JacekD40

Nie żyje Michele Scarponi

Rekomendowane odpowiedzi

JacekD40

Jeszcze wczoraj cieszył się życiem, walcząc na trasie Tour of the Alps i wybiegał planami ku Giro d'Italia. Michele Scarponi zmarł dziś rano, w wieku 37 lat.

Uważajmy koledzy i koleżanki na treningach.

18033328_769594506551769_3132003970293836661_n.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
scarecrow

Wielka szkoda...

My możemy uważać na treningach, ale na pędzący samochód możemy nie mieć wpływu :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kavoo

Kompletnie niepotrzebna śmierć, znana mi w dodatku z autopsji. Jeśli jest na forum ktoś, kto ciśnie triathlon i startował w Castle Triathlon Malbork im. Bartka Kubickiego, to być może zna temat - Bartek zginął w podobnych okolicznościach podczas treningu kolarskiego w podwarszawskich Babicach w 2009 roku. Był moim instruktorem spinningu w Holmes Place (wówczas jeszcze Shape).

Żeby jeszcze tego było mało - akurat dziś jest 8. rocznica śmierci Bartka...

Pokręcą sobie razem korbą... gdziekolwiek teraz są.

bartek_scarponi.thumb.jpg.30d4eae18087e0e3e86c9fc554935faa.jpg

PS.
Trochę to słabe, że o sprawach związanych ze sportem (zwłaszcza takich) trzeba rozmawiać w dziale "Luźne pogaduchy", bo na forum rowerowym nie ma działu poświęconego kolarstwu. Ale najwyraźniej forum jest skierowane do weekendowych, rekreacyjnych rowerzystów... coś jak forum dla gitarzystów, którzy muzyki nie słuchają. Ale ja już nic więcej na ten temat nie mówię...

Moderowany przez Admin:

Tak, forum jest skierowane również do weekendowych, rekreacyjnych rowerzystów. Proszę nie robić wstawek odbiegających od tematu. Uwagi dot. forum możesz zgłaszać w odpowiednim dziale.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Dnia Saturday, April 22, 2017 o 13:18, kavoo napisał:

Ale najwyraźniej forum jest skierowane do weekendowych, rekreacyjnych rowerzystów... coś jak forum dla gitarzystów, którzy muzyki nie słuchają. Ale ja już nic więcej na ten temat nie mówię...

Rozumiem Twoje emocje, ale to chyba nie powód do krytykowania ludzi, którzy tworzą to miejsce, nawet jeśli tylko w weekend znajdują czas na rower. Trochę pokory kolego. Kiedyś też byłeś w tym samym miejscu, od którego my zaczynamy. Swoją arogancką postawą psujesz atmosferę koleżeństwa jaka tu panuje. 

Wyrazy współczucia z powodu tragicznej śmierci Twojego instruktora.

Edytowane przez Beata K

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
de Villars

Jestem w ciężkim szoku. Dopiero co oglądałem Go na Tour of the Alps, wygrywał etap, a teraz nie żyje. Trudno się z tym pogodzić...  

[*]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łabędź
13 godzin temu, de Villars napisał:

Wszystko przez to że ten !@#$%^&* oglądał sobie filmik na smartfonie. Nie mogę w to uwierzyć...

Nie do wiary, ręce opadają. Mam nadzieję, że sąd dowali mu skrajnie surowy wymiar kary, choćby dla przykładu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta