Skocz do zawartości

MTB do około 2000 - 2999zł


Sf4nzik
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez WSPARCIE,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję roweru do 3000 zł do jazdy po lasach rekreacyjnie i możliwe w przyszłości maratony. Chciałbym aby zostały spełnione dwa wymagania (lecz nie muszą). Korba z zintegrowaną osią i amortyzator powietrzy. Oczywiście Rower 29 cali chyba że będzie jakiś bardzo opłacalny model 27.5cala. Wiem że ciężko do tej ceny spełnić te wymagania ale może ktoś coś znajdzie. Dzięki 

Odnośnik do komentarza

Kellys ma model TNT90, który na zintegrowaną oś i amortyzator powietrzny. Rower kosztuje 3299zł w linku poniżej masz pełną specyfikację i możliwość zakupu w ratach 0%

rower-kellys-tnt-90-2017-transport-i-prz

Jak raty wchodzą w grę, to polecam Kellys GATE 30, ponieważ ma napęd 2x10, powietrzny amortyzator RockShox Recon, korbę ze zintegrowaną osią, sztywne osie w piastach. Rower kosztuje 3999zł

rower-kellys-gate-30-2017-7-dni-w-hotelu

https://salon-rowerowy.pl/hardtail-29/7667-rower-kellys-tnt-90-2017-transport-i-przeglad-gratis-7-dni-w-hotelu-gratis-losowanie.html?search_query=tnt+90&results=9

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Warto zerkać na wyprzedaże rocznika jak to w motoryzacji ładnie określają czyli rowery z roku 2016 bo często można trafić w fajnej cenie. Zerknąłbym też na Meride ponieważ to chyba jedna z tańszych a zarazem zaufanych firm :)

tu akurat 2017 ale z 2016 jak się znajdzie to parę stówek taniej :)
http://www.bikeatelier.pl/rowery/rowery-gorskie-29/rower-merida-big-nine-300-2017-czarny

coś na 27,5
http://www.bikeatelier.pl/rowery/rowery-gorskie-27-5/rower-merida-big-seven-500-2016-czarny

http://www.bikeatelier.pl/rowery/rowery-gorskie-27-5/r-cube-attention-sl-27-5-grey-n-flashred-2016
 

  • Pomógł 2
Odnośnik do komentarza

Ja posiadam wspomnianego wyżej przez Robert NT Cube Analog 2017. Co do minusów, największy to korba na kwadrat. Raz mi się rozkręciła podczas jazdy i musiałem przez godzinę z buta dymać razem z rowerem. A co do widelca to według mnie Rock Shox XC 30 TK Coil spisuje się w terenie leśnym bardzo przyjemnie i również patrzyłem za powietrznym natomiast jestem z niego bardzo zadowolony. Cena: 3099. Przy zakupie w sklepie dostałem w gratisie zabezpieczenie o wartości ponad 200PLN.

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Za 2650 zł kupisz np. Rometa Mustang 29 1.0 z 2017 roku o specyfikacji

koła     29
rama     alu 6061 X-lite
rozmiar     15" / 17" / 19" / 21"
widelec     SR Suntour Raidon-XC RL 29 100 mm
napęd     30
manetki tył, przód     Shimano Deore SL-M610 10 speed / Shimano Deore SL-M610 3 speed
przerzutka tył, przód     Shimano Deore M610 / Shimano Deore M611
mechanizm korbowy     Shimano Deore M523 40 / 30 / 22 175 mm
hamulec tył, przód     Shimano M396 / Shimano M396
tarcza hamulcowa tył, przód     Shimano SM-RT30 160 mm / Shimano SM-RT30 180 mm
opony     Michelin Country Grip’R 29×2,1
obręcze     Alexrims MD17
piasta tył, przód     Shimano Altus RM35 / Shimano Altus RM35
kaseta / wolnobieg     Shimano Deore HG-50 11-36 10 speed
kierownica     Romet Expert Bar 720 mm
sztyca     Romet 31,6 mm 350 mm
mostek kierownicy     Romet Expert Stem 90 mm 8DEG 31,8 mm
siodło     Romet by Velo
pedały     Feimin FP-971
waga     13.5 kg
Edytowane przez alfine-11
  • Pomógł 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sf4nzik napisał:

Witam, poszukuję roweru do 3000 zł do jazdy po lasach rekreacyjnie i możliwe w przyszłości maratony. Chciałbym aby zostały spełnione dwa wymagania (lecz nie muszą). Korba z zintegrowaną osią i amortyzator powietrzy. Oczywiście Rower 29 cali

Pytania się powtarzają to i moja propozycja też się powtarza : Romet Mustang 29 1.0 z 2017 roku za z amortyzatorem SR Suntour Raidon-XC RL 29 100 mm za  2650 PLN

 

Edytowane przez alfine-11
  • Pomógł 2
Odnośnik do komentarza

Mi  udało się znaleźć w 2015r krossa levela A8 z 2013 katalogowo kosztował 4k kupiłem za 2,5k  na reconie silver, xt tył, avid elixir 3. Warto przejść się po okolicznych sklepach i popytać co pozostało z "starych" modeli. Sprzedawcy chcą się pozbyć takich rowerków, gdy nie mają miejsca na nowe modele. Wtedy można kupić nawet 50 % taniej ;) Przy twoich potrzebach rozmiaru ramy to okolice XL, czyli te których najwięcej zostaje.

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś przymierzałem się do Kellys Thorx 10 2016. Fajne malowanie i przyzwoity osprzęt. Jedyny minus to kąt rury podsiodłowej, może przeszkadzać na pojazdach aczkolwiek użytkownicy mówią, że jest dobrze.

 

Pozdrawiam,

Artur 

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Dnia 8.04.2017 o 20:30, Sf4nzik napisał:

 

Witam, poszukuję roweru do 3000 zł do jazdy po lasach rekreacyjnie i możliwe w przyszłości maratony.

 

Zintegrowawa korba - Giant talon 2 model 2017, sam jestem od niedawna posiadaczem i sprawuje się świetnie pod moim 100kg tyłkiem, amortyzator to jednak tylko sr santour xcr wiec sprężyna, niemniej jednak z czystym sumieniem mogę polecić, kawał solidnej i dobrze wyposażonej maszynki, jako poziom wyjściowy do zaczęcia zabawy po lasach czy brania udziału w maratonach nada się idealnie.

Romet Mustang 1 29" model 2017 ma wszystko o co pytasz, czyli sztuciec powietrzny (sr santour Radion) i zintegrowana korbę, ponadto dostaniesz go już poniżej 3000 zl, jak sie nie mylę to 2700 kosztuje teraz, zostanie trochę na akcesoria lub odzież ;D  w marcowym wydaniu magazynu "Bike" pobił na głowę "światowe" marki wygrywając jako najlżejszy i najtańszy z porównywanej dziesiątki rowerów w granicach 3000 zl

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...