Skocz do zawartości

Sigma bc 16.16 STS


Piekarczyk815

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎24‎.‎06‎.‎2018 o 18:08, nctrns napisał:

Zawsze się wyświetla godzina przynajmniej, licznik nigdy nie wyłącza się całkowicie.

tak z ciekawostek odnośnie Sigmy (mam model BC 14.16sts) - na stojaku po jakimś czasie wskakuje piktogram auta i komunikat "transporter". Po roku bateria umarła - przynajmniej tak by wskazywało na wyświetlaczu nic nie było widać, nim ją wymieniłem minęło kilka dni. PO wymianie baterii od razu wszystko się pokazało- nic nie musiałem od nowa ustawiać- czasu, rozmiaru kól etc., zniknęły tylko dane z ostatniej trasy i licznik całościowy. Zastanawia mnie jedno- czy sprzęt sobie tyle ze starej baterii zakombinował na podtrzymanie ustawień chociaż po wyjęciu starej i wkładaniu nowej przez moment był bez żadnego źródła zasilania.

Odnośnik do komentarza

Ten licznik ma moduł NFC, więc wszystkie funkcje można włączyć/wyłączyć za pośrednictwem dedykowanej aplikacji- bardzo dobrej. 

Polecam, żebyś włączył tryb oszczędzania energii, na wyświetlaczu będzie wtedy sleep, co się zmieni w dwóch przypadkach, wykrycia ruchu, a także przy każdym wpięciu licznika w uchwyt. 

Żeby wydłużyć czas działania zestawu licznik plus czujniki, polecam używać wyłącznie baterii CR 2032 marki Sony, Maxell lub Panasonic, z akcentem na Sony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...