Skocz do zawartości

SR Suntour Radion 32mm - czy będą pasować uszczelki kurzowe z RockShoxa ?

Marik8414

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zastanawiam się nad tym czy uszczelki z rock shoxa wejdą do goleni suntoura raidona 32 mm.Miał ktoś może taki sam pomysł?

Jak poszło? wydaje się ,że wejdą i są dużo bardziej szczelniejsze .Co Wy na to Szajbajki?

Nie wiem jaki to dokładnie model.Chłopaki ze znanego serwisu amorów powiedzieli,że będą pasować i pasują :) mają 41 mm na zewnątrz i bez problemu weszły.Mam tylko mały problem teraz..postanowiłem go zalać olejem rock shoxa ,od spodu zastosowałem uszczelki a górne przeciwkurzowe są tak szczelne,że tworzy sie podciśnienie jakby i amor zle się ugina..Nie wykorzystuje całego skoku.

Edytowane przez Marik8414

Trzeba było spróbować delikatnie wcisnąć opaskę plastikową między lage a uszczelek kurzową wtedy powietrze powinno odpsiknac, czyli podcisnienie by się ulotniło czytałem gdzieś o takim zabiegu, nie wiem czy na 1 enduro przy servisie amortyzatora jak było opisywane
Możesz spróbować nic się nie powinno uszkodzić
Ale jak wszyscy piszą jak jest coś do tego to ma być do tego co innego gdy kupisz oringi różnych firm ale wymiary się zgadzają więc wtedy nie ma ryzyka że coś będzie nie tak