Gophfer Opublikowano 27 Stycznia 2020 Opublikowano 27 Stycznia 2020 Pierwszy lepszy link https://www.goride.pl/rowery/kross-level-7-0-29-2019?gclid=Cj0KCQiAsbrxBRDpARIsAAnnz_PdNIaDCfuBbBgZyprpzYgvMQ3WVO40JuiHi4cdpVe_7moysr-ERfEaAhStEALw_wcB
PawelM Opublikowano 27 Stycznia 2020 Opublikowano 27 Stycznia 2020 Dzięki chłopaki za szybkie odpowiedzi... Wiem, że to troszkę już na ostatni dzwonek... ale takie życie... Co ja będę dalej pisał, chcę ten rower wziąć też na raty Zero Procent i tutaj opcja 3600-3700 bo ten nowy Rockrider pewnie będzie w takiej cenie już dla mnie robi różnicę... Kross to dla mnie sentyment - miałem Kross A2 czerwonego była moc - ten niebieski piękny i z tego co się orientuje też ma porządny sprzęt na sobie. Chociaż ciągnie mnie do tej 1 tarczy - głownie dlatego, że to kiedyś był hmm dla mnie taki etap PRO i WOW jak widziałem na rowerach... Ale nie oszukuję się co do moich hmm mozliwości i wiem, że pewnie ten rower co teraz sobie kupię nie będę nawet wykorzystywał w 70%, ale kto wie co pojawi się w dalszej przygodzie na kole, a wole mieć zapas i cóż przywiązuje się do rowerka, poprzedniego Bike miałem prawie 10 lat jak dobrze liczę Jakby coś wam jeszcze wpadło w oko itp. Dajcie znać - naprawdę liczę na pomoc o wiele bardziej doświadczonych rowerzystów niż ja obecnie i co ważne Praktykujących
Tomaszk Opublikowano 28 Stycznia 2020 Opublikowano 28 Stycznia 2020 @PawelM jeśli myślisz o rozmiarze L, to warto zadzwonić do Deca Lublin Węglin, mieli niedawno XC500 z 2018 roku (1x11) bardzo przecenionego.
Alzheimer Opublikowano 28 Stycznia 2020 Opublikowano 28 Stycznia 2020 Weglin niestety sprzedał to xc500... A był w wyśmienitej cenie 3 800zł, może ktoś wie gdzie w Polsce stoi jeszcze xc500 na 1x11?Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Oliwier2006 Opublikowano 28 Stycznia 2020 Opublikowano 28 Stycznia 2020 Siemka Mam do was pytanie. Co sądzicie o kellysie gate 30? rok 2020 do amatorskich zawodów, jazdy po lasach itp. (kosztuje 4000zł).
leszcz Opublikowano 29 Stycznia 2020 Opublikowano 29 Stycznia 2020 8 godzin temu, Oliwier2006 napisał: Siemka Mam do was pytanie. Co sądzicie o kellysie gate 30? rok 2020 do amatorskich zawodów, jazdy po lasach itp. (kosztuje 4000zł). Jeździłem na L-ce. Osprzet 👍 rama duża i długa podsiodłowa = sztyca beton. Jeśli to ci nie robi i cena dobra to bierz.
Daker Opublikowano 29 Stycznia 2020 Opublikowano 29 Stycznia 2020 Co myślicie o tej propozycji? https://www.insyncbikes.com/bikes/riddick-rd900-650-b-alloy-mountain-bike-mtb/11692790.html. Akurat rozmiar ramy i kół mi odpowiada Cena w przeliczeniu ok. 3000zł, jednak na pewno jest jakieś uzasadnienienie - co jest z nim "nie tak"?
