Skocz do zawartości

Klub miłośników rowerów typu Trail

Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

To ten, którego zdjęcia wczoraj nie udało mi się dołączyć. Po trzech godzinach czyszczenia znowu był jak nowy. Chyba jednak trzeba będzie się z zimą się przeprosić i ruszyć w góry. Na nartach będzie raczej ciężko. Jeżeli macie jakieś sposoby na jazdę w śniegu dajcie znać :-).  

IMG_20210110_131007909.jpg

A oto i moja trailowa bryka: Canyon Neuron AL 6.0. Hamulce i tarcze wymieniłem na XT. Opony zalane mlekiem. Obecnie pedały Dartmoor Candy Pro (w Shimano XT, które są na fotce po nieco ponad roku użytkowania pękła sama z siebie ośka). Wymieniłem też manetkę z seryjnego SLX na XT z iSpec EV ale po krótkim czasie wróciłem do SLXa - nie dlatego, że nie podobał mi się twardszy klik XT, bo to akurat mi odpowiadało ale ku mojemu zaskoczeniu SLX na zwykłej obejmie pozwala na ustawienie manetki w dużo dla mnie wygodniejszej pozycji. W planach zmiana blatu i korby na XT 32T (jest 30T pozagrupowa). W okolicy nie mam gór ale są wzniesienia, lasy, pola, łąki miedze i sporo sympatycznych ścieżek. Rower bardzo wygodny na takie tereny. Na wiosnę pierwszy raz zabiorę go w góry.

IMG_5502.jpeg

trejlóweczka także u mnie

Marin Hawk Hill 1 2018, trochę zmian porobionych, jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu :)
Ta radość udzieliła się kolegom i którzy pokupili , Marin HH, Marin B-17, Marin Rift Zonei Kellys Tyke

To Ja wyskoczę ze swoim Kellisem 😀

Rower Kellys 30 2017

Koła 27,5 Obręcz SPANK OOZY 350 Piasta Przód Octane ONE Orbital 15mm Red 32h

Tył : 12x142 mm NOVATEC D792SB 32 

OPONY MAXXIS Aggressor 27.5x2.5 Zw TR DD WT 120tpi

Shimano koronka SLX FC-M7000 SM-CRM70 32T 1rz

KASETA SHIMANO SLX CS-M7000 11-46T 11 RZĘDÓW

Hamulce Przód SLX M7000

Tył Magura MT5

Sztyca regulowana Giant

Siodełko REVERSE AM Ergo CrMo Kevlar   i daje rade 😀