Skocz do zawartości

Kierownica MTB rdzeń ALU


mk77

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kierownicy do MTB z aluminiowym rdzeniem i powłoką węglową - z uwagi na wygląd :)

Rower na ramie 17" i kołach 26"

Co polecicie w budżecie tak do około 200zł ? No chyba że jakaś dobra karbonowa ale do 300zł ?

Odnośnik do komentarza

Wygląd? Oklej folią. Tym bardziej w kontekście trendu na karbon UD i odejścia do lamusa 3K, który szeroko jedynie w tanich chińczykach znajdziesz.. W okolicy 300zł masz np. Accent Execute Carbon. Ale ta kierownica wygląda po prostu jak każda inna kierownica. Więc jeśli chodzi jedynie o wygląd, lepiej można wykorzystać te 300zł.

Edytowane przez Fenthin
Odnośnik do komentarza

Ja mam u siebie w Meridzie taką kierownicę. Po połamaniu karbonowej Easton, przerzuciłam się na aluminiową z pokryciem karbonowym, żeby mi do reszty wizualnie pasowało, ale żeby jednak była to kierownica aluminiowa. Podobnie mam z mostkiem - rdzeń aluminiowy, a pokrycie karbonowe.

Jaki masz mostek? 25,4 czy 31,8mm?

Jeśli chodzi o łamaną, to miałam taką:

https://allegro.pl/kierownica-karbon-carbon-pro-xc-25-4mm-172g-i7512537130.html

A obecnie jeżdżę na prostej BBB Fibertop BHB-14, ale widzę, że ciężko ją obecnie kupić.

Odnośnik do komentarza

Kierownicę którą obecnie mam to UNO GRADE 3.0 / RISER / 31.8MM i szeroka na 640mm

W sumie dobrze mi się jeździ na niej ale jest strasznie podrapana i ogólnie zniszczona i po prostu czas na nową :)

W sumie mostek mógłbym też wymienić, obecny to UNO GRADE 2.0 / 31.8MM x 100 i 7stopni.

Odnośnik do komentarza

A co powiecie na temat takiego zestawu z Chin

aliexpress.com

 

No to zamówiłem. Mam nadzieję że będzie to w miarę solidne aby kolejnym zamówieniem nie była wizyta u dentysty :D lub co gorsza jak sztyca strzeli 😱

Edytowane przez mk77
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...