Skocz do zawartości

Do usunięcia!

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście się bałem kupić rower na 29 calowych kołach ze względu,że mam podobny wzrost jak i TY . Obawy szczególnie dotyczyły tego , żeby rower nie był za długi . Fajnie się komponuje kolorystycznie zwłaszcza z tymi piastami i pedałami :)

1 godzinę temu, samuel_87 napisał:

Ja osobiście się bałem kupić rower na 29 calowych kołach ze względu,że mam podobny wzrost jak i TY . Obawy szczególnie dotyczyły tego , żeby rower nie był za długi . Fajnie się komponuje kolorystycznie zwłaszcza z tymi piastami i pedałami :)

Dziękuję. 

Ja jak już znalazłem rower w tym rozmiarze i przymierzyłem się do niego, przejechałem się i "obwąchałem" trochę, to już wiedziałem, że będzie ok. Także i z długością. Nie powiem, że jestem jakoś nad wyraz wyciągnięty. Zawsze jeszcze mógłbym pokombinować ewentualnie ze skróceniem odległości - a to siodło przysunąć do przodu, a to mostek wymienić na krótszy... Ale tak jak jest mi jak najbardziej odpowiada. Może od pływania mam za długie łapy? :) 

1 godzinę temu, ze4lot napisał:

Świetnie trafiona kolorystyka - bardzo mi się podoba połączenie tego grafitowego koloru z niebieskim metalikiem.

Prawda? Zakochałem się w tym połączeniu od pierwszego wrażenia. :D

1 godzinę temu, SpiderMAN napisał:

No ładne cacuszko :D Pogratulować Trekusia

1 godzinę temu, revolta1 napisał:

Dobry trek nie jest zly 

Dzięki, chłopaki. Treki dają radę. ;)

Można, ale to pozostałość po tradycji. ;) Trek był pierwszym producentem, za sprawą Garry'ego Fishera, który wprowadził do MTB koło 29''. I wprowadzając to koło, podawał rozmiarówkę w ten sposób, że przedstawiał wymiar actual (rzeczywista wielkość ramy, czyli długość rury podsiodłowej), oraz virtual (teoretyczny rozmiar, jaki miałby ten rower, gdyby miał "normalne" koła - czyli 26'' - bo koła byłyby o mniej więcej cala niższe i niżej osadzałyby rower). Jakbyś stał nad rowerem o ramie 16.5 cala na kołach 29'', to przekrok miałbyś na takiej wysokości jak w rowerze o ramie 17.5 cala na kołach 26''. Teoretycznie. ;)

Piękna sztukaB| przed zakupem mojego rozważałem tę markę. Bardzo podoba mi się przedstawienie rowerka dużo foto widać szczegóły. Ciekawy opis.9_9

Ps.

Co do szczegółów łańcuch strasznie brudny:/

42 minuty temu, marekctr napisał:

Co do szczegółów łańcuch strasznie brudny

Racja, przyznaję się, trochę syfu się mi nazbierało. :D Przepraszam i obiecuję poprawę - we wtorek będę robił z maszyną gruntowny porządek. :)

18 minut temu, Łabędź napisał:

Racja, przyznaję się, trochę syfu się mi nazbierało. :D Przepraszam i obiecuję poprawę - we wtorek będę robił z maszyną gruntowny porządek. :)

Masz szczęście... U mnie nasmarowane w sobotę ;)

Dnia 5.05.2017 o 21:17, marekctr napisał:

Dawaj foty czyściocha:P

Proszę bardzo:

IMG_0452.thumb.JPG.e09bcc86733452efb0c8198cc523edfb.JPGIMG_0454.thumb.JPG.30e25fe348c71ef2bfab4c38146d1485.JPG

IMG_0450.thumb.JPG.6d5f42ed95ee24e44ce781c41d805566.JPGIMG_0448.thumb.JPG.2862c89eec4eeb73ee243ccd2d2347f0.JPG

Mało tego, że jest czyściej. Dokładnie dzień przed zawodami, rower przeszedł serwis i regulację, a także upgrade paru części:

• nowa kaseta SRAM PG-1070 11-36
  • nowy łańcuch SRAM PC-1071
  • wymieniona zębatka 36 w korbie Truvativ S1 104 mm 49

Dzięki temu napęd wreszcie jest monolitem na SRAMie i synergia współpracy zachwyca mnie na całego. :) 

Edytowane przez Gość
11 godzin temu, Łabędź napisał:

synergia współpracy zachwyca mnie na całego. :) 

Nie można było tego lepiej ująć.B| Teraz wiem jak tłumaczyć wydatki na rower.9_9

Ps.

Błyszczy się jak psu kulki:P

17 godzin temu, marekctr napisał:

Przestańcie słodzić:P tylko dawać info, jakie miejsce?

Podobno 210 w klasyfikacji generalnej, a w mojej kategorii wiekowej - 73. Tyle wiem z smsa od organizatora. Na maratonie wszystko było spoko, koncentracja, technika i tempo, ale... Dzień później wybrałem się na lajtową przejażdżkę, bulwarami nad Wisłą, na wysokości basenu na Kolnej wywinąłem orła, wyrżnąłem głową (w kasku na szczęście) o asfalt i straciłem pamięć. Niewiele pamiętam właściwie z całego ostatniego tygodnia. Była tomografia, był szpital, mam się jeszcze zgłosić do poradni neurologicznej. Więc z maratonu w sumie niewiele pamiętam, oprócz tego, że razem z moim szwagrem i ze @SpiderMAN i @ze4lot jechaliśmy na Błonia, skąd miał ruszyć wyścig. 

@Łabędź Wracaj prędko do zdrowia! Jeżeli chcesz się spotkać i porozmawiać co robiliśmy itd. to nie ma problemu, mamy do siebie niedaleko więc podjadę gdzie trzeba.

3 godziny temu, Łabędź napisał:

tomografia, był szpital, mam się jeszcze zgłosić do poradni neurologicznej.

jak wyniki badań? wiesz coś więcej? potrzebujesz jakiejś pomocy?

Serdecznie pozdrawiam i trzymaj się.

Edytowane przez ze4lot
6 godzin temu, Łabędź napisał:

Dzień później wybrałem się na lajtową przejażdżkę, bulwarami nad Wisłą, na wysokości basenu na Kolnej wywinąłem orła, wyrżnąłem głową (w kasku na szczęście) o asfalt i straciłem pamięć. Niewiele pamiętam właściwie z całego ostatniego tygodnia. Była tomografia, był szpital, mam się jeszcze zgłosić do poradni neurologicznej. 

Masakra zdrowia życzę9_9