Skocz do zawartości

Kolarstwo w TV - Daty/Streamy/Dyskusja


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z nas na pewno lub nie tylko jeździć, ale i oglądać kolarstwo. W tym temacie będziemy dzielić się informacjami na temat transmisji wyścigów, informacjami odnośnie streamów i dyskutować na ich temat.

Po Amstel Gold Race udanym dla Kasi Niewiadomej i Michała Kwiatkowskiego, pora na Walońską Strzałę, na którą musimy poczekać do Środy 19.04, transmisja będzie jak zwykle w Eurosporcie. Niestety wyścig jest o 14:30 i ja nie obejrzę, może Wam się uda.

Odnośnik do komentarza

Pogoda pogodą, ale wyścig bardzo zacny. Tro Bro Leon (co za nazwa...) bardzo mi przypadł do gustu. Bardzo oryginalny klasyk po szutrach, bezdrożach i polnych drogach. Tylko kostki brukowej brakowało (a może była tylko nie zauważyłem).

Co do transmisji, to ja korzystam z telemana i raczej nic w TV nie przegapię: http://www.teleman.pl/sport?tag=kolarstwo

Jak mi pora nie odpowiada, to nagrywam. A zazwyczaj nie odpowiada, bo wyścig jest wcześnie kiedy jestem w pracy, albo po pracy wolę samemu iść pojeździć. Wtedy spokojnie oglądam sobie wieczorem z odtworzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Co do Eurosportu to chłopaki jakiś czas temu wyprodukowali grafik relacji na kwiecień.

Poza tym pomocne bywa 

 

kol.jpg

Odnośnik do komentarza

No i Kasia Niewiadoma, która już dojechała do mety jako trzecia B| Zresztą ciekawa sytuacja - trzy najważniejsze klasyki w tym sezonie zakończyły się pudłem w dokładnie tym samym składzie i kolejności B|

Tyle, że mało kogo to na tym forum obchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Wawrzyniec Wiór
1 godzinę temu, kavoo napisał:

(...)

Tyle, że mało kogo to na tym forum obchodzi

A dlaczego tak twierdzisz ?

Sam jestem ciekaw, kiedy zaczną transmitować wyścigi Pań, bo tam dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy. Można powiedzieć, że trójka pań "zabetonowała podium" - takie określenie z okresu, kiedy w biathlonie startowała Tora Berger.

Za to ciekawa końcówka była w Liege - Bastogne - Liege, środek tylko ktoś mi wyciął, bo za wygodnie się w fotelu usadziłem ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, artfal napisał:

Za późno wszedłem na forum i przegapiłem transmisj, akurat miałem 2 h treningu na trenażerze... 

Temat jak najbardziej popieram ;)

Popiera a plusa nie dal ;)

A tak serio. Malo emocjonujący wyścig, dopiero końcówka była piękna. Kwiatkowski 3 a Majka 10 z 4 sekundami straty do Kwiato. Pieknie sie oglądało finisz z dwoma Polakami :):):)

Odnośnik do komentarza

Kwiato na oparach i z zaćmieniem w oczach dojechał na kreskę, w pewnym momencie na ostatnich metrach aż tyłek na siodełku na chwilę posadził bo prądu na sprint brakowało ;)

Wydaje mi się, że LBL to jeszcze nie jego level, za dużo pod górkę. W Rio też popracował jako klasyczny domestique i na ostatniej pętli spuchł. Tia, wiem... w zeszłym roku nie miał takiej formy + warunki klimatyczne w Rio... ale mimo wszystko to nie jest climber, a te ścianki na trasie LBL jeńców nie biorą.

Dla Majki z kolei za mało pod górkę, te podjazdy na klasykach są za krótkie żeby rasowy góral wykorzystał je na swoją korzyść. Poza tym nie wierzę, żeby Rafał na tym etapie sezonu był w szczytowej formie - z tego, co pamiętam, w zeszłym roku mówiło się że będzie jedynką na TDF, więc top formy ma przyjść na lipiec. Na moje oko potraktował LBL jako przecierkę przed Giro.

Zaś co się tyczy oglądania kolarstwa wtedy, gdy nie mogę usiąść przed tiwi (czyli np. w pracy xD), to ja korzystam z "branżowego" serwisu:

https://www.procyclinglive.com/livestream/

Odnośnik do komentarza
Wawrzyniec Wiór

Jako, że temat trochę przycichł. Czyżby cisza przed Giro? ;) Dla rozluźnienia proponuję coś retro:

Niezła jazda, prawda? Nie wiem, czy potrafiłbym wsiąść na coś takiego :D

Odnośnik do komentarza

Niezłe :) Jeśli wierzyć opisowi, film jest z 1928 r. Nie sądziłem, że wtedy jeszcze ktoś korzystał z takich rowerów, raczej te wielkie koła kojarzyły mi się z głębokim XIX w.,, kiedy to nie stosowano jeszcze łańcucha (stąd konieczność takiego rozmiaru koła). To co na filmie to chyba były wyścigi jakichś "old-timerów". Ciekawostka - rowery mają kierownice-baranki ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...