Skocz do zawartości

Problem z przerzutkami


JoKiXD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie wiem czy pisze to w dobrym dziale ale mam problem. Podczas gdy powinna być wrzucona 1 na tylnych przerzutkach jest 2, gdy powinna być 2 jest 3 itd 3-4, 4-5, 5-6 i 6 to też 6. nie wiem co zrobić bo próbowałem to jakoś regulować ale zupełnie się na tym nie znam. Proszę o pomoc

Teraz, JoKiXD napisał:

Witam! Nie wiem czy pisze to w dobrym dziale ale mam problem. Podczas gdy powinna być wrzucona 1 na tylnych przerzutkach jest 2, gdy powinna być 2 jest 3 itd 3-4, 4-5, 5-6 i 6 to też 6 (1 nie włącza się wogóle). nie wiem co zrobić bo próbowałem to jakoś regulować ale zupełnie się na tym nie znam. Proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza

Jak się nie znasz to oddaj do specjalisty. A jeśli się upierasz aby zrobić to samemu, to obejrzyj wideo na ten temat sobie najpierw. Na 99% masz źle ustawiony ogranicznik przerzutki.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej odkręć linkę z przerzutki. Wkręć śrubę baryłkową w manetce /przerzutce do samego końca, a potem o 1,5 obrotu odkręć. Następnie delikatnie naciągnij linkę i przykręć ją do przerzutki. Po tym ponownie ustaw sobie śrubą baryłkową naciąg linki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...