Skocz do zawartości

Opinie o Bryton 330/530


Fazi

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi proszę czy bryton 330 i 530 prowadzą tylko po śledzie który został utworzony w jego aplikacji lub stronie czy idzie mu wgrać gotowca i po nim też poprowadzi?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Możesz wgrać mu gotowca ale nie masz wtedy nawigacji turn by turn tylko sam ślad. Tak jest w 330. Nie wiem jak to wygląda w 530. Skoro już piszę to się zapytam czy z brytonem 330 można używać jakikolwiek czujnik prędkości z ant+? Czy musi to być brytonowski wynalazek?

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2018 o 16:46, Fimala napisał:

... czy z brytonem 330 można używać jakikolwiek czujnik prędkości z ant+? Czy musi to być brytonowski wynalazek?

Hej,

kupiłem po taniości takie coś z Ali: "ANT+ Sensor Bike bicycle computer speedometer Speed Cadence Sensor Bluetooth LE Smart Fitness for Wahoo Fitness MapMyRide" , 18$

Czujnik prędkości i kadencji, działa bez problemu z Brytonem 330.
Rok czasu i nie zmieniałem jeszcze baterii (~3 tyś km)

Edytowane przez markinn
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, markinn napisał:

Hej,

kupiłem po taniości takie coś z Ali: "ANT+ Sensor Bike bicycle computer speedometer Speed Cadence Sensor Bluetooth LE Smart Fitness for Wahoo Fitness MapMyRide" , 18$

Czujnik prędkości i kadencji, działa bez problemu z Brytonem 330.
Rok czasu i nie zmieniałem jeszcze baterii (~3 tyś km)

To elegancko. Właśnie dzisiaj komputerek do mnie przyjechał. Zestaw z pulsometrem i czujnikiem kadencji :)

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zainwestowaniem w Brytona jak tylko uda mi się sprzedać Sigmę. Mocno zastawiam się na ile jest mi potrzebne prowadzenie po śladzie. Czy często używacie tej opcji? Jak to prowadzenie wygląda w praktyce? komendy graficzne przed rozjazdami ścieżek jak w aucie? 
Czy ktoś wie, czym różnią się wersje 330 i 530 poza rozmiarem ? (obydwie obecnie mają prowadzenie po śladzie z tego co widzę)

Odnośnik do komentarza

Im więcej czytam tym bliżej mi jednak do 310. Nawigację raz kiedy można odpalić w telefonie w jakiejś apce... a samo prowadzenie po śladzie nie wygląda mi zbyt komfortowo...
Ktoś wie co wiecej dostajemy wybierając model 405?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zibi_j1 napisał:

Im więcej czytam tym bliżej mi jednak do 310. Nawigację raz kiedy można odpalić w telefonie w jakiejś apce... a samo prowadzenie po śladzie nie wygląda mi zbyt komfortowo...
Ktoś wie co wiecej dostajemy wybierając model 405?

nie przyglądałem się nigdy Bryton'owi ale czy w podobnym budżecie nie lepiej byłoby znaleźć Mio ? Pytanie też jaki masz budżet bo może udałoby się ogarnąć Garmina ?

Odnośnik do komentarza
[mention=2170]zibi_j1[/mention] o jaki model konkretnie chodzi. Nie znalazłem nic pod nazwą Rider 405.

To prawda. Chodzi o 410.[mention=1484]antyszprycha[/mention] chciałbym się w 500zł zmieścić. O Mio słyszałem sporo złego unsure.png nie ufam tej marce...

 

Odnośnik do komentarza

@zibi_j1 jak poparzyłem nw specyfikacje, to 310 i 410 niewiele się różnią. Na pewno 410 ma większy ekran, przez co o godzinę krótszy deklarowany czas pracy ja baterii. 

W 410 widać że jest więcej przycisków, w 310 są tylko 3 pod spodem ekranu.

Odnośnik do komentarza

W podobnym temacie bodaj wczoraj tu na forum pisałem o różnicach. Zaś jeśli nie masz szczególnych wymagań to wyszedł niedawno Rider 15. Takie skrzyżowanie 410 i 10.

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
To prawda. Chodzi o 410.[mention=1484]antyszprycha[/mention] chciałbym się w 500zł zmieścić. O Mio słyszałem sporo złego unsure.png nie ufam tej marce... 

No to ciężko będzie jeśli chodzi o Garmina. Bo jeśli nie zależy Ci na nawigacji to możnaby zakręcić się i poszukać 520stki ale wydaje mi się ze przekroczyła by budżet. Jest na olx piękna z przebiegiem tylko 2500 km ale za 750 do nego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza

No to ciężko będzie jeśli chodzi o Garmina. Bo jeśli nie zależy Ci na nawigacji to możnaby zakręcić się i poszukać 520stki ale wydaje mi się ze przekroczyła by budżet. Jest na olx piękna z przebiegiem tylko 2500 km ale za 750 do nego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Totalnie nie znam się na licznikach z GPS. do Kwietnia daleko... Poczekam, poczytam, odłożę i na coś się zdecyduję. Czy w Harmonię nie płaci się połowy ceny za napis?
Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Ale wiem jedno według mnie Garmin to bardzo słuszny wybór. Daje wiele możliwości a dzięki aplikacji connect która jest najbardziej rozbudowana ze wszystkich aplikacji wspierających własne urządzenia pozwał na mega mocna rozbudowę o inne produkty Garmina i ich i regencję w jednej platformie. Ja osobiście poczekałbym aby odłożyć i kupiłbym 520.
A czy płaci się polowe za napis ? Hmmm....wystarczy spojrzeć ile osób wybiera Garmina a ile inne marki (biorąc pod uwagę oczekiwania obu urządzeń na tym samym poziomie).
Osobiście miałem 820 ale
Zmieniłem na 1000 przez wzgląd na większy ekran i nie
Mogę powiedzieć złego słowa. Wsparcie techniczne przez infolinie na najwyższym poziomie, tak samo jak procedury reklamacyjne.
Dla mnie to jedyny słuszny wybór ale nie neguje innych.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Wg mnie w Garminie nie tyle płaci się za napis co za święty spokój i świadomość, że wszystko będzie działało jak potrzeba, a w przypadku awarii producent nie pokaże Ci środkowego palca.

Edytowane przez mariuszm
Odnośnik do komentarza

Witam, od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem 530, kupiłem używanego i mam pytanie, czy ktoś ma taki problem, że urządzenie samo mu się włącza ? Pójdę na trening wszystko pięknie działa wracam do domu, synchoronizuje trening, wyłączam gps czujniki Bluetooth po czym całe urządzenie. Czasami minie 15 sek urządzenie się włącza, czasem mija godzina, czasem sie sam nie włączy. Robiłem reset nie pomaga. Czy może muszę coś zmienić w ustawieniach?

Edytowane przez Kamyk94
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2018 o 15:15, Kamyk94 napisał:

Sprawa wyjaśniona, napisałem do supporta brytona, odpowiedź od razu na drugi dzień, wystarczyło zaktualizować oprogramowanie i problem znikł.

Ja nie miałem zapewne tego problemu bo od razu jak przyjechał Bryton to po podłączeniu do ładowania zaktualizowałem soft do najnowszego.

Odnośnik do komentarza

Również zastanawiam się na licznikiem Brytona, ale waham się że względu na fatalne opinie o aplikacji na Androida. Wiele osób zgłasza problemy z synchronizacją. Pytanie do posiadających te liczniki - czy u Was takie problemy nie występują? 

Odnośnik do komentarza

Synchronizacja treningów na apke to chwila, 530 zgrywasz przez wifi i po minucie już masz na stravie(oczywiście nie musisz zgrywać na strave możesz mieć tylko na apce brytona). 

Po aktualizacji systemu jestem jak najbardziej z niego zadowolony(miałem trochę obawy o niego jak sam się włączał zwłaszcza ,że kupiłem go używanego).

Nie przejechałem na nim jakoś dużo ponieważ niedawno go kupiłem, ale po tych 10 treningach wszystko działa dobrze. Dużo osób pisało o tym ,że bryton w lesie gubi gps. Jeżdżę tylko mtb 80%lasy ślad jest dokładniej pokazany niż z telefonu(apka endomondo).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...