. Mierzyłem się do rozmiaru Mw x7 i x10 i powiem szczerze, że wydaje mi się od trochę mały a mam 178 cm wzrostu. Mam jeszcze pytanie, rozumiem, że rowery indiana x7, x8, x9 i x10 mają sztywną oś w starym standardzie bez boost, czy może być z czasem problem z zakupem piast do takiej ramy, czy takie rozwiązanie ma jeszcze jakieś inne wady? Edytowane 26 Sierpnia 2020 przez Atoom
hudezz Opublikowano 26 Sierpnia 2020 Opublikowano 26 Sierpnia 2020 (edytowane) Godzinę temu, Atoom napisał: Mam jeszcze pytanie, rozumiem, że rowery indiana x7, x8, x9 i x10 mają sztywną oś w starym standardzie bez boost, czy może być z czasem problem z zakupem piast do takiej ramy, czy takie rozwiązanie ma jeszcze jakieś inne wady? X10 ma 15x110 z przodu i 12x148 z tyłu. Wiec są to standardowe boosty w obecnie modnym rozmiarze. Co do x7, x8, x9 nie wiem. Po opisie piast w x7 wydaje mi się że są identyczne jak w x10 czyli m6010b Edytowane 26 Sierpnia 2020 przez hudezz Literówka 1
Atoom Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 9 godzin temu, hudezz napisał: X10 ma 15x110 z przodu i 12x148 z tyłu. Wiec są to standardowe boosty w obecnie modnym rozmiarze. Co do x7, x8, x9 nie wiem. Po opisie piast w x7 wydaje mi się że są identyczne jak w x10 czyli m6010b Super, dzięki, czy Ktoś może jeszcze to potwierdzić?
pawelll Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 (edytowane) Oglądałem ostatnio Indianę Storm X7 i X10 i jeśli chodzi o wykonanie nie wyglądają źle. Trochę problem może być z doborem ramy - mają rozmiary 19 i 21. Jeśli miałbym wybierać (mam 186) to raczej 19", 21" wydawał mi się za duży. Zresztą na stronie Indiany pokazują 21" dla przekroku >92cm. Zrobiłem tabelaryczne porównanie z zaznaczeniem różnic w istotnych elementach (na podstawie danych ze stony Indiana) - w załączeniu. Generalna różnica to osprzęt - X7 to Deore, X8- SLX, X9- XT, X10 - mieszanka Deore/SLX Hamulce takie same (MT400 czyli mocno przeciętne) ale w X10 200 czyli jeszcze słabsze. Podobnie łańcuch w X10 chyba najsłabszy (no name). Mam wątpliwości do co amortyzatorów - czy wszystkie są powietrzne? Oznaczenia trochę niejednoznaczne. 11 godzin temu, hudezz napisał: Po opisie piast w x7 wydaje mi się że są identyczne jak w x10 czyli m6010b No właśnie z opisu na stronie Indiana wynik, że X10 mają inne piasty. Plik porównawczy w załączniku. Edytowane 27 Sierpnia 2020 przez pawelll
Atoom Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 (edytowane) 1 godzinę temu, pawelll napisał: Oglądałem ostatnio Indianę Storm X7 i X10 i jeśli chodzi o wykonanie nie wyglądają źle. Trochę problem może być z doborem ramy - mają rozmiary 19 i 21. Jeśli miałbym wybierać (mam 186) to raczej 19", 21" wydawał mi się za duży. Zresztą na stronie Indiany pokazują 21" dla przekroku >92cm. hi Zrobiłem tabelaryczne porównanie z zaznaczeniem różnic w istotnych elementach (na podstawie danych ze stony Indiana) - w załączeniu. Generalna różnica to osprzęt - X7 to Deore, X8- SLX, X9- XT, X10 - mieszanka