Skocz do zawartości

Pedały SPD PD-M520 + nakładki SM-PD22


Flesz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :) Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka ze sklepu internetowego. Jako że obsługa sklepu chcąc zmieścić wszystko w jednym kartonie część części powyciągała z oryginalnych opakowań. Między innymi pedały SPD PD-M520 były zapakowane tylko w woreczki shimano ale miały już zamontowane nakładki platformowe SM-PD22. I stąd moje pytanie czy są one od razu w komplecie czy dostałem gratis-a od sklepu? Pytam z ciekawości, bo i tak jestem mega zadowolony bo się nie spodziewałem :D

IMG_0001.JPG
  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wojtek_S napisał:

Czasem są w komplecie

Też przeszło mi to przez głowę, zwłaszcza że jak przed chwilą sprawdzałem to nie mają w ofercie samych nakładek. W takim bądź razie miałem farta :)

Odnośnik do komentarza

Te nakładki parę złotych kosztują, może dodali w gratisie :) nie zmienia to faktu, że są trochę małe i trochę niewygodnie się na nich trzyma stopy.
Nie zmienia to również faktu, że ja zamawiając nowy sprzęt trochę bym się wpienił, że nie jest w oryginalnym opakowaniu :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, scarecrow napisał:

Te nakładki parę złotych kosztują, może dodali w gratisie :)

Nie tak parę złotych, bo gdy je kupowałem, aby mieć z dwóch stron to gdzieś ze 40 zł musiałem zapłacić. W moim przypadku gdy kupowałem pedały (już nie pamiętam, jaki model) to miałem je w zestawie, zapakowane fabrycznie. Gdy przesiadałem się na właśnie M520 to już nakładek nie było. Nie wiem od czego to jest zależne. Może są dwa warianty dostępne w sprzedaży.

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Karolson napisał:

A z jakiego sklepu zamawiałeś

Wszystko kupowałem tutaj http://www.chainreactioncycles.com/it/it

Praktycznie wszystko z wyprzedaży

2 godziny temu, Wojtek_S napisał:

Same nakładki też są w sprzedaży, może akurat nie tam gdzie kupiłeś pedały, ale są

To też już sprawdziłem i koszt to około 40 zł, tym bardziej mnie cieszy że już mam w zestawie. W tym sezonie są już wkręcone do "Złomka" i mają posłużyć do nauki jazdy w blokach. W przyszłym tyg jadę po buty a że Złomek to rower do wszystkiego i często robię nim szybkie wypady na miasto więc nakładki jak najbardziej się przydadzą.

 

2 godziny temu, scarecrow napisał:

Nie zmienia to również faktu, że ja zamawiając nowy sprzęt trochę bym się wpienił, że nie jest w oryginalnym opakowaniu

Mi akurat nie stanowi to problemu, wkurzył bym się jakby towar był zniszczony albo by czegoś brakowało a w tym przypadku dostałem więcej. A co do opakowania to już by leżało w śmieciach więc.....

Dzięki wszystkim za wypowiedzi :)

Edytowane przez Flesz
  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Flesz napisał:

Mi akurat nie stanowi to problemu, wkurzył bym się jakby towar był zniszczony albo by czegoś brakowało a w tym przypadku dostałem więcej. A co do opakowania to już by leżało w śmieciach więc.....

No ja to rozumiem, mam po prostu taką "fobię", że lubię sam wszystko rozpieczętowywać (unboxowywać) takie nowiuśkie, świerzuśkie, mniam mniam ;)

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Dnia 24.04.2017 o 20:29, Flesz napisał:

Witam serdecznie :) Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka ze sklepu internetowego. Jako że obsługa sklepu chcąc zmieścić wszystko w jednym kartonie część części powyciągała z oryginalnych opakowań. Między innymi pedały SPD PD-M520 były zapakowane tylko w woreczki shimano ale miały już zamontowane nakładki platformowe SM-PD22. I stąd moje pytanie czy są one od razu w komplecie czy dostałem gratis-a od sklepu? Pytam z ciekawości, bo i tak jestem mega zadowolony bo się nie spodziewałem :D

IMG_0001.JPG

 

Dostałeś gratis :) Swoja drogą zanim upatrzyłem swoje buty SPD jeździłem jakiś czas właśnie w takiej konfiguracji jak na zdjęciu. Platformy nie są zbyt duże, ale dają możliwość "w miarę" komfortowej jazdy w normalnych butach. Fajnie że taka alternatywa jest, a że masz ją w komplecie. Cóż, może komuś kiedyś się przyda :) 

Odnośnik do komentarza

Też miałem je w zestawie, ale ich użyteczność w moim przypadku była znikoma.

Sprzedałem je od razu.

P.S. Żaden but niestety się na nich nie trzymał, więc trochę słabo się jeździło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...