Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 cześć poszukuję katalog taki jaki na jednym filmie [z amorem rock shox tora] miał Szajbajk wydrukowany z ilościami płynów do amortyzatora. Posiadam już 12 letni rock shox tora 302 sl i muszę tam zajrzeć-amor "kwiczy" przy głębszym dobiciu.Czas na serwis.10k km przebiegu. Ilości płynów mi nie znane muszę zajrzeć do katalogu. [amor lubił mieć polucje dolną lagą] Będę wdzięczny bardzo za pomoc.
Piotr78 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 (edytowane) https://www.sram.com/sites/default/files/techdocs/2011-tora-technical-manual.pdf https://www.sram.com/service/rockshox/7,105 Na koronie ( lub w pobliżu ) będziesz miał nr seryjny wybity - wpisz tu sobie ( czasem nie ma w bazie ) żeby ustalić rocznik/model. https://trailhead.rockshox.com/en/search/ Edytowane 23 Kwietnia 2019 przez Piotr78
Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Nie bardzo wiem jak jest rozwiązany ten amor po stronie lewej-otóż mam tam korek do regulacji docisku sprężyny ale z poniższej tabelki nie wiem który wybrać -czy coil u-turn key czy coil czy solo air,mój model to Tora 302 SL
Kruk Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Proste, pompujesz swój amor? Po lewej stronie masz kapsel a pod nim wentyl czy pokrętło z napisem (preload ) czy coś w ten deseń? Skoro masz sprężynę a na Ladze amora po lewej nie masz napisu U-turn to masz 302-coil czyli 20 ml na 15 ml
Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 23 Kwietnia 2019 302SL jakie pompowanie? 20 ml na 15ml?-możesz jaśniej?
Gość Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Kruku się pytał czy amor jest powietrzny
Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 23 Kwietnia 2019 (edytowane) sprężynowo-olejowy po 15 ml na komorę od dołu? Coil? Coill-U-Turn?-który? Regulacja jest dobicia spręzyny w ladze + iglica od dołu lagi Edytowane 23 Kwietnia 2019 przez Diagnosta
Kruk Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Z tego co Napisałeś to masz 302 SL ze sprężyną bez U-turn'a ( to taki myk gdzie było można kręcąc regulacją po lewej stronie na sprężynie, wydłużyć skok amora, fajny bajer ) to tak: -Prawa strona do tłumika lejesz 150ml oleju o gęstości 5 WT a do dolnych goleni 15ml oleju o gęstości 15WT -Lewa strona do sprężyny nie dajesz nic oleju tylko smar na sprężynę a do dolnych goleni 20ml oleju o gęstości 15WT Jaśniej się nie da 1
Gość Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Jak po prawej i lewej wlejesz po 20 ml (albo 15 ml) 15wt to nic się nie stanie. Olej w dolnych lagach ma jedynie smarawać amor, więc 5 ml wiecej czy mniej nie zrobi aż tak wielkiej różnicy. Nie pomyl tylko gdzie lać jaką gęstość to ważne, bo jak zalejesz tłumik 15wt to amor będzie twardy jak beton.
Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 23 Kwietnia 2019 (edytowane) Przelewalem olej z prawej lagi i takie coś mi wypadło ale nie wiem z której lagi bylo albo na samym dole lagi sprężynowej albo pomiędzy tlumikiem olejowym i tą dolna częścią ale nie jestem pewien. Godzinę temu, Kruk napisał: to taki myk gdzie było można kręcąc regulacją po lewej stronie na sprężynie, wydłużyć skok amora, fajny bajer Mam coś podobnego na ladze czyli twardosc amortyzatora Edytowane 23 Kwietnia 2019 przez Diagnosta
Gość Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Sprężyna którą uniemożliwia dobicie amortyzatora coś jak Token w obebecnych amortyzatorachMasz manual do niego? Tam na schemacie powinno być
Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 23 Kwietnia 2019 (edytowane) Rower kupiony w 2008 roku w Irlandii w sklepie. Poszukam gdzieś może znajdę jakiś tutorial. Płyny już zamowione+gąbki ale tych nie było z moim amortyzatorze +smar na uszczelniacze 30 minut temu, piter614 napisał: Sprężyna którą uniemożliwia dobicie amortyzatora Raczej utwardza go. Ściska sprężyne o kilka cm. I jeszcze od dołu lagi olejowej jest iglica i symbol króliczka/żółw ale ja przy majstrowaniu nie zauważyłem różnicy. Edytowane 23 Kwietnia 2019 przez Diagnosta
Kruk Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Mi się wydaje że to ze strony sprężyny ale poszukam . Proszę manual: https://www.sram.com/sites/default/files/techdocs/95-4310-745-000 2006 Tora Service Guide.pdf Między krokiem 21 a 22 widać że tą małą sprężynkę się daję na wierzch długiej sprężyny i dopiero zakrywa kapslem 1
Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 23 Kwietnia 2019 25 minut temu, Kruk napisał: Proszę manual: ALBO raczej na sam dół pod sprężynę: COIL U-TURN SPRING SERVICE (DOMAIN R, RC - TORA 289, 302) ZAUWAŻ STRONA 15: https://www.sram.com/sites/default/files/techdocs/2011-tora-technical-manual.pdf
Gość Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Tutaj masz rację wchodzi jako pierwsza
Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Nie demontowałem widelca i przechylałem cały rower celem opróżnienia lagi z oleju a siostra trzymała pojemnik na olej i niestety nie zauważyłem z której lagi wypadła.Ale najprawdopodobniej z tej w której już nie było sprężyny tej długiej ale została krótka i wypadła.
Gość Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 ciekaw czy bez nie nie był by miększy ?
Kruk Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Możliwe nie mniej na pewno by lagi się trochę bardziej wsunęły w golenie.
Diagnosta Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 23 Kwietnia 2019 (edytowane) 15 strona o takie właśnie coś mi chodziło: https://www.sram.com/sites/default/files/techdocs/2012_rockshox_spc_rev_c.pdf i tak w ogóle to szukam części numer 16 i 17 preload-w rozsądnej cenie...-ale sobie chyba siana dam i zrobię własny patent... PRZED: PO: Edytowane 24 Kwietnia 2019 przez Diagnosta Nie dam 25 dolary korpo.
Diagnosta Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Pytanko szybkie - oringi, smarować olejem czy mogę smarem Rock Shox Military grease-smar amortyzatorów?
Kruk Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Smar Military czyli pm 600 służy do komór powietrznych amora, tam gdzie uszczelka pracuje i potrzebuje ciągłej lepkości smaru. Na oringi które nie pracują. takie jak uszczelka górna od tłumika daje się smar butter Srama. 1
Diagnosta Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 25 Kwietnia 2019 (edytowane) A jesteś pewien? Cytat Najwyższej jakości smar przeznaczony do smarowania uszczelek i o-ringów w amortyzatorach i damperach, zarówno firmy Rock Shox, jak i innych producentów. Przeznaczony do smarowania uszczelek i o-ringów w amortyzatorach i damperach, zarówno firmy Rock Shox, jak i innych producentów. PM600 jest kleisty i posiada bardzo wysokie amortyzujące zdolności o wysokiej temperaturze rozpuszczania (260°C). Smar tworzy powłokę, która zapobiega kontaktowi elementów metalowych i zmniejsza temperaturę pracy. Jest wodoodporny i chroni przed korozją. Następca smaru Judy Butter w ofercie Rock Shox. poprawia żywotność wewnętrznych elementów eksploatacyjnych w widelcach i amortyzatorach odporny na działanie wody i chroni przed korozją przydatny w smarowaniu wszystkich podzespołów rowerowych waga: 20g Edytowane 25 Kwietnia 2019 przez Diagnosta
Gość Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Jak posmarujesz nic im się nie stanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się