Deore/SLX Hamulce takie same (MT400 czyli mocno przeciętne) ale w X10 200 czyli jeszcze słabsze. Podobnie łańcuch w X10 chyba najsłabszy (no name). Mam wątpliwości do co amortyzatorów - czy wszystkie są powietrzne? Oznaczenia trochę niejednoznaczne. No właśnie z opisu na stronie Indiana wynik, że X10 mają inne piasty. Plik porównawczy w załączniku. Miałem dziś to samo porównanie robić... jeszcze ten amortyzator w x7 i x8 rl i tk. Niedawno ten temat był poruszany i stanęło tak naprawdę na tym że różnią się tylko wagą. A co do tych piast w x7 x8 i x9 , znalazłem m6010 z dopiskien b, czyli m6010-B i te są z boostem. Pytałem o to w media expert ale nikt nie wiedzial nawet, że jest cis takiego jak boost. Jeżeli to stary standard to jest to jakiś problem? Bo rozumiem ze ten boost nie jest kompatybilny wstecznie...😂 I w takim razie wychodzi na to że x8 i x9 muszą mieć boost bo tam siedzi 11 rzędów, a bez boost jest 10 rzędów. Edytowane 27 Sierpnia 2020 przez Atoom
pawelll Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Jeśli X8 ma boost, z miarę przyzwoity powietrzny (?) amortyzator i sensowny osprzęt, pytanie czy 3800 to atrakcyjna cena i czy za takie pieniądze da się kupić coś lepszego.
Atoom Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 12 minut temu, pawelll napisał: Jeśli X8 ma boost, z miarę przyzwoity powietrzny (?) amortyzator i sensowny osprzęt, pytanie czy 3800 to atrakcyjna cena i czy za takie pieniądze da się kupić coś lepszego. A są w ogóle recony bez powietrza?
hudezz Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 37 minut temu, Atoom napisał: A są w ogóle recony bez powietrza? Recon TK
pawelll Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 (edytowane) Tak. Np: FS-RCNS-TK-D1 https://www.sram.com/en/rockshox/series/recon?filters=&sort=Relevancy&page=1 Dlatego ogólny zapis REKON jest nieprecyzyjny 1 godzinę temu, hudezz napisał: Recon TK Dlatego niepokoi mnie zapis przy X7 - Recon TK, RL Edytowane 27 Sierpnia 2020 przez pawelll
Atoom Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 1 godzinę temu, pawelll napisał: Tak. Np: FS-RCNS-TK-D1 https://www.sram.com/en/rockshox/series/recon?filters=&sort=Relevancy&page=1 Dlatego ogólny zapis REKON jest nieprecyzyjny Dlatego niepokoi mnie zapis przy X7 - Recon TK, RL Faktycznie lipa w takim razie, próbowałem zadzwonić do indiany ale na stronie tylko formularz kontaktowy, który i tak mi nie działa, cały czas błąd wyskakuje i nie ma możliwości zadać pytania.
pawelll Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Dodatkowym problemem (przy zakupie internetowym) jest to, że ponoć zdarza się, że przychodzi nieco inne wyposażenie niż w opisie (w opisywanych przypadkach na szczęście porównywalne lub lepsze). Zawsze można zamówić do sklepu (chyba nawet w sklepie, że chcesz kupić ale musisz zobaczyć i się przymierzyć. Tak przynajmniej w ME w Legnicy mi powiedzieli). X7 stoi własnie w Legnicy, z braku czasu uciekło mi żeby sprawdzić amortyzator. X6 ma na pewno sprężynę.
