Skocz do zawartości

Jakie stery zamiast FSA Orbit Z9 1/ 1/8 cala


Łukaszdnb

Rekomendowane odpowiedzi

To może rzeczywiście je zostawie, ważne że już wiem co mam kupić,a jeśli chodzi o ramę z allegro to karbon wygląda ok poza tym wyszczerbieniem,dziwne że miska się aż tak wygięła a karbon w miarę cały,mocny ten "Krossik", tam musiała być duża siła

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w środku nie widać żadnego pęknięcia bądź jakiegokolwiek uszkodzenia to chyba jeszcze pochula

Zrobiliśmy mały offtop chyba, ja już chyba wszystko wiem w temacie jeżeli ktoś ma jeszcze coś konstruktywnego do dodania to chetnie poczytam,powoli temat do zamknięcia

Kupię w takim razie same łożyska,najwyżej jak będzie coś nie tak to kolega @Kruk i @Accent_Szaj mi pomogą ponownie rozkręcać rower :), żartuje oczywiście panowie,bardzo mi pomogliście,dziękuję

6 godzin temu, w0jta5 napisał:

Może łożyska ma dobre, ale stery jako całość są słabo uszczelnione, tak samo suport. Po jednym błotnym maratonie miałem wszystkie łożyska do gruntownego mycia i ponownego smarowania. Niestety łożyska suportu nie przeżyły. Pomimo, że miski i same łożyska były dodatkowo zabezpieczone SHC 460. Na swoim doświadczeniu nie polecam.  

Też jakoś specjalnie mnie ten Accent nie przekonuje,widziałem fajny produkt firmy ZTTO ale w tej samej klasie cenowej co Cane Creek,pójdę za poradą chłopaków i kupię chyba jakieś dobre łożyska tylko

Jescze dla pewności, kolego @Kruk łożysko musi być 36x45, co to jest te "36", na niektórych jest tylko 45? Jak będzie ZS44 to będzie napewno dobre tak?

Edytowane przez Łukaszdnb
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Łukaszdnb napisał:

Witam,po pszeszukaniu całego internetu nie mogę znaleźć sterów do Stevens Haze, oryginalnie siedzą jak w tytule, zintegrowane,nigdzie nie znajduje tej końcówki nazwy Z9( nie wiem też co oznacza)niby jest seria Orbit ale nie widzę nigdzie takich kątów jak moje tj. 36x45.

Tutaj moje pytanie i prośba do was:

Jakie ewentualnie znacie i polecacie zamienniki w tym rozmiarze a może ktoś ma jakiś link do tych konkretnych?

Oprócz średnicy łożyska i rury sterowej oraz samych misek muszą się też zgadzać kąty, jak to jest, im więcej czytam w temacie tym mniej wiem?

Na fotce ledwo widać "ACB 36×45  873#"

Dzięki z góry

 

15834403306044341978791141189129.jpg

Średnica zewn. łożyska= 41mm

Rura ster. 28.6

Wysokość łożyska mi wychodzi 65mm

15834409707713166891963414730945.jpg 15834410898564748054259083997338.jpg 15834411375707851911757603298551.jpg

Mam na sprzedaż, nowy  komplet (kupione i tak leży. ..)

55zł +koszt przesyłki około 17 zł 

20200209_123925.jpg 20200209_124200.jpg
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze kupił bym je, tylko te srebrne miski mi nie pasują za bardzo bo czarne bym chciał ale to nie problem raczej, cena dobra,pewnie za tyle same łożyska bym miał,co tu dużo myśleć,trzeba brać

Na paragonie ledwo dostrzegam że Orbit Z to są ale tylko to, @AHABI ONE rozumiem że zapoznany z całym tematem i będą do mojego sprzętu pasowały, bo chyba się zdecyduje na nie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, AHABI ONE napisał:

55zł +koszt przesyłki około 17 zł 

@Łukaszdnb ,ale Ci się trafiło :) ideał,bo misek nie musisz zmieniać jak są identyczne.Mało tego,nie będziesz musiał kupować podkładek,albo docinać rury sterowej ;)

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Łukaszdnb napisał:

Wysłałem(tak mi sie wydaje) moje dane na priv do ciebie

 

W takim razie śmigam na poczte zrobić wpłatę,jestem stara szkoła i nie mam konta w banku :)

 

Tak otrzymałem -paczunia spakowana. ..Leć, leć 🐝

Odnośnik do komentarza

Temat wyczerpany,kupiłem stery od użytkownika forum,najlepsze jest to że oprócz srebrnych misek są identyczne,myślę że po dyskusji w tym temacie nie powinienem mieć w przyszłości problemów z doborem sterów za co bardzo dziękuję forumowiczom 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...