Skocz do zawartości

Zakup nowej wagi.


arturdebski

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=10719]Beder75[/mention] Jak z bateriami/akumulatorami? na ile starczają? powtórzę co wyżej napisałem:
"Miałem wagę przez może niecałe 2 tygodnie - zwróciłem bo w max trzy dni rozładowywała baterie lub akumulatory - sprawdzone na 4 różnych zestawach 2x baterii/2x akumulatorów (producent deklaruje przeciętnie 180 dni na jednym zestawie baterii) - nie kupiłem następnej."

Napisz proszę jak to u Ciebie wygląda (zużycie baterii)

Dzięki
Pozdrawiam
Artur Dębski
--
http://blogit.one.pl
 

Bateria jest wbudowana w wagę. Ładujesz kablem micro USB. Ważę się codziennie, ląduję mniej więcej raz na miesiąc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Teraz, Beder75 napisał:


Bateria jest wbudowana w wagę. Ładujesz kablem micro USB. Ważę się codziennie, ląduję mniej więcej raz na miesiąc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak masz wbudowaną w wagę jak wkładasz tam  cztery paluszki AAA ???

Odnośnik do komentarza

O to mnie zaciekawiłeś. To tam są jakieś paluszki ??
Ona jest za cienka na paluszki. Podłączana kabel microusb i jedziesz.
Tam nie ma miejsca na paluszki. Za cienka chyba jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak masz wbudowaną w wagę jak wkładasz tam  cztery paluszki AAA ???

d51c4bb4415dcb02c34352539b0fa630.jpg
Jak pisałem wadze Withings Body Cardio nie ma paluszków. Waga ma baterię wbudowaną w urządzenie i ładowanie jest po micro USB.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj widzę ,że inteligencja tej wagi  chodzi swoimi drogami. Wczoraj pokazywało po paru godzinach zabawy  79% stan baterii a dziś podskoczyło do 89%. I WiFi nawet łapie z parteru gdzie wczoraj jedna ściana przeszkadzała. Chyba była w stresie ,że się jej otoczenie nagle zmieniło bo tyle przeleżała w cieplutkim pudełeczku. 😁 A co do czasu działania to ma wytrzymać nie 180 dni a 18 miesięcy - tak wyczytałem w specyfikacji. Cóż , zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Tak, ja też nie biorę odczytów z tej wagi bardzo do siebie. Tzn. Wagę pokazuje prawidłowo i podoba mi się lina trendu i integracja z iOS . Innych funkcji nawet nie mam jak porównać poza pulsem.

Puls porównuję z odczytami z Apple Watch / okazjonalnie holtera i te odczyty waga/Apple Watch / holter nawet nie są do siebie podobne :) więc tutaj raczej orientacyjnie.

z drugiej strony patrząc mierzyć puls ze stopy ?

To już bardziej prognoza pogody w tej wadze jest bliższa prawdy.
Mimo tego orientacyjnego pulsu, waga waży bardzo dokładnie.

Bateria trzyma około miesiąca może dłużej. W sumie nie pamiętam kiedy ładowałem, ale chyba jakoś we wrześniu, teraz ma 63%, więc chyba jeszcze trochę pociągnie na jednym ładowaniu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, pecio napisał:

Dzisiaj widzę ,że inteligencja tej wagi  chodzi swoimi drogami. Wczoraj pokazywało po paru godzinach zabawy  79% stan baterii a dziś podskoczyło do 89%. I WiFi nawet łapie z parteru gdzie wczoraj jedna ściana przeszkadzała. Chyba była w stresie ,że się jej otoczenie nagle zmieniło bo tyle przeleżała w cieplutkim pudełeczku. 😁 A co do czasu działania to ma wytrzymać nie 180 dni a 18 miesięcy - tak wyczytałem w specyfikacji. Cóż , zobaczymy.

@pecio Tak, 18 miesięcy, cos źle napisałem mimo ze czytałem na stronie producenta.

Pozdrawiam
Artur Dębski
--
http://blogit.one.pl

Odnośnik do komentarza

A z pomiarów tego Withingsa na serio można traktować wagę i temperaturę w pomiestrzeniu. Pod tym względem jest precyzyjna. Puls jest tak pi razy drzwi, a reszta składu ciała raczej jako ciekawostkę. Pogoda to już zależy od serwisu ale z tego co widzę raczej się sprawdza. Kusi mnie zobaczyć jej bebechy i od strony softwarowej może dało by się jakiegoś moda zrobić.

Natura wzięła górę i powiem , że się opłacało rozbebeszyć Withingsa. W środku siedzi oparty na ARM procek Kinetis K20 z którym można cuda robić ,że hoho.... Anteny WiFi są lichutkie na PCB i po mojej modyfikacji teraz mogę się ważyć w ogrodzie przed domem. Po wszystkich modyfikacjach waga Garmina przy niej to złom.

Edytowane przez pecio
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, j.wag napisał:

A może waga lekarska? Sam kupiłem taką marki Radwag po poleceniu na jakimś innym forum i daje radę 😀

Jak już chcecie się reklamować to zróbcie to jak dorośli ludzie.

Na takie słabiutkie podchody to nawet dzieci już się nie nabierają. Kolejny na czarną listę polskich januszy, których towaru nie tykać dla zasady z powodu tej kryptoreklamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...