hudezz Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 (edytowane) 5 godzin temu, pawelll napisał: Hamulce takie same (MT400 czyli mocno przeciętne) ale w X10 200 czyli jeszcze słabsze. Podobnie łańcuch w X10 chyba najsłabszy No właśnie z opisu na stronie Indiana wynik, że X10 mają inne piasty. Hamulce to ta sama dolna półka, łańcuch w moim przypadku to KMC X10.93 Co do amorka, to w X10 masz napisane w tabeli Rekon RMT 100mm, gdzie taki model w ogóle nie występuje. U mnie siedzi FS-RCN-RL-A2. Po ustawieniu wg instrukcji ze strony RS i małej korekcie działa dobrze. Edytowane 27 Sierpnia 2020 przez hudezz dodanie komentarza
ginofelino Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Witajcie Potrzebuje zakupić nowy rower do kwoty max. 3500 zł. Do tej pory posiadałem Cube Analog z zeszłego roku niestety został mi skradziony, a byłem z niego bardzo zadowolony. Rowerem pokonuje drogi 50/50 asfalt i lasy, może z delikoatną przewagą na las. Mam 182 cm wzrostu i ok. 95 kg wagi. Wynika z tego że potrzebuje rower w rozmiarze ramy L lub 19' i koła 29'. Niestety czas jest taki że w sklepach stacjonarnych jest bardzo mały wybór, a często rowery w tym rozmiarze są poza moim budżetem, stąd prosze o opinię co do dwóch rowerów które znalazłem a są to Ghost Kato 7.0 al u który jest przecenienony w martes sport o 900 zł oraz Kross Espirit 6. Na allegro jest równiez sporo Rometów Mustang M5. Będę wdzięczny za podpowiedź jaki sprzęt wybrać. https://www.sklepmartes.pl/sporty/46947-rower-kato-79-al-u-ghost.html#/pe-unisex/kolor-riot_red_night_black/rozmiar-rama_l_koa_29 https://www.go-sport.pl/rower-grski-mski-kross-esprit-6-koa-29-c1475412 https://allegro.pl/oferta/2029765-19-l-rower-romet-mustang-m5-czarny-9549278391
matek1212 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 (edytowane) Witam. Jestem też na etapie zakupu MTB w tym budżecie i po prześledzeniu tego wątku i tegorocznej dostępności zastanawiam się między indiana storm x7, a x10. Czy dla amatora warto dokładać 800zl dla karbonu. Jazda po lasach. Mniejsze górki się trafią pewnie. Większe rzadko. Dystanse głównie 50-100km. Ale w planach mam też kilka dluzszych. Ale mam w planie też transportować ten rower wraz innym rowerem w bagażniku. Wiadomo że je owine jakimiś kocami. Ale czy karbonowa rama nie będzie bardziej podatna na uszkodzenie w transporcie? No i X7 ma chyba delikatnie lepszy osprzęt? Jest to znaczna różnica? No chyba że X7 w ogóle nie ma amortyzatora powietrznego? Bo w ostatnich postach też widzę, że zdania są podzielone Edytowane 27 Sierpnia 2020 przez matek1212
pawelll Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 (edytowane) Różnica w wyposażeniu jest minimalna na plus X7. Któryś z bardziej doświadczonych kolegów powyżej (ale chyba nie w tym wątku) napisał, że X10 ma sens jeśli chcesz potem rozbudowywać i wymieniać osprzęt, dla samego karbonu moim zdaniem nie ma sensu. Jeśli chcesz/możesz wydać ok. 4000 to kup X8 z wyraźnie lepszym napędem. Natomiast X7 wydaje się sensowną opcją budżetowego roweru o przyzwoitych parametrach. Edytowane 27 Sierpnia 2020 przez pawelll
matek1212 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 (edytowane) 24 minuty temu, pawelll napisał: Różnica w wyposażeniu jest minimalna na plus X7. Któryś z bardziej doświadczonych kolegów powyżej (ale chyba nie w tym wątku) napisał, że X10 ma sens jeśli chcesz potem rozbudowywać i wymieniać osprzęt, dla samego karbonu moim zdaniem nie ma sensu. Jeśli chcesz/możesz wydać ok. 4000 to kup X8 z wyraźnie lepszym napędem. Natomiast X7 wydaje się sensowną opcją budżetowego roweru o przyzwoitych parametrach. Dzieki. Takiej opinii potrzebowałem. Sam bardziej na X7 jestem przekonany. Chociaż ten X8 też się wydaje ciekawy. Pytanie czy różnica dla mnie będzie zauważalna, czy warto do niego dopłacać Edytowane 27 Sierpnia 2020 przez matek1212
pawelll Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Różnica to amortyzator (bliżej nieznana bo opis niejasny) i napęd. Wyższa grupa (SLX), nie wiem czy dla amatora sama grupa ma znaczenie, istotniejsza może być (oczywiście związane z grupą) kaseta 11 (choć zakres przełożeń identyczny). No i kolor - ale to juz co kto lubi. Opisz wrażenia po zakupie.
Accent_Szaj Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 1 godzinę temu, matek1212 napisał: No chyba że X7 w ogóle nie ma amortyzatora powietrznego? Nie no bez jaj. Już było o tym. Ma powietrzny,jest o tym jasno napisane. 1 godzinę temu, matek1212 napisał: Ale czy karbonowa rama nie będzie bardziej podatna na uszkodzenie w transporcie? Nie będzie. 1 godzinę temu, matek1212 napisał: dokładać 800zl dla karbonu. Jazda po lasach. Mniejsze górki się trafią pewnie. Większe rzadko. Dystanse głównie 50-100km Ja bym dołożył. Już o tym pisałem. Carbony jeżdżą praktycznie same. Coś fantastycznego 3 godziny temu, ginofelino napisał: Będę wdzięczny za podpowiedź jaki sprzęt wybrać. Poczytaj kolego o Indianach. To maszyny które kładą wszystkie w/W przez Ciebie
hudezz Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 4 godziny temu, matek1212 napisał: Ale mam w planie też transportować ten rower wraz innym rowerem w bagażniku. Wiadomo że je owine jakimiś kocami. Ale czy karbonowa rama nie będzie bardziej podatna na uszkodzenie w transporcie? Jeśli chcesz je wozić w bagażniku to nie ma problemu, jeśli na bagażniku rowerowym nie zaciskaj zbyt mocno obejm
Accent_Szaj Opublikowano 27 Sierpnia 2020 Opublikowano 27 Sierpnia 2020 36 minut temu, hudezz napisał: nie zaciskaj zbyt mocno obejm Jak mu rower spadnie na autostradzie,to dopiero się poobija @baranek8614 i @matek1212 widzę że powielacie mity odnośnie karbonu,że: To takie szklane,delikatne i od samego patrzenia się porysuje i zniszczy. Specjalnie dla was test ramy karbonowej i aluminiowej 1
hudezz Opublikowano 28 Sierpnia 2020 Opublikowano 28 Sierpnia 2020 8 godzin temu, Accent_Szaj napisał: Jak mu rower spadnie na autostradzie,to dopiero się poobija Wtedy nauczy się parkować w garażu 🤣🤣
matek1212 Opublikowano 28 Sierpnia 2020 Opublikowano 28 Sierpnia 2020 (edytowane) 11 godzin temu, Accent_Szaj napisał: Ja bym dołożył. Już o tym pisałem. Nawet jeśli przynajmniej na razie nie mam planu wymieniac napędu/hamulców/amortyzatora na lepsze? 11 godzin temu, Accent_Szaj napisał: Edytowane 28 Sierpnia 2020 przez matek1212
Accent_Szaj Opublikowano 28 Sierpnia 2020 Opublikowano 28 Sierpnia 2020 6 minut temu, matek1212 napisał: napędu/hamulców/amortyzatora na lepsze? Oczywiście,że tak. Osprzęt ma świetny(Deore/SLX).Heble na razie oblecą.Co do amora,to nie jestem pewien czy to sprężyna,jak powietrze to naprawdę można śmigać.Z resztą jak się nie dodzwonisz do ME,albo "kompetentny" pracownik nie będzie wiedział,to jeden z kolegów się do niej przymierzał,możesz jego ew. spytać 18 minut temu, hudezz napisał: nauczy się parkować w garażu "Chłopaki nie płaczą"
Accent_Szaj Opublikowano 28 Sierpnia 2020 Opublikowano 28 Sierpnia 2020 8 minut temu, Matejgo napisał: Który według was będzie lepszy? Podeślij linki do specyfikacji
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się