Skocz do zawartości

Unibike / Globetrotter / (2016) / wyprawówka


scarecrow

Rekomendowane odpowiedzi

Mój najnowszy (jak narazie - bo rowerów nigdy za wiele B|) rower, który zastąpił Accenta Shannona i służy do rodzinnych wypadów i wyprawek.

Specyfikacja 2016:

  • Rama - 700C / ALU 6061-T6 / MĘSKA - 19"
  • Amor - SR SUNTOUR NCX-D / SKOK 63MM / BLOKADA HYDRAULICZNA
  • Stery - AHEAD FSA NO.10 / 1-1/8" / WEWNĘTRZNY
  • Korba - SHIMANO DEORE T611 / 48X36X26T / ZINTEGROWANA OŚ BB51
  • Przerzutka przód - SHIMANO DEORE T610
  • Przerzutka tył - SHIMANO DEORE LX T670
  • Wielotryb - DEORE HG62-10 / 11-34T
  • Łańcuch - Shimano HG 54
  • Piasty - SHIMANO DEORE LX T675 (PRĄDNICA)/DEORE LX T675 / 36H / SREBRNE
  • Obręcze - MACH1 820 DISC / CZARNE
  • Opony - SCHWALBE MARATHON MONDIAL / 28X1.60 / REFLEX
  • Hamulce - SHIMANO DEORE T615 (HYDRAULICZNE)
  • reszta nieważna :)

 

Na razie dorzuciłem do niego tylko pedały SPD 520 i stare siodełko, do którego przywykła moja szanowna...

W planach na razie tylko dodatki - przedni bagażnik lowrider, torba na kierownicę...

Wrażenia z jazdy bardzo przyjemne - dużo wygodniejszy niż poprzedni Shannon, można kręcić bez końca - ogólnie bardzo dobrze skonfigurowany rower i udało mi się go wyrwać w dobrej cenie. Oczywiście użytkuję go głównie po płaskich i utwardzonych drogach - i z całą familią...

IMG_7197.JPG
  • Lubię to! 1
  • Pomógł 2
Odnośnik do komentarza

Niezła maszynka do kręcenia setek kilometrów. Faktycznie fajna konfiguracja. A jak się sprawują te opony? Jak z przyczepnością na mokrym asfalcie i w terenie? Mam zamiar je sobie kupić do mojego osiołka na wyprawy z sakwami i słyszałem od kumpla, że jemu pasują ale zawsze wolę mieć kilka opinii. 

Odnośnik do komentarza
Niezła maszynka do kręcenia setek kilometrów. Faktycznie fajna konfiguracja. A jak się sprawują te opony? Jak z przyczepnością na mokrym asfalcie i w terenie? Mam zamiar je sobie kupić do mojego osiołka na wyprawy z sakwami i słyszałem od kumpla, że jemu pasują ale zawsze wolę mieć kilka opinii. 


Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tych opon :) na mokrym, w terenie (raczej lajtowym) i piaskach kaszubskich dawały radę. Czuje się na nich pewnie.

A sam rower jest mega wygodny. Bardzo odpowiada mi ta kierownica bo mam na niej milion konfiguracji chwytu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...