Skocz do zawartości

Szukam - tanie Buty / MTB


uh4

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

jako, że całe życie jeździłem w adidasach powoli myślę nad zakupem butów i pedałów SPD.

Czy ktoś może polecić naprawdę "tani" dobry zestaw buty, a żeby nie kopiować tematu to i pedały spd?

Edytowane przez uh4
Odnośnik do komentarza

Cześć!

Może dopiero zacząłem przygodę z espedekami, ale z całą odpowiedzialnością mogę polecić taki 'starter pack': buty SH-XC31 + pedały PD-M520. Na początek jak znalazł - relatywnie tanio i wygodnie. :)

Pedały używane dorwałem za 50,-, a buty znalazłem na przecenie za 200,-, więc komplecik wyszedł w przyzwoitej cenie.

Nie uwzględniając używanych części i promocji, to na taki zestaw trzeba przeznaczyć około 300 zł.

Ewentualnie jak koledzy kiedyś doradzali, troszkę dopłacić i wziąć buciki (już z klamrą) SH-M089, ale to już sprawa indywidualna. ;)

Odnośnik do komentarza

Jak Dominik również polecam jako pierwsze - pedały SPD Shimano PD-M520 - cena koło 100 zł, buty??? Tanie buty z Decathlonu jeżeli nowe a musisz się zmieścić w budżecie, ja jednak jako swoje pierwsze SPD kupiłem buty Adidasa, dałem za nie 50 zł sprawowały się znakomicie. Nie znam modelu ale Adidas nie robi zbyt dużo modeli butów SPD.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...