Skocz do zawartości

Garmin Edge 520 i czujnik kadencji Deca

nean

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam problem aby sparować czujnik prędkości/kadencji który dostałem kiedyś w prezencie.
Czujnik niestety btwin (bluetooth smart), niestety bo garmin niechce mi go wyszukać mimo włączonego bluetooth.
Ma może ktoś jakiś pomysł jak go połączyć i czy wgl jest taka możliwość?

Remigiusz Banach
22 godziny temu, nean napisał:

Cześć,

mam problem aby sparować czujnik prędkości/kadencji który dostałem kiedyś w prezencie.
Czujnik niestety btwin (bluetooth smart), niestety bo garmin niechce mi go wyszukać mimo włączonego bluetooth.
Ma może ktoś jakiś pomysł jak go połączyć i czy wgl jest taka możliwość?

Rozumiem, że chodzi o ten czujnik: Czujnik prędkości i kadencji Bluetooth Smart B'TWIN

Opisz w jaki sposób próbujesz podłączyć ten czujnik do Garmina.

Tak chodzi o ten czujnik.

Probuje go sparowac poprzez wybranie w garminie opcji wyszukania czujnika predkosci i kadencji (probowalem tez 1. opcji tj. Dowolny czujnik) po czym krecilem korba zgodnie z poleceniem garmina.

Probowalem tez poprzez przytrzymanie tego przycisku na samym czujniku.  Niestety po ok minucie oczekiwania odpuszczalem.  Wykonalem z 10 prob.

Ten czujnik jest niestety niekompatybilny z Garminem.

ANT+ a BT Smart to zupełnie co innego.

Potrzebujesz czujnika z protokołem ANT+ .

Edytowane przez Rafał OneGear
Remigiusz Banach
4 godziny temu, nean napisał:

Jaki konkretnie niezbyt drogi czujnik polecacie w takim razie (kompatybilny z garminem)

Poniżej masz kompletną listę kompatybilnych urządzeń w technologii ANT+, które współpracują z Garminem Edge 520. Poszukaj na liście czujniki które Cię interesują - masz tam rodzaj czujników oraz producenta, a później "wujaszek google" i szukać sklepu gdzie będzie można go najtaniej zakupić :)

Garmin Edge 520 - produkty kompatybilne