Skocz do zawartości

Pedały platformowe +/- 100 zł


Maciek21

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam chyba najtańsze VP559 - dają radę, nic się z nimi złego nie dzieje.

Ciekawi mnie czy w tych dartmorach nie schodzą z czasem kolorki, ktoś ma doświadczenie?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 Do Dartmoora jakoś nie mam przekonania ,a te Candy to plastik?

9 godzin temu, slavoog napisał:

Ja mam chyba najtańsze VP559 - dają radę, nic się z nimi złego nie dzieje.


 

Te VP widziałem teraz nowe na OLX za 60zł :).

A co z tymi BBB (wysyłka chyba z czech 50zł + pedały 80) I Authorami APD-F13? bo kosztują 50zł ,są łatwo dostępne I opinie też nawet dobre.

Edit: chodzi mi o nylonowe authory ,a nie wersje Comp.

Edytowane przez Kozak2006
Odnośnik do komentarza

Hejka. Zastanawiam się nad platformami z pinami ale nie dla siebie tylko dla siostrzeńca. Chłopak niedługo będzie miał 11 lat ale dopiero 2 dni temu po raz pierwszy poczuł co to teren bo wujek (czyli ja) zabrał go na krótką przejażdżkę. I to na co zwróciłem uwagę to że nogi ześlizgują mu się z pedałów a na metalowe. Stąd myśl o czymś innym. Te z pinami jak patrzałem są dość duże a dzieciak niestety jest z tych małych. Są jakieś mniejsze rozmiary czy nie ma to znaczenia?

Odnośnik do komentarza

Platformy generalnie mają w okolicach 10x10cm. Jako pierwsze polecałbym coś nylonowego z "pinami" również nylonowymi a'la Candy + płaski but z twardą podeszwą o dobrej przyczepności. Ale nie daj się nabrać na łożyska maszynowe bo we wszystkich dartmoorach rzekomo maszynowych całą robotę odwala plastikowy ślizg, który wytrzymuje pół sezonu (no pod dzieciakiem pewnie dłużej).

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu kupiłem pedały platformowe z pinami Datrmoor Stream. Dorwałem je na promocji za 70zł. Z czystym sumieniem mogę je polecić, jak za tą cenę są naprawdę dobre. Z odpowiednim butem noga bardzo dobrze się trzyma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...