Skocz do zawartości

Atech bs20


Nitrace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przymierzam się do kupna licznika zainteresował mnie atech  bs20 z kadencja. Miał ktoś z takim styczność ? Czy jest w miarek ok. Dopiero zaczynam jeździć i nie chce wydawać za dużo na licznik 

Edytowane przez Nitrace
Odnośnik do komentarza

Ciężko o informacje na temat liczników atech. Sam kiedyś widziałem ofertę wręcz rewelacyjną do ilości funkcji jakie licznik posiadał ale właśnie brak informacji o nim zdecydował że nie zaryzykowałem. Nie pamiętam już jaki to był model ale jedyne co znalazłem to że lampka na kierownicy zakłócała wskazania (licznim bezprzewodowy bez kodowania).
Jak się zdecydujesz to pisz bo jestem ciekaw co to warte.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Licznik ATEch ... chinszczyzna jak kazdy inny - kellys, sungding, z lidla czy profex. Tylko polski dystrybutor ATECH wymyślił ze chce model z kadencją to mu zrobili. Jak taki licznik mierzy? Nie bardzo dokładnie - interwał co ok. 2 sekundy, zżera baterie szybko i nie ma kodowanego sygnału. Nie podłączysz do androida czy pc żeby mieć dane do analizy. Generalnie taniutka zabawka nie dla ludzi którzy myślą o w miarę poważnym treningu na rowerze. Z reklamacjami też różnie bywa. Nie polecam

 

PS. Jakbym potrzebował taniej kadencji to już wolę jakiś czujnik na bluetooth do smartfona i jakąś apkę np. Runstatic.

 

 

Edytowane przez Michał 49
Dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2018 o 07:46, Michał 49 napisał:

 

PS. Jakbym potrzebował taniej kadencji to już wolę jakiś czujnik na bluetooth do smartfona i jakąś apkę np. Runstatic.

 

 

Hej, możesz podać przykłady takich czujników które się łącza bezpośrednio do apek?

Edytowane przez marwooj
Odnośnik do komentarza

Hej. Zakupiłem  kilka miesięcy temu. Prędkość mierzy ok. Temperatura - przekłamuje - brak poprawki na słońce, ale co najważniejsze ma kadencję.

Generalnie kupiłem go z powodu kadencji. Totalna fikcja. Działa jak chce ale w 90% czasu nie działa. Minimum 20 razy wyjechałem z nim na 70-90km  z różnym ustawieniem magnesu i czujnika względem siebie. Chwyta sygnał co kilkanaście minut na kilka sekund w takich ustawieniach gdzie "na sucho" (na stojaku) działał OK 

Czy zna ktoś model jakiegoś przewodowego  licznika z kadencją ? Już 2 razy sparzyłem się na licznikach bezprzewodowych, że już w to nie wierzę. co przewód to przewód

Pawel

Odnośnik do komentarza

Możecie mi powiedzieć czy ten licznik można zamontować w każdego rodzaju rowerach?? Pytam ponieważ zakupiłem licznik atech bs20 i co się okazuje przy montażu że nie pasuje... W instrukcji jest napisane że odległość między sensorem zamontowanym na przednim widelcu A inicjatorem który jest na feldze powinna być nie większą niż 2mm... zamontowalem w swoim rowerze  Wheeler protron 400 mtb  i okazuje się że odległość wynosi około 4 cm i nie łapie czujnika. Pisze do gościa i mówię mu że uważam że jest to licznik przeznaczony do rowerów typu kolarka i do mojego nie pasuje i że szkoda że na swojej aukcji nie zamiesciliscie informacji o typach rowerów dla których jest przeznaczony ten licznik... Najgorsze że twardo się że mną kłóci i twierdzi że lucznik pasuje do wszystkich rowerów... Możecie mi pomóc bo sam już nie wiem co mam myśleć... Nie wiem czy źle go montuje czy co... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...