pinnacle_rider

Koszulka do 250 zł

Rekomendowane odpowiedzi

pinnacle_rider

Witajcie,

Szukam koszulki rowerowej. Interesuje mnie przedział do 250 zł. Najlepiej, aby z przodu była zapinana przez całą długość oraz żeby z tyłu były kieszonki.

https://www.odziezdlakolarzy.pl/bora-zespol-kolarski-oryginal/bora-hansgrohe-2018-koszulka/?gclid=Cj0KCQjwrpLoBRD_ARIsAJd0BIVJtidIAzOgm751owkM0gvegwtERwTVCXoOmLgxEvd8VVeQOz-MOFQaAscPEALw_wcB przymierzałem się do niej, lecz zauważyłem sporo negatywnych opinii na temat tej strony na facebooku, więc od razu mam wątpliwości co do jakości

https://www.bikester.pl/santini-vento-koszulka-kolarska-krotki-rkaw-mczyni-fioletowy-875361.html ta mi się bardzo podoba zwłaszcza kolor. Co o niej sądzicie ?

Pozdrawiam i byłbym wdzięczny za odpowiedź i ewentualne sugestie, podesłane strony z koszulkami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cris92

Do 250 masz wybór markowych przecież. Wałkowane na forum kilkukrotnie. Martombike, Castelli, Rogelli, Rapha etc...

Wysłane z mojego P10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR
4 godziny temu, pinnacle_rider napisał:

Najlepiej, aby z przodu była zapinana przez całą długość oraz żeby z tyłu były kieszonki

To właśnie charakteryzuje odzież rowerową. 

https://www.odziezdlakolarzy.pl/bora-zespol-kolarski-oryginal/bora-hansgrohe-2018-koszulka/?gclid=Cj0KCQjwrpLoBRD_ARIsAJd0BIVJtidIAzOgm751owkM0gvegwtERwTVCXoOmLgxEvd8VVeQOz-MOFQaAscPEALw_wcB przymierzałem się do niej, lecz zauważyłem sporo negatywnych opinii na temat tej strony na facebooku, więc od razu mam wątpliwości co do jakości

Zwykły chińczyk, możesz sobie sam zamówić z ali. Swoją drogą, imo trochę wiocha jeździć w strojach teamowych (jeśli do ów teamu nie należysz xd) 

https://www.bikester.pl/santini-vento-koszulka-kolarska-krotki-rkaw-mczyni-fioletowy-875361.html ta mi się bardzo podoba zwłaszcza kolor. Co o niej sądzicie ?

Santini spoko. 

Popatrz też na NW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cris92

Swoją drogą, imo trochę wiocha jeździć w strojach teamowych (jeśli do ów teamu nie należysz laugh.png)

A co jeśli ten strój wygrałem w konkursie CCC, jak chociażby kolega @Łabędź? Też to jest trzepactwo? Grać w piłkę w koszulce Barcy, Realu, Manchesteru, czy Juve to można, ale jeździć w koszulce Michelton już nie? Trochę na wyrost.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR
15 minut temu, Cris92 napisał:

Grać w piłkę w koszulce Barcy, Realu, Manchesteru, czy Juve to można, ale jeździć w koszulce Michelton już nie? Trochę na wyrost.

The same

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cris92

Czyli jeśli bym wygrał, to jeździć nie. Lepiej sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

Osobiście bym sprzedał albo powiesił na ścianie. Ogrom koszulek jest na rynku, jakościowo również pełny przekrój i po prostu nie widzę potrzeby jazdy w czymś mającym udawać "pro". 

