Skocz do zawartości

Climber MTB (2016) - Rower z Tesco.


Cichutki

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie mam dobrą ramę bo jeździłem na podobnym Krossie i mega koksie Kellysa I zachowywały się tak jak mój pod względem twardości ramy czyli praktycznie nie czuć jakiejś miękkości ;)

Odnośnik do komentarza

Climber ma bardzo wiatka rame a przynajmniej kolegi Climber mial. Nie ma co sie oszukiwac jezeli caly rower jest w cenie ramy. Rower spoko za ta kase ale do turlania weekndowego z zona i dzieckiem. U kumpla nawet zastosowanie osi 10 z tylu nie usztywnilo tylnego trojkata.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, egzo23 napisał:

Też kwestia ile kolega waży. Jak kolaż lekki, i nie ma " buta " to rama musi być wybitnie wiotka żeby to czuć.
Wspomniany kross b3 taki był.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 

Ważę teoretycznie 85 a buta w sumie mam :P.
 

Odnośnik do komentarza

Napisałem do producenta rowera, rama jest z aluminium 6061, czyli raczej nie jest aż tak źle skoro krossy mają ten sam stop mimo większej ceny ;)

Chyba że się mylę co do dobrości tej ramy, ale nie zmienię jej bo bardzo mi odpowiada i moim zdaniem nie jest wiotka ;)

Odnośnik do komentarza

Sztywnosc to nie tylko rodzaj materialu. Rodzaj materialu to jedno a proces produkcji to drugie. Wszystko zalezy od tego jak byla spawana, hydroforming, grubosc scianek, obrobka cieplna przy produkcji. Dzisiaj ramy aluminiowe w wiekszosci to 6061.

U kolegi przy wadze ok 95 kg i slabej lydzie w terenie wyginala sie na supporcie i na tylnych widelkach znacznie. Jak juz pisalem, w Cube to nie wystepowalo. Chociaz ja w Cube tez wyczuwalem troche plastycznosc przy mojej jezdzie. W Primalu mam sztywniej.

Wazne ze jestes zadowolony bo to najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza

Hej,

nadal masz ten rower? ja mam swój od zeszłego roku, i jest super.

nie jestm specem od rowerów. znam jego możliwości i może "prawdziwi rowerzysci" spoglądają na niego z politowaniem to dla mnie jest wszystkim. 

nie mam kasy aby wydawać 5k na rower. nie startuję w zawodach, latem jeżdżę 2- 3 razy w po około 30-40km. dla mnie starcza. 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2017 o 10:12, Cichutki napisał:

Napisałem do producenta rowera, rama jest z aluminium 6061, czyli raczej nie jest aż tak źle skoro krossy mają ten sam stop mimo większej ceny ;)

Chyba że się mylę co do dobrości tej ramy, ale nie zmienię jej bo bardzo mi odpowiada i moim zdaniem nie jest wiotka ;)

Czy Twój Tata ma jeszcze czarnego Climbera? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...