Skocz do zawartości

GT avalanche


egzo23

Rekomendowane odpowiedzi

Parę razy kupowałem w tym sklepie .

Miałem przeboje z czekaniem na rzeczy co niby są od ręki ..

Ale prędzej czy później dochodziło .

Raczej unikam i odradzam .

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Z bikestacją to trochę inna sprawa, zanim coś kupisz lepiej zawsze napisać/ zadzwonić czy dana cześć jest dostępna. A i z dzwonieniem nie jest prosto bo albo nie odbierają albo zajęta linia. Ale wszystko to co mieli na stanie to dostawałem.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie jestem w trakcie czekania za zamówieniem z bikestacja i co do dodzwonienia nie mam problemu i zastrzeżeń ale do meili to już tak ,gdyż na odpowiedz czekam/łem ponad tydzień. Zamówienie złożone 11.01.2019r i do dnia dzisiejszego nie doszło a osoba która zajmuje się moim zamówienie kompletuje je. Dostałem wycenę tych rzeczy i informacje ile pieniedzy mam przygotowac bo tez o to prosiłem ale dostawy jeszcze nie ma i nawet zadałem pytanie kiedy mniej więcej mogę się spodziewać tych rzeczy ale odpowiedzi już nie uzyskałem wiec czekam dalej 😋😁

Odnośnik do komentarza

Niestety, jak chce się mieć coś na już bo np za 3 dni  ma się wyścig. a łańcuch zerwało się to lepiej poszukać innego sklepu, nie mam nic do Bikestacji wręcz przeciwnie, ale czas oczekiwania mają czasami koszmarny. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Kruk napisał:

Niestety, jak chce się mieć coś na już bo np za 3 dni  ma się wyścig. a łańcuch zerwało się to lepiej poszukać innego sklepu, nie mam nic do Bikestacji wręcz przeciwnie, ale czas oczekiwania mają czasami koszmarny. 

Tu się z Tobą zgodzę , na ta chwile nie ma ciśnienia wiec mogę czekać :) w między czasie odkładam dalej kasę bo w zamiarze mam jeszcze kupić jakiś dobry amortyzator , koła , sztyce , siodełko , chyba kierownice i chyba mostek -( chyba dlatego ze posiadam już ze swojego starego roweru i może je zostawię ). :) 

Odnośnik do komentarza

Ubrałem najgorsze co miałem biggrin.png

Szkoda dobrych ciuchów było..

 

Zaczęłam sezon od szosy 2 tygodnie temu. 1 jazda 35. Druga 45.

A dziś to tak zabawowo.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, egzo23 napisał:

Ubrałem najgorsze co miałem biggrin.png

Szkoda dobrych ciuchów było..

 

Zaczęłam sezon od szosy 2 tygodnie temu. 1 jazda 35. Druga 45.

A dziś to tak zabawowo.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

A ja jestem zawiedziony :) Zbyt mało, zbyt późno ! Liczę na poprawę (w ramach motywacji) 

Zresztą nie widzę ani Ciebie ani @de Villars w rywalizacji, co jest Pany !!!!

 

Edytowane przez Antyszprycha
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...