Skocz do zawartości

Koszyk na bidon Elite Cannibal


Maggot743

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Czy ktoś z użytkowników forum korzysta z nowych koszyków Elite Cannibal i mógłby wyrazić swoją opinię? 

Obecnie korzystam z Elite Custom Race Plus i jestem bardzo zadowolony ale potrzebuję drugiego kompletu a te bardzo mi się podobają. 

 

9EB0D1C9-29E7-4F32-A581-1C96B7F6ADAC.jpeg
Odnośnik do komentarza

Mnie nie przekonał i leży w szafie, ale mnie ogólnie te gumki w elite wnerwiają. Dla mnie przez nie za ciężko się wkłada i wyciąga bidony.

Zdecydowane wolę rozwiązanie tacxa i jego koszyki, teraz używam modelu deva

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Ja używam dwóch koszyków Elite Cannibal XC, tyle że tych starszych, i jest ok, ale nie powiem, żebym był jakiś mega zadowolony. To samo co @Stryjek - widocznie w nowych kanibalach też nie dopracowali gumek, bo trzymają jak głupie. Ciężko wsadzić bidon, jeszcze ciężej wyjąć nie szarpiąc się kosztem utrzymania balansu. 

Do MTB te kosze może i to dobry produkt - gumki naprawdę mocno trzymają i ciężko zgubić bidon, pewnie nawet na najgorszych wertepach. Do szosy są zdecydowanie za mocne.

Odnośnik do komentarza

Dobre koszyki. Mam w rowerze górskim i jestem zadowolony - główne dzięki możliwości szybkiego wyciągania bidonu bokiem - rama ma duży slopping i zwykłe koszyki były problematyczne.

Edytowane przez jaro0011
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...