Skocz do zawartości

Dirt/street/stunt do około 2999 zł.


Sgro

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.02.2018 o 19:46, PawelWro napisał:

Dziękuję wszystkim za sugestie i odpowiedzi. Kupiłem Gravel Marin Four Corners M :)

Jak sprawuje się rower? Sam chciałem zakupić coś z prostą kierownicą z możliwością założenia szerszych opon, ale cube za sl road żąda 3700 a za claris 3000. Więc taki marin wypada już ok. Obawiam się nieco stali, bo nie mam, a raczej mam szczęście do rdzy - zawsze ją złapię (mowa o aucie, chyba drogi sypią czarnobylską solą). Sam poluję na M, więc jak z komfortem przy Twoim wzroście?

Odnośnik do komentarza

A początkujących obowiązuje jakaś lżejsza grawitacja ?
Pytanie podobne do tego
- prosze Pana ten telewizor kosztuje 1500 zł i odbiera 100 kanałów
- a jak obiecam że będzie oglądał tylko 5 to będzie taniej ?

Nie ma cudów. Zobacz ile kosztują podzespoły do takich rowerów. Potrzebujesz jakiegoś Horneta czy czegoś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zibi_j1 napisał:

A początkujących obowiązuje jakaś lżejsza grawitacja ?

Najlepszy tekst dzisiaj ❤️

Godzinę temu, zibi_j1 napisał:

- prosze Pana ten telewizor kosztuje 1500 zł i odbiera 100 kanałów
- a jak obiecam że będzie oglądał tylko 5 to będzie taniej ?

To tak nie działa, musisz wyjąć HDMI ;)

 

Godzinę temu, evenement133 napisał:

Nawet dla poczatkujacego taki rower sie nie nada?

Wiesz, nadać się nada albo nie. Nic się nie stanie to ok, ale jak pęknie? Taki rower to loteria. Ja domyślam się, że jeżeli coś by się stało to nie będziesz miał do nas pretensji, ale połamiesz zęby to nowe idą w tysiącach. I ja jestem tego przykładem. Lepiej dołożyć do roweru, a nowe zęby sprawisz sobie na starość ;) 

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam problem z znalezieniem nowego roweru do dirtu do 2000zł ,który byłby dostępny. Nic nie mogę znaleźć. Tylko ten ale jest niedostępny http://roweryokey.pl/dartmoor-rower-gamer-intro-26-2018.html .

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam, stoję przed wyborem składania dirta - trochę z nówek części, a trochę używek - lub kupnem używki gotowego. Budżet jaki mogę przeznaczyć to 3000-3500 złotych. Czy za taką kasę mogę już pokusić się o złożenie jakiegoś fajnego bajka? Może jednak lepszym pomysłem będzie gotowy? Napiszcie co o tym myślicie. Z góry dzięki!

Edytowane przez Skrokuu
Literówka
Odnośnik do komentarza

Z roweru jestem bardzo zadowolony.Co prawda udało już mi się obtłuc ramę od Ulocka ale to wina dziwnego zapięcia.Rdzy jak na razie nie widać ;) Przy moim wzroście M jest idealna, była dobierana do przekroku

 

Odnośnik do komentarza

A jakie koła bierzesz pod uwage? Mam na sprzedaż Dartmoor Two4Player na kołach 24'. Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz wiadomość.
Nowego roweru w tym budżecie raczej nie kupisz. Taki Dartmoor Gamer Intro zaczyna się od 2450zł.

IMG_20180912_155347.jpg
Odnośnik do komentarza

Cześć. Słabo znam się na rowerach więc pytam się was o radę. Czy takie oto części będą do siebie pasowały bo ja się nie znam i który amortyzator lepszy.  # RockShox Pike DJ czy FOX Factory Series 36 FLOAT 831 26' i czy też będą pasowały do reszty. i jakbyście mogli np jakieś tańsze zamienniki bo no trochę i tak będę na to zbierał. Mostek, siodełko, sztyce, kierownice mam ale reszty nwm jak dobrać i jaki support do tego?

rama # NS Bikes Decade

hamulec # SRAM level t

tarcza # Cloud Perform Tarcza hamulcowa DR-10FA

piasta t # NS Bikes Rotary Singlespeed

piasta p #NS Bikes Rotary 15 Disc

obręcze # ns fundamental 26" 32h

szprychy # Dartmoor Szprychy złote

 nyple # Sapim Nyple mosiężne Polyax

łańcuch # Octane One Łańcuch Single

stery # NS Bikes Stery Integrated Taper IS42/IS52 

korba # Truvativ Mechanizm korbowy Descendant 6K Eagle

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajnie będzie wyglądał

Gdybyś zamawiał np na rowerowym.com złożą ci koło za dodatkową opłatą chyba z 40 zł

Potrzebujesz wkład suportu presfit polecam ninja token lub inny z wkładem metalowym nie kupuj teflonowego może przy dircie nie wytrzymać

Odnośnik do komentarza

Przepraszam mój błąd czytałem o korbie którą chcesz i sugerowałem się presfitem jednak w ramie masz mufe z gwintem  więc potrzeba inny suport np https://katalog.bikeboard.pl/produkt,2012,osie-suportu,4199

lub

https://www.sbike.pl/czesci-mtb-trekkingowe-suporty-suport-sram-truvativ-gxp-team-cups-o_l_199_169.html

Ten jest dedykowany do twojej korby

Pewnie rower tak będziesz składał przez zimę?

Jak będę miał chwile może podlinkuje ci coś tańszego lub napisz do mnie priv co tam byś chciał spytam się znajomego może jakiś rabat będzie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...