leszcz Opublikowano 29 Stycznia 2020 Opublikowano 29 Stycznia 2020 2 godziny temu, Daker napisał: Co myślicie o tej propozycji? https://www.insyncbikes.com/bikes/riddick-rd900-650-b-alloy-mountain-bike-mtb/11692790.html. Akurat rozmiar ramy i kół mi odpowiada Cena w przeliczeniu ok. 3000zł, jednak na pewno jest jakieś uzasadnienienie - co jest z nim "nie tak"? koła 27,5 i brak sztywnej osi
Daker Opublikowano 29 Stycznia 2020 Opublikowano 29 Stycznia 2020 Wyczytałem, że geometria ramy jest też przestarzała. A koła 27,5 to dla mnie + Ale mimo to warto go kupić?
leszcz Opublikowano 29 Stycznia 2020 Opublikowano 29 Stycznia 2020 Odpowiem dyplomatycznie, że kupiłem 29 na sztywnych osiach i powietrzem z przodu używkę Focus na SLX za 2500 i drugi raz robiłbym podobnie. Do tego na firmę więc poniżej 2000.
Daker Opublikowano 29 Stycznia 2020 Opublikowano 29 Stycznia 2020 Amortyzator tam to Reba, i chyba też Solo Air? Bo o ile wiem, to nie występuje on w wersji ze sprężyną.
Gophfer Opublikowano 1 Lutego 2020 Opublikowano 1 Lutego 2020 Dzięki chłopaki za szybkie odpowiedzi... Wiem, że to troszkę już na ostatni dzwonek... ale takie życie... Co ja będę dalej pisał, chcę ten rower wziąć też na raty Zero Procent i tutaj opcja 3600-3700 bo ten nowy Rockrider pewnie będzie w takiej cenie już dla mnie robi różnicę... Kross to dla mnie sentyment - miałem Kross A2 czerwonego była moc - ten niebieski piękny i z tego co się orientuje też ma porządny sprzęt na sobie. Chociaż ciągnie mnie do tej 1 tarczy - głownie dlatego, że to kiedyś był hmm dla mnie taki etap PRO i WOW jak widziałem na rowerach... Ale nie oszukuję się co do moich hmm mozliwości i wiem, że pewnie ten rower co teraz sobie kupię nie będę nawet wykorzystywał w 70%, ale kto wie co pojawi się w dalszej przygodzie na kole, a wole mieć zapas i cóż przywiązuje się do rowerka, poprzedniego Bike miałem prawie 10 lat jak dobrze liczę Jakby coś wam jeszcze wpadło w oko itp. Dajcie znać - naprawdę liczę na pomoc o wiele bardziej doświadczonych rowerzystów niż ja obecnie i co ważne Praktykujących W Krakowie Decathlon zakopianka https://www.decathlon.pl/rower-mtb-xc-100-29-id_8405350.html?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA4NTxBRDxARIsAHyp6gDb64dAmSUab9XRrqJEtAMP4byasmLzWpdbYsGa30Zcaya_78jWb-EaAuSWEALw_wcBStoi chyba jak dobrze pamiętam za niecałe 3500.
Michaq Opublikowano 2 Lutego 2020 Opublikowano 2 Lutego 2020 Witam serdecznie Mam pytanie czy rower MARIN SAN QUENTIN 1 nadaje się do jazdy DH,Freeride,na pumptracku jak i jazdy mtb? Ps.Zdjęcie nie moje 🚲
TomekLodz1973 Opublikowano 16 Lutego 2020 Opublikowano 16 Lutego 2020 (edytowane) "Płaski kąt główki i stroma podsiodłówka sprawiają, że rower będzie świetnie latał, zaś na zjazdach będzie prowadził się jak po szynach. Wyważona pozycja rowerzysty pomiędzy kołami zapewnia imponujące możliwości wspinaczki oraz jazdy po płaskim terenie. Kat główki 65 stopni oraz krótki tylny trójkąt ułatwiają poruszanie się po trudnych zjazdach i zakrętach sprawiając, że jazda na San Quentin będzie intuicyjna." Tak pisze Marin więc ... najlepszy do wszelkich zjazdów. Edytowane 16 Lutego 2020 przez TomekLodz1973
krzysztof1212 Opublikowano 19 Lutego 2020 Opublikowano 19 Lutego 2020 Która grupa lepsza? Sram sx eagle czy shimano deore m6000?
