Skocz do zawartości

Jakie orpogramowanie do rejestracji tras z danymi przebiegu trasy


DarekPawlowski

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej popularne jest chyba Endomondo. Wersja bezpłatna oferuje stosunkowo dużo funkcji i amatorowi spokojnie wystarczy do trenowania. Wersja Premium (płatna) daje mnóstwo nowych możliwości.

Kolejnym typowo kolarskim jak to nazwałeś softem jest Strava, ta jednak jest tylko w języku angielskim, ma zdecydowanie więcej opcji kolarskich niż Endomondo ale jedna z podstawowych funkcji jak "średnia prędkość" jest podawana tylko w wersji płatnej.

Wszystkie inne aplikacje typu Runastic czy Lifelog to klony powyższych mniej lub bardziej udane.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

CAYNAX SPORT TRACKER- przyjazdy w użytkowaniu, rejestruje trasę na mapach google, wysokość, międzyczasy, ustawiasz odcinki albo czasem albo długością, zapisuje historię, statystyki, zrzut treningu wrzucisz w jpg, nie ma funkcji "społecznych" 

 

Odnośnik do komentarza

Ride with GPS. Bardzo przejrzysty program z mapą którą obraca się do kierunku jazdy. Osobiście częściej korzystam z Naviki. Jest to apka głównie do rejestrowania i wyznaczania tras czyli do nawigacji. Korzysta z map OSM offline. Pozwala też na wybranie dowolnej z proponowanych tras "Wycieczki tam i z powrotem" (coś jak opcja SpriseMe w licznikach Mio). 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...