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pinnacle_rider

Dziękuje za odpowiedzi :) wybiorę między Santini a Martombike. Została ostatnia kwestia jaki wybrać rozmiar ? Mój wzrost to 167 cm, obwód klatki 96, talia 87, biodra 94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

Z Martom bierz M. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
14 godzin temu, SzpiceR napisał:

po prostu nie widzę potrzeby jazdy w czymś mającym udawać "pro"

Każdy to widzi po swojemu, ale w znacznym stopniu się z Tobą zgadzam. Na zawodach nie wystartowałbym w stroju zawodowego teamu, skoro do niego nie należę. Ale na trening? Czy na jakąś wycieczkę? Przecież to forma oddania hołdu, wyraz wsparcia dla ulubionej drużyny... Nikt chyba nie sądzi, że udaję PROsa, jak sobie cisnę przez okoliczne wsie w swoim tempie... Co w tym złego? Nie przesadzajmy, wystarczy zachować zdrowy rozsądek. :)

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
1 godzinę temu, JaW napisał:

koszt razem z wysyłką 267

A jak dostać taką cenę? Na stronie stoi po 325 pln... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

Podpinam się pod pytanie o cenę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zigfir
Napisano (edytowane)

Ja to bym nawet zasugerował że jest nas zainteresowanych jeszcze więcej.. ;)

Edytowane przez Zigfir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pinnacle_rider
20 godzin temu, Łukasz_P napisał:

Z Martom bierz M. 

Z Santini tez raczej M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
89neo
5 godzin temu, Łabędź napisał:

A jak dostać taką cenę? Na stronie stoi po 325 pln... 

@Zigfir @Antyszprycha @JaW Wrzuć instrukcję jak dostać taką cenę :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kaido2
W dniu 16.06.2019 o 12:34, Łabędź napisał:

Przecież to forma oddania hołdu, wyraz wsparcia dla ulubionej drużyny...

Spoko.

Zawody:

W przypadku amatorów nie ważne w jakich ciuchach jedziesz, a jaką przynależność deklarujesz na zgłoszeniu, bo pomijając wszelkie aspekty góruje to na ilości punktów dla klubu zdobytych w klasyfikacji RM.

Inna rzecz, kupić strój pro teamowej grupy i w nim ( kozaczyć nie majac co pokazać) jeździć to trochę średnio, kupić taką podróbę to już nie podlega żadnej dyskusji, wygrać w zawodach/ challangu i normalnie korzystać , tak , bo przecież po to oni to puszczają do ludzi, a nie by sobie ołtarzyki stroić w zamkniętej uzbrojonej monitoringiem pakamerze. To już lepiej dać komuś kto będzie tego normalnie używał, przy okazji sprawiając temu komuś radochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
16 minut temu, kaido2 napisał:

przecież po to oni to puszczają do ludzi, a nie by sobie ołtarzyki stroić w zamkniętej uzbrojonej monitoringiem pakamerze.

No dokładnie też tak to widzę. Nie po to CCC Team mi DAŁ ich oryginalny strój, żebym w nim przypadkiem nie jeździł. ;) Ale na zawodach i tak miałbym oczywiście opory w tym wyskoczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kaido2

Na zawodach amatorskich jest o tyle ciekawie, że wyskakując w takim stroju zaraz wielu okolicznych mistrzów stravy zacznie sprawdzanie przeplatanym ichnim testem łosia, no i te później opowieści w razie sukcesu. Mnie stykało, że się pokazałem gdzieś  tam  w różnych swoich  klubowych i zostałem też przy okazji rozpoznany. Było na prawdę interesująco, no ale jak ktoś chce na życzenie to co mu będę żałować.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

Po tyle samo jest ta na Merlin Cycles, więc pewnie jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kubackjeee

A mi właśnie przyszla koszulka z aliexpress. Czas oczekiwania 2 tygodnie. Jakosc bardzo dobra, cena smieszna, rozmiarówka normalna. Czekam na jeszcze parę, jak będzie tak dobrze jak z tą to będę wniebowziety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tygr
W dniu 15.06.2019 o 21:04, Cris92 napisał:

Rogelli

strasznie się sparzyłem na tej firmie. odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cris92

@Tygr a ja właśnie ani trochę. Mam koszulkę i jest liga, mam też nogawki i rękawki i też świat i ludzie. Ja jestem zadowolony i polecam jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

Ja z Rogelli miałem spodnie zimowe. Ogólnie były całkiem ok, ale zamki przy nogawkach katastrofa. 3x mi się rozeszły całkiem i chodziłem do krawcowej, aż w końcu zrobiłem reklamację i oddali kasę. Za to plus. Ale już w ich produkty raczej nie będę szedł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi