Skocz do zawartości

Wspólne wypady Forumowe

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście powiedzieli o stworzeniu tematu do wspólnych wypadów gdzie można się umawiać na szaleńczą jazdę na naszych rowerach 😁

@komandosek@KkaaeellTutaj możecie się umówić 😎

Ja jutro jadę do Świeradowa pod namiot może trochy szalony plan przy obecnej temperaturze ale trzeba być twardym ,tak mawiają chyba że mi tyłek zmarznie

Plan jest taki Sobota jazda po górach plan trasy

Niedziela Single i powrót do domu

Ale za tydzień może wpadnę do Srebrnej chyba że młody wyciągnie mnie do szpiglerowy młyn Bike park (czy jakoś tak)

Jeżeli administracji nie przeszkadza to fajnie by było taki temat przypiąć @SpiderMAN@PrzeLuka,chyba że temat powieliłem to do kosza ,ale szukałem i nie znalazłem

Edytowane przez Gość

Super pomysł z tematem!

Jak mówiłem, w ten weekend niestety odpada bo rodzinna delegacja. Pojeżdżę sobie trochę w okolicach Olkusza na szosie.

W następny weekend pasuje mi albo sobota albo niedziela. Najchętniej Srebrna Góra i najlepiej wcześnie. Z dwójką małych dzieci i tak pospać się nie da 

9 minut temu, PrzeLuka napisał:

@piter614 noce w górach są już naprawdę zimne, więc namiot to raczej słaby pomysł.

Chyba, że ma sprzęt jak na Himalaje i jest z tzw. zimnego chowu :) 

Mnie za to w tym roku pokonały upały. Wykonałam 30% aktywności na rowerze względem poprzedniego sezonu, ale raz spróbowałam wyruszyć o 10:00 i wrócić po 2h do domu i skończyło się stanem przedudarowym. Teraz powoli odbudowuję kondycję, bo przybyły 4kg.

Mnie za to w tym roku pokonały upały. Wykonałam 30% aktywności na rowerze względem poprzedniego sezonu, ale raz spróbowałam wyruszyć o 10:00 i wrócić po 2h do domu i skończyło się stanem przedudarowym

Trzeba wstawać o 5 i zaczynać jazdę o 6, wtedy jest przyjemnie :)
18 minut temu, PrzeLuka napisał:

@piter614 noce w górach są już naprawdę zimne, więc namiot to raczej słaby pomysł.

Trzeba ubrać ciepłe gacie (a najlepiej ciepły śpiwór, to nawet w samych gaciach można) :)

@Kkaaeell chyba tematu nie zauważył, tym niemniej stanęło na sobocie

41 minut temu, komandosek napisał:

Trzeba ubrać ciepłe gacie (a najlepiej ciepły śpiwór, to nawet w samych gaciach można) :)

Mam taki do -22.

@piter614 koniecznie zdaj relacje i serio bez ciepłego śpiwora będzie ciężko. 

@Sziva powodzenia w nadrabianiu zaległości.

W dniu 20.09.2019 o 19:09, komandosek napisał:

@Kkaaeell chyba tematu nie zauważył, tym niemniej stanęło na sobocie

zauwazylem:) Sobota mi pasuje tylko ze wracajac dzisij ze srebrnej zgubilem rejestracje wiec bede mial problem z dostaniem sie na miejsce:d

40 minut temu, Kkaaeell napisał:

zauwazylem:) Sobota mi pasuje tylko ze wracajac dzisij ze srebrnej zgubilem rejestracje wiec bede mial problem z dostaniem sie na miejsce:d

Na Zapolskiej wydają w kilka dni. Mieszkam w połowie drogi na Ślężę, ale jak coś to mogę na luzie podskoczyć do Wrocławia - mam wolne miejsce na platformie

Tak w ciemno założyłem że Wrocław :)

9 godzin temu, komandosek napisał:

Na Zapolskiej wydają w kilka dni. Mieszkam w połowie drogi na Ślężę, ale jak coś to mogę na luzie podskoczyć do Wrocławia - mam wolne miejsce na platformie

Tak w ciemno założyłem że Wrocław :)

W poniedzialek pojde zglosic "zaginiecir" to do piatku moze dostane ale to watpliwa sprawa;-) 

Czasami tak jak w tamtym roku ale wszytko inne przestaje z reguły funkcjonować i szykują się na zimę

12 godzin temu, zenobek napisał:

"Bredzisz" w zamroczeniu alkoholowym czy przez przypadek? ;)

A to nie wiem do czego ta odpowiedź ???? Tak jeżdzę zimą ale bike parki są pozamykane więc koniec sezonu