Skocz do zawartości

30-dniowe Wyzwanie. Dzień 1 - CEL.


SzajBajk

Rekomendowane odpowiedzi

20180505_131333.thumb.jpg.30a2abf05327ac30882d8df482161c7c.jpgWitajcie .

20180423_155535-01.thumb.jpeg.aab82f983e8361a84204a61a11efd0a2.jpegOto ja i sprzet który mi w tym pomoże. Chce poprawić wydolność na długich podjazdach - MTB cel to w tym roku Turbacz na rowerze oraz zasięg na szosie cel: 200km z przewyzszeniami - ogólnie wytrzymałość oraz co za tym idzie nieuchronnie  zbicie wagi  z środkowej części ciała , z 97 kg do 92 kg moze nawet 87 co przy 192cm wzrostu będzie moim sukcesem.

Edytowane przez Mattbike
Dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza

Witam :)

Chciałbym się w końcu nauczyć robić Wheelie  :)  tak solidnie i ładnie  :P

 

Plan : Mogę trenować około 1 godziny dziennie , ale wiem z filmiku Szaja że trzeba robić co kilka dni wolne od roweru i nauki Wheelie , więc będę robił 3 dni trening i 1 dzień prezerwy 

Edytowane przez FreeRideJano
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Witam,

Moj cel to 10 cm mniej w pasie.

Nie jeżdżę super dużo, raczej turystycznie. Właśnie wróciłam z wyprawy rowerowej Gdańsk Suwałki, przejechane 650 km. I jest jeden problem. Pozycja na rowerze nie sprzyja zgubieniu sadełka na brzuchu. 

Lubię jazdę na rowerze, ale inne aktywności... no cóż😬

Czas: Na realizację celu mogę poświęcić 3 dni w tygodniu po 2-3 godziny.

Edytowane przez Ania Spr
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem wczoraj na youtube. Mój cel to zrzucenie minimum 10 kg przez te 30 dni oraz dzięki temu zwiększenie wydolności organizmu. Start 113 kg.

Ale nie mogę przesadzać, ponieważ mam jeszcze nie do końca wyleczone kolano. Ale to nie wymówka.

Edytowane przez Batman
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Chcę wspiąć się w rankingu na maratonie z połowy stawki do 1/4. Po prostu do przodu. A jak się uda to zwiększyć dystans z "do 40km" na "do 70 km". A i super by było żeby nogi wytrzymały kiedyś trasę Warszawa-Gdańsk w jeden dzień (Zielona7). A za rok Rzeszów-Kołobrzeg było by super. Mam nadzieję w te 30 dni nauczyć się jak zwiększać stopniowo "parametry organizmu" a nie w jeden weekend Heh dzięki za wyzwanie. Do zabaczenia na różnych zawodach w najbliższy weekend. Powodzenia wszystkim życzę. Szimano :)

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mam 17 lat wiec na wadzę mi nie zależy, zdrowie też mam dobre. Chcę rozwijać swoja kondycję aby zdobyć jak najlepsze lokaty na zawodach. Dodatkowo marzy mi się szosa, tylko nie mam pomysłu jak na nią zarobić.

Odnośnik do komentarza

D1: Chcę być szybszy na zawodach (jestem na podium w swojej kategorii ale do drugiego miejsca brakuje mi 30 minut). 

D2: Usunąłem cukier z diety już miesiac temu wiec to nie problem.

 

Edytowane przez JakubGos
Odnośnik do komentarza
Filip Chrzanowski

Napisałem wczoraj na yt ale zrobię to jeszcze raz tutaj dla pewności :

oto co chcę osiągnąć w kolejności od najważniejszego:

1.Schudnąć co najmniej 4 kg

2.przestać marnować czas np. przed komputerem i zacząć regularnie jeździć :)

3. Nauczyć się track stand'a gdyż moja technika pozostawia wiele do życzenia (nie wiem na ile to wyzwanie będzie miało wspólnego z nauką techniki ale to też jest mój cel )

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, janullo789 napisał:

Mam 17 lat wiec na wadzę mi nie zależy, zdrowie też mam dobre. Chcę rozwijać swoja kondycję aby zdobyć jak najlepsze lokaty na zawodach. Dodatkowo marzy mi się szosa, tylko nie mam pomysłu jak na nią zarobić.

Sam jestem w twoim wieku i jestem przed zakupem szosy wiec poszedłem do pracy tobie to również polecam

 

Odnośnik do komentarza

Celów mam trzy.

1. zostać KOMem po raz pierwszy

2. stanąć na podium podczas zawodów XC family cap w Przemyślu

3. przyjechac w 1 połowie swojej kategorii podczas maratony Cyklokarpaty w Pruchniku.

8 godzin temu, mvpsiuto napisał:

Plan: Podczas 30 dniowego wyzwania będę trenował codziennie po 2h

Nie znam twojego stażu kolarskiego ale czy 2h co dziennie to nie jest za dużo?

Uważaj na przetrenowanie!!!!

 

Odnośnik do komentarza

Witam,

Cel :

#1 - 35km za jednym podejściem

#2 - (może nawet ważniejszy) po tych 30 dniach być w stanie dojeżdżać do pracy (15km) rowerem (obecna kondycja 0-10 -> -3 :) )

 

Czas:

3h na tygodniu , 6h weekend (nie wszystko musi być wykorzystane)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Człowiek Rowerowiec

Ja przez całą długość wyzwania będę jeździł na rowerze około 3godziny lub więcej dziennie (w tym trening 1 godzina)

Edytowane przez Człowiek Rowerowiec
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.06.2018 o 12:17, Sziva napisał:

Tak. Miesiąc temu udało mi się tak przejechać 93km (przerwy trwały nie dłużej niż kilka minut - np. pociąg jechał i trzeba było poczekać lub też trzeba było na spokojnie sprawdzić jak trasa dalej biegnie), ale kuper mi odpadł, przez połowę trasy wiał wmordewind i zrobiłam błąd taktyczny, bo wzięłam ze sobą tylko picie, a nic do jedzenia (planowałam wtedy tylko 50km, a wyszło jak wyszło).

Teraz chcę się lepiej przygotować, zabrać jedzenie, pilnować się i co godzinę coś konsumować i powinno się udać.

Skoro udało się tobie przejechać 93 km to 100 km też zrobisz. Problemem może być tylko i wyłącznie czas w jakim to zrobisz. Tyłek bolał cię nie od kilometrów a od upływu czasu jaki Tobie przyszło spędzić na siodełku. Dla mnie osobiście po upływie dwóch godzin i trzydziestu minut przestaje być komfortowo. Więc musisz dokonać tego w miarę krótkim czasie. 

Odnośnik do komentarza

1# Zwiększyć dystans przejechany w dobe z 460km do min. 540km

2# 3-4 treningi w tygodniu w zależności od pogody - poprawa kadencji, interwały i tempówki plus jakaś dłuższa trasa.

3# Pożegnanie z lodami i przejście z soków kupnych na świeżo wyciskane w domu

Edytowane przez Csaga
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...