Skocz do zawartości

[Wyczerpany] Jakie sakwy wybrać?


Trekking

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany kupnem sakw na bagażnik. Słyszałem dobre opinie na temat sakw Crosso Dry, jednak są one dość drogie. Przeszukując internet znalazłem jeszcze trzy inne modele, których jestem ciekaw, jednak chciałbym wiedzieć o nich coś więcej. Są to: MERIDA WATERPROOF PANNIER,  Arsenal 465 i Roswheel 1000D 2+1. Jak myślicie, które będą najlepsze i najtrwalsze? Może ktoś z was ma swoje opinie i przygody związane z nimi? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli o mnie chodzi to Crosso wypada w tym zestawieniu najlepiej i jest warte swojej ceny. Złego słowa powiedzieć nie mogę i wszyscy moim znajomi posiadają sakwy tej firmy. Kiedyś przyglądałem się z bliska sakwom Merida i jak dla mnie są identyczne jak te Crosso. Może w tym kierunku warto iść?

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Cześć ! Jak już pisałem w innym wątku używam sakwy Go!Travel Polska marka, jeżeli coś się rozpruje to gwarancja obejmuje zszywanie. Ogólnie bardzo dobre wykończenie kiedyś naładowałem do niej 30kg gdzie 20kg jest dla producenta max. Zamki bardzo płynnie chodzą podczas wypchania i ciężaru, co jest bardzo ważną kwestią.

Warto kupić w sklepie ponieważ pomacasz i podotykasz, zobaczysz jakiej jest jakości, często pojawiają się testy sakw u ludzi którzy podróżują.

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, LukasFR22 napisał:

Zamki bardzo płynnie chodzą podczas wypchania i ciężaru, co jest bardzo ważną kwestią.

Wiesz co? Według mnie i to na pewno jeszcze inni potwierdzą , ale sakwy na suwak to jest porażka. Kolega miał taki wynalazek i nawet jednej wyprawy do Chorwacji nie przetrwały , suwak się rozleciał. 

Odnośnik do komentarza

alfine-11 Ja nie piszę o tej konkretnej marce. Ogólnie czytałem i oglądałem trochę o różnych sakwach swojego czasu jak szukałem dla siebie, w większości przypadków odradza się sakwy gdzie jest suwak bo często nie wytrzymują właśnie suwaki. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...