Skocz do zawartości

Canyon Neuron 5.0 - 2018

greguss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z racji że jest to mój pierwszy post witam Was serdecznie. Nazywam się Grzegorz, jestem z okolic z Żywca i jak większość osób pisze do Was z prośbą. 

Mianowicie, zastanawiam się nad zakupem Canyona Neuron 5.0. Rower używanym byłby do aslaftu oraz ścieżek górskich w Beskidzie Żywieckim (wiadomo trzeba niekiedy dojechać do szlaku lub po prostu przejechać się te 10/20km do innej miejscowości po drodze). 

Z racji że nie miałem do czynienia z takim rowerem czekam na opinie osób, które takowy mają.

Rower waży ponad 13kg, zastanawiam się jak będzie sobie radził z pojazdami, jak również na prostych odcinkach aslatowych - na ta chwile nie wchodzi w opcje kupienia również szosowki :)

Poniżej link do specyfikacji :

https://www.canyon.com/pl/mtb/neuron/neuron-al-5-0.html

Pozdrawiam! 

To jest full xc na łatwiejszy teren szlakowy, szutry i asfalt. Dobra propozycja ale z wieloma słabymi punktami jak tragiczne hamulce i słabe koła. Podjeżdza to na tyle dobrze, że wprawna osoba nie poczuje różnicy względem roweru sztywnego. Ogólnie słaby wybór jak na okolice Żywieckiego i przemawia za nim tylko fakt, że masz ograniczony budżet i chcesz koniecznie 29er. 

Edytowane przez Ares
  • Pomógł 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...