Michal2008 Opublikowano 20 Lutego 2020 Opublikowano 20 Lutego 2020 18 godzin temu, krzysztof1212 napisał: Która grupa lepsza? Sram sx eagle czy shimano deore m6000? Moim zdaniem M6000 tylko, że to napęd 2x10, a SX 1x12...
szawel Opublikowano 26 Lutego 2020 Opublikowano 26 Lutego 2020 Hej, w decathlonie jest dostępny rockrider MTB XC 50 oraz XC 100 które są podobne cenowo, różnica polega głównie na napędzie z tego co widziałem, czy warto dopłacać 300 zł do sram nx? Czy lepiej w tym przedziale cenowym nie pakować się w napęd 1x12?
komandosek Opublikowano 27 Lutego 2020 Opublikowano 27 Lutego 2020 Ogladales chyba stary model, bo w nowym jest sx eagle, tez 1x12
Tomaszk Opublikowano 27 Lutego 2020 Opublikowano 27 Lutego 2020 18 godzin temu, szawel napisał: Hej, w decathlonie jest dostępny rockrider MTB XC 50 oraz XC 100 które są podobne cenowo, różnica polega głównie na napędzie z tego co widziałem, czy warto dopłacać 300 zł do sram nx? Czy lepiej w tym przedziale cenowym nie pakować się w napęd 1x12? Jeśli masz na myśli stary model: https://www.decathlon.pl/rower-mtb-xc-050-ltd-29-id_8548144.html , który ma 1x11 to różnica już 800 zł. Przy tym układzie 1x11 masz ograniczony zakres przełożeń zarówno wolnych jak i szybkich. 1x12 daje większą prędkość (34T z przodu) i lżejsze przełożenia w terenie. Zależy do czego chcesz ten rower wykorzystywać. Jak do rekreacji / turystyki, to ten tańszy wystarczy.
szawel Opublikowano 27 Lutego 2020 Opublikowano 27 Lutego 2020 Dzięki za odpowiedzi, jak już to raczej skuszę się na ten nowszy, teraz tylko pytanie czy warto dopłacać do xc100 czy xc50 będzie wystarczający, skoro oba mają napęd 1x12
Tomaszk Opublikowano 27 Lutego 2020 Opublikowano 27 Lutego 2020 Jak Cie stać to warto. Ja kupiłem xc500 a myślałem nad xc900. Wydałem już ponad 2k na nowe koła itp, a dalej mam rower cięższy niż bym kupił xc900. Więc kup rower najlepszy na jaki Cię stać. 1
leszcz Opublikowano 27 Lutego 2020 Opublikowano 27 Lutego 2020 xc100 ma lepszy amor ale jest o 0,6kg cięższy. Dziwne. Albo błąd albo NX jest cięższy od SX. Rama, hamulce, koła te same. Ja ze względu na amor brałbym xc100.
Tomaszk Opublikowano 27 Lutego 2020 Opublikowano 27 Lutego 2020 47 minut temu, leszcz napisał: xc100 ma lepszy amor ale jest o 0,6kg cięższy. Dziwne. Albo błąd albo NX jest cięższy od SX. XC50: 12,4 kg w rozm. S bez pedałów. 12,6 kg w rozm. M bez pedałów.12,8 kg w rozm. L bez pedałów. 12,9 kg w rozm. XL bez pedałów XC100: 11,9 kg w rozm. S bez pedałów. 12,1 kg w rozm. M bez pedałów.12,3 kg w rozm. L bez pedałów. 12,5 kg w rozm. XL bez pedałów Więc jednak jest lżejszy. W realu trzeba dorzucić niestety do 0.5 kg do obydwu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się