Power V2

U lock do 100zł i alarm.

Rekomendowane odpowiedzi

Power V2

Witam.

Poszukuje jakiegoś U-Locka w miare lekkiego do roweru w cenie do 100zł i jakiegoś głośnego alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GBike
2 godziny temu, Power V2 napisał:

Witam.

Poszukuje jakiegoś U-Locka w miare lekkiego do roweru w cenie do 100zł 

U-Lock z racji swojej konstrukcji to niezbyt skuteczne zabezpieczenie. Na YouTube jest kilku testerów zabezpieczeń. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Power V2

To co jest skuteczne?

Nie ma 100% skutecznego zabezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nurek_
7 godzin temu, GBike napisał:

U-Lock z racji swojej konstrukcji to niezbyt skuteczne zabezpieczenie. Na YouTube jest kilku testerów zabezpieczeń. 

Wydaje mi się że wręcz przeciwnie. U-locki to najlepsze zabezpieczenie. Inna sprawa czy za 100 da się znaleźć dobrego u-locka

1 minutę temu, Power V2 napisał:

Nie ma 100% skutecznego zabezpieczenia.

Zgadza się, wszystko da się obejść. Ale czy jest trudniej, tym większe prawdopodobieństwo że złodziej się zniechęci i pójdzie szukać innego roweru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kadusia

ja kupilem niedawno OnGuard Pitbull mini za 100zł na CentrumRowerowe. waga 1100g chyba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
trollu

ja jak wybierałem zabezpieczenie to postawiłem na łańcuch. U-lock to jedne z najlepszych zabezpieczeń, na równi z dobrym łańcuchem z tym, że łańcuch jest nieco wygodniejszy i bardziej uniwersalny. Poszukaj jakiegoś abusa, czasami warto dorzucić parę dyszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Power V2

Co lepiej kupić Onguard Brute STD 8001 czy Onguard Pitbull 8005.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Power V2

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
avertos
W dniu 17.09.2018 o 20:09, Power V2 napisał:

Temat do zamknięcia.

to moze powiedz co wybrales a nie ze juz do zamkniecia. sam jestem ciekawy bo tez mam podobny problem, ten pitblu z uwagi na linke by mi sie przydal, bo rower ktory mam nie obejmie ulock tzn koło + rama, potrzebny by był duzo wiekszy  ulock onguard lub dodatkowe stalowe linki... tylko tez chcialbym wiedziec te ten pitbut przezyje deszcz bo bede go zostawiał na ogródku pracowniczym i jak przyjade rowerem to dopiero z niego korzystal

Edytowane przez avertos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi