Skocz do zawartości

Stery do Cube karbon


lysyaa

Rekomendowane odpowiedzi

No i temat nie zamknięty.To łożysko co podał Franz Mauer(to czerwone) we wszystkich ogólnodostępnych danych powinno być to a nie jest i problem z dolnym łożyskiem pozostał.Jak widać kąt ścięcia jest ten tylko jego długość nie ta.I przez to podparcie w ramie jest słabe.

 

WP_20171208_13_08_26_Pro.jpg WP_20171208_13_08_56_Pro.jpg
Odnośnik do komentarza

Złożyłem do kupy i testuję czy się nie zabije na tym zniszczonym dolnym łożysku ale górne z mojego pierwszego załącznika wynika 41mm.To są stery dedykowane do tej ramy karbonowej i robione tylko przez FSA.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie jest tam 41 mm. Jak przyjdzie rama to zmierzę. Jeśli tak to, wystarczy kupić standardowe stery tapered plus dodatkowo górne łożysko 41 mm i mamy stery do Cube za 80 zł.

Edytowane przez firefoks
Odnośnik do komentarza
Dnia 9.12.2017 o 11:50, lysyaa napisał:

Jak widać kąt ścięcia jest ten tylko jego długość nie ta.I przez to podparcie w ramie jest słabe.

Zmierz wysokość obu łożysk? 

Edytowane przez Franz Mauer
Odnośnik do komentarza

Z Twojego zdjecia wynikało, że to czerwone łożysko było wyższe. Zastanawiałem się,bo w opisie jego wysokość wynosiła 6,5mm, a na rysunku technicznym na stronie sprzedawcy 8 mm. Być może dostepne sa łożyska o dwóch wysokościach i wysłali Ci wyższe, a nie z opisu 6,5mm? Ale to już za późno... :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...