Ciastunio

Magura MT5 i adaptery pod SRAM

Rekomendowane odpowiedzi

Ciastunio

Cześć wszystkim,

Posiadam rower NS BIKES SNAB E1 2017. Rower ten posiada sztyce RS Reverb i SRAM GX. Oba są przymocowane na jedym zacisku z manetkami hamulcy. Szukałem w internecie czy można w taki sam sposób zainstalować hamulce Magury. Model który mam zamiar nabyć to tak jak w temacie MAGURy MT5.

I teraz pytanie: czy są jakieś adaptery które będą kompatybilne z Magurą i Sramem tak abym mógł zainstalować wszystko na jedym zacisku?

Jeśli ktoś nie wie jak to wygląda w moim rowerze to chętnie zaimportuje zdjęcia :)

Pozdrawiam,

Ciastek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemcio

Na Bike-discount.de są dostępne bez problemu. Chyba nawet promocja jakaś była ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciastunio

Czyli te adaptery pasują do reverba i manetki SRAM GX?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemcio

No tak. Po to są.

Odnośnie reverba to przypatrz się adapterowi i twojej manetce. Bo w zależności od manetki reverba czy masz prawa czy lewa i czy jest nad czy pod kierownica może się okazać ze będziesz musiał wziasc np 2 prawe

Ja u siebie manetke mam na lewej stronie nad kierownica. Widziałem ze maja i pod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi