Fimala Opublikowano 16 Sierpnia 2018 Opublikowano 16 Sierpnia 2018 Hej, Mam problem z wypadającym, prawym kapslem łożyska piasty Shimano HB-FM35. Ponowne umieszczenie kapsla na miejscu zbytnio nie pomaga. Chciałbym uniknąć wymiany koła na nowe. Co proponujecie zrobic w tej sytuacji?
Heboket Opublikowano 16 Sierpnia 2018 Opublikowano 16 Sierpnia 2018 O jaki kapsel chodzi? Daj zdjęcie 😉
Fimala Opublikowano 16 Sierpnia 2018 Autor Opublikowano 16 Sierpnia 2018 @Heboket chodzi o kapsel który zasłania łożysko. Oznaczony strzałka :D
Franz Mauer Opublikowano 16 Sierpnia 2018 Opublikowano 16 Sierpnia 2018 Kup Carbogrip od Mariposa i przed ponownym umieszczeniem kapsla przesmaruj powierzchnie styku z piastą. Przed aplikacją oczyść powierzchnię. Powinno pomóc,bo carbogrip stosuje się do sztyc karbonowych i aluminiowych, aby się nie obsuwały. Aaaaaaa.. i przede wszystkim - rzuć okiem cyz czasem podczas wcześniejszego wciskania, gdzieś dekielek się nie podgiął...?
Krzaq Opublikowano 31 Marca 2019 Opublikowano 31 Marca 2019 W dniu 16.08.2018 o 09:36, Fimala napisał: Hej, Mam problem z wypadającym, prawym kapslem łożyska piasty W dniu 16.08.2018 o 10:20, Franz Mauer napisał: Kup Carbogrip od Mariposa Udało się naprawić bo mam podobny problem w szosie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się