Skocz do zawartości

Bębenek


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to mam duży luz na bębenku i myślałem nad wymianą bębenka lub zajrzeć co jest z nim nie tak .

Myślałem też nad zmianą na nowe koła bo te są słabej jakości ale narazie chce się wstrzymać i naprawić to co mam 

Odnośnik do komentarza

Jak rozkręcisz bębenek, nie potrzeba specjalnego klucza wystarczy młotek i dobry śrubokręt ;) Tylko pamiętaj, żeby w dobrą stronę odkręcać! PRAWO! To jak będziesz składał to wyjmij jedną najmniejszą podkładkę, powinno pomóc :) 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, hanus napisał:

Jak rozkręcisz bębenek, nie potrzeba specjalnego klucza wystarczy młotek i dobry śrubokręt

I rób to nad miednicą bo ilość kulek Cię może zaskoczyć ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PrzeLuka napisał:

Jak pisałem wcześniej kompletnie się nie kalkuluje. Kasowanie luzu nie jest warte zachodu w tej piaście. Odcierp i kup całe koło. Serio zaoszczędzisz sobie sporo nerwów.

Tak zrobię jakie Koła polecasz kupić już gotowe czy składać samemu ?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, PrzeLuka napisał:

@Dawid15 Rozmiar koła, Twoja waga i budżet. No i do orania pola czy do typowej jazdy po lesie tudzież asfalcie lub innych szutrach.

Rozmiar kola 29 cali .

Moja waga dosyć duża około 95kg 

Kola ważne żeby były wytrzymałe na skrzywienia .

Mam zamiar zabrać się za trochę mocniejsza jazdę po lesie raczej interesują mnie wytrzymałe . Nie patrzę na wagę kuł ponieważ nie jest to dla mnie takie istotne 

Odnośnik do komentarza

Koło tył na oś QR 10 (Tak 10. Z przodu jest 9 a z tyło 10 przy montażu na szybkozamykacz)?

http://allegro.pl/kolo-28-29-tyl-mtb-alexrims-md-21-novatec-d042-i7308915709.html

Ewentualnie komplet na obręczach Rodi FW.

http://allegro.pl/kola-fw-disc-kpl-28-29-maszynowe-rodi-novatec-2-ko-i7223445547.html

Przyzwoite obręcze jednak piasty są rewelacyjne. Niemal bezobsługowe.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...