Skocz do zawartości

Bryton Rider 310


Papynsky

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę błędne informacje podaliście na poprzedniej stronie , licznik nie zgrywa treningu do żadnego pliku za to jak połączycie go ze stravą, to ze stravy można zgrać GPX. Dodać do strony brytona można tylko plik fit .zdaje się że garmin ma taki format (Dodawałem TCX chcąc zobaczyć czy działa i niestety pokazuje błąd  )

Edytowane przez Dario
Odnośnik do komentarza

Przerzucanie aktywności z licznika do aplikacji jest proste i intuicyjne. 

1) Ściągamy aplikacje "Bryton mobile app"  ze sklepu play.

2) Tworzymy konto w aplikacji (wystarczy mail i hasło). 

3) Parujemy licznik z telefonem. Po odnalezieniu się urządzeń w protokole bluetooth trzeba wpisać w aplikacji 16 cyfrowy kod znajdujący się na tylnej obudowie brytona lub użyć kodu QR wyświetlanego w liczniku.

Wspomniany problem, wymieniony w pierwszym poście z jednym z telefonów nie występuje z poziomu aplikacji. Tutaj telefon odnajduje licznik bez problemu.

4) Teraz możemy uploadować nasze aktywności z licznika na telefon.

 

Tutaj przykład (wiem, jakość nie powala). Przesłanie dwóch aktywności zajęło jakieś 20-30sekund. 

 

IMG_20180914_173951_HDR.jpg
Odnośnik do komentarza

A ja mam pierwszy poblem. Za cholere nie moge sparować 310 z nowym telefonem. BT w smartfonie go widzi, ale nie paruje. Aplikacja caly czas pokazuje, zebym wlaczyl opcje parowania w liczniku, mimo ze jest wlaczona. Ze starym telefonem paruje sie bez problemu.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie liczyłbym na to, przynajmniej nie po przeczytaniu komci na ich fb. Sam zresztą też pisałem, bez odpowiedzi. Według mnie to nic innego jak urok BT - 99% sprzętu działa a kolega tak jakby wygrał w totka :). Mam to samo z opaską HR - z moim telem po BT się nie łączy (po ant+ tak) a z innymi nie mam problemów. Drobnym pocieszeniem niech będzie to, że jest to kwestia programowa i jakaś łatka może to załatwić. Lub zmiana softu na LG.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie,jak zmieniać ilość pól na ekranie. Bo program Brytona na pc widzi licznik,ale nie da się użyć kafelka do ustawień licznika. BT na LG V30 nie działa. Chyba LG coś pokichało w swoim oprogramowaniu,bo na starym tablecie firmy na H śmiga 👍

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

jestem tutaj nowy tak wiec Dzień Dobry wszystkim.

zastanawiam się na bryton-em 310 . probowałem kupic juz na allgro bo jest kilka sztuk proponowanych ale za każdym razem ktos mnie przelicytował kilka sekund przed koncem aukcji. :) myślałem o zakupie na Ali ale widze ze w bikestacja.pl jest taki licznik o 100zł dożej niż na Ali. 

zastanawiam się czy nie lepiej kupić u ich i mieć gwarancje 24mies. oraz ostawe w kilka dni.

jest ktoś kto kupowałem w ww sklepie z Bolesławca? z góry dzieki za odp. pozdr

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.10.2018 o 20:41, PeKa napisał:

Nowy telefon, wiec nowa apka. Na starych wersjach to samo. W komentarzach apki w G Play pojawil sie glos, ze komus także z LG G6 nie paruje. Klops!

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Dziś przez przypadek wpadłem na możliwość sparowania mojego lg v30 z brytonem. Trzeba w telefonie włączyć dodatkowo oprócz BT gps(lokalizacja). Nie mam pojęcia jakie to ma znaczenie,ale wtedy działa i się paruje😁

Edytowane przez Franki201
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

A próbowałeś łączyć czujniki z komputerem w jakiś sposób?

Bo zastanawiam się czy jeżeli w laptopie mam moduł bluetooth,a czujniki są BT/ANT+ ,to czy muszę mieć antenę ant do laptopa czy wystarczy połączenie przez bluetooth.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...