w0jta5

Pasmo rowerowe Olbrzymy - Singletrack Jelenia Góra/Przesieka/Borowice

Rekomendowane odpowiedzi

trialnet

Kolega Ares lekceważąco raczył skrobnąć:

"I jeszcze doszły te elektryczne wynalazki...  "

Nie elektryczne wynalazki, a rowery e-MTB. Radzę uprzejmie zgłębić temat , a najlepiej wypożyczyć takiego fulla e-MTB i przejechać się.  Nic nie poradzisz, taka jest przyszłość rowerowa.

Jak ci przeszkadza wspomaganie i ułatwianie podjazdów to może zlikwiduj przerzutkę w swoim sprzęcie, będziesz miał trudniej .

P.S.

W miejscowości Modrzewie k/Wlenia jest wypożyczalnia rowerów e-MTB z pełnym zawieszeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ares
50 minut temu, trialnet napisał:

Kolega Ares lekceważąco raczył skrobnąć:

"I jeszcze doszły te elektryczne wynalazki...  "

Nie elektryczne wynalazki, a rowery e-MTB. Radzę uprzejmie zgłębić temat , a najlepiej wypożyczyć takiego fulla e-MTB i przejechać się.  Nic nie poradzisz, taka jest przyszłość rowerowa.

Jak ci przeszkadza wspomaganie i ułatwianie podjazdów to może zlikwiduj przerzutkę w swoim sprzęcie, będziesz miał trudniej .

Miałeś zły dzień czy tak po prostu wyszło? Mylisz pojęcia. Przyszłość jest taka, że w wiele takich miejsc kolego elektrykiem na legalu nie wjedziesz. To od operatora będzie zależeć czy dostaniesz zgodę a jak ją złamiesz a ja Cię zobaczę to baardzo szybko będziesz wracał w dół. To działa też w drugą stronę czyli na trasy dla elektryków nie wjeżdzają tradycyjne rowery. Zadaj sobie pytanie czemu tak jest w wielu miejscówkach za Oceanem czy krajach Alpejskich. U Czechów na razie są nie mile widziane. W Szwecji w ogóle jest tym tak małe zainteresowanie, że były kłopoty z legalem w tamtejszych lasach. Zmartwię Cię jeszcze bardziej, że po wyczynach w Gorcach tamtejsze służby parku rozważają znaki z przekreślonym e-MTB. I znowu grożba byśmy się czasem nie spotkali bo już dalej bez mandatu nie pojedziesz. Więc to od Was użytkowników wszystko zależy. Dalsza polemika przy takim zacietrzewieniu mija się z celem. I nie pisz co mam zrobić bo jeżdziłęm na tym na czym Ty na pewno nie. Taka drobna uszczypliwość na koniec. A przeszkadza mi takie właśnie podejście do tematu gdzie na prawdę szykują się dla was spore zakazy na niektórych szlakach a "wyżej sr..cie niż d..ę macie".  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piter614

Tak na e-mtb by nikogo nie urazić jest zakaz np w czeskim parku Rychebskie Ścieżki
Można tam poruszać się tylko zwykłym rowerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karpiu

I jak wrażenia z Kaczawskich singli. Ja jutro mam zamiar pojechać do Wojcieszów przez wojanow i przejechać się tym widokowym singlem w Wojcieszowie. Jak warunki w lesie, jest jeszcze bardzo mokro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karpiu

Czy są już dostępne jakieś dokładne mapki